Акція! Оптоволокно в дім

Шановні абоненти!
Мета нашої компанії – зробити інтернет максимально якісним, швидкісним та надійним.
В наш час це стало можливим завдяки технології PON.
Ця технологія дозволяє під’єднювати користувачів до гігабітної (1000мбіт/с), пасивної (без використання джерела електричного струму) оптичної мережі на відстані до 20км. А це значно мінімізує можливість втрати інтернет зв’язку у кінцевого абонента, так як Ви фізично працюєте напряму від центрального комутатора, а не від проміжних точок, які заживлені від сходових кліток чи ліфтових.
Кабель, який буде проведений до Вашої квартири чи будинку – повнівстю діелетричний (не є провідником електричного струму), а це значить, що кінцеве абонентське обладнання буде захищене від гроз та від статичної напруги.
Більшість користувачів приватного сектору нашої мережі працює по цій технології, але з червня місяця 2018 р. будь-хто, приватний будинок чи квартира у багатоповерхівці має змогу підключитись до мережі оптоволокном. Щоб фінансово зацікавити абонентів змінити тип підключення та для нових клієнтів ми запровадили 2 акційні тарифні плани:

250 Мбіт/с + ІР-телебачення для багатоповерхівок
Підключення = 2000 грн. У подарунок отримаєте рік безкоштовного інтернету на швидкості 250мбіт/с + 120 каналів (в тому числі і в НD-якості)
500 Мбіт/с + ІР-телебачення для багатоповерхівок
Підключення у розмірі 4000 грн. У подарунок отримаєте рік безкоштовного інтернету на швидкості 500Мбіт/с + 120каналів (в тому числі і в НD-якості) + гігабітний роутер Totolink A3002RU.

250 Мбіт/с + ІР-телебачення для приватного сектору
Підключення = 2000 грн. У подарунок отримаєте 6 місяців безкоштовного інтернету на швидкості 250мбіт/с + 120 каналів (в тому числі і в НD-якості)
500 Мбіт/с + ІР-телебачення для приватного сектору
Підключення у розмірі 4000 грн. У подарунок отримаєте 6 місяців безкоштовного інтернету на швидкості 500Мбіт/с + 120каналів (в тому числі і в НD-якості) + гігабітний роутер Totolink A3002RU.

Після завершення акційного періоду Ви можете самостійно змінити тарифний план.
Технологія PON – це майбутнє інтернету. Підключайтеся та насолоджуйтеся мегашвидким та надійним зв’язком!