Обирай швидкість 250 Мбіт/с та отримуй 4 місяця інтернету безкоштовно і підключення оптоволокном у подарунок

Шановні абоненти!
Мета нашої компанії – зробити інтернет максимально якісним, швидкісним та надійним.
В наш час це стало можливим завдяки технології PON.
Ця технологія дозволяє під’єднювати користувачів до гігабітної (1000мбіт/с), пасивної (без використання джерела електричного струму) оптичної мережі на відстані до 20км. А це значно мінімізує можливість втрати інтернет зв’язку у кінцевого абонента, так як Ви фізично працюєте напряму від центрального комутатора, а не від проміжних точок, які заживлені від сходових кліток чи ліфтових.
Кабель, який буде проведений до Вашої квартири чи будинку – повнівстю діелетричний (не є провідником електричного струму), а це значить, що кінцеве абонентське обладнання буде захищене від гроз та від статичної напруги.
Більшість користувачів приватного сектору нашої мережі працює по цій технології, але з червня місяця 2018 р. будь-хто, приватний будинок чи квартира у багатоповерхівці має змогу підключитись до мережі оптоволокном. Щоб фінансово зацікавити абонентів змінити тип підключення та для нових клієнтів ми запровадили 2 акційні тарифні плани:

250 Мбіт/с + ІР-телебачення за 250 грн/місяць
Якщо Ви оберете для себе цей тарифиний план і оплатите за 8 місяців, то отримаєте 4 місяці у подарунок та безкоштовне підключення до оптоволоконної мережі по технології PON
Після року користуванням ви можете змінити тарифний план.

500 Мбіт/с + ІР-телебачення за 400 грн/міс
Якщо Ви оберете для себе це тарифний план і оплатите за 10 місяців, то отримаєте 2 місяці у подарунок, безкоштовне підключення до оптоволоконної мережі по технології PON та безкоштовний гігабітний роутер Totolink A3002RT
Технологія PON – це майбутнє інтернету. Підключайтеся та насолоджуйтеся мегашвидким та надійним зв’язком!