Зміни в тарифних планах

Шановні абоненти! Враховуючи ситуацію в країні, актуальний курс гривні відносно іноземної валюти, за яку купується все мережеве обладнання, ціни на пальне, електроенергію, оренду та заробітну плату працівникам, з 1-го жовтня 2018 року ми змушені внести деякі зміни до тарифних планів, а саме: мінімальна доступна швидкість для фізичних абонентів буде – до 100 мбіт/сек за 125 грн для багатоповерхових будинків та 150 грн/міс для приватного сектору відповідно.
Хочемо нагадати, що за цю ціну додатково кожному клієнту буде надано доступ до пакету безкоштовних каналів ІР-телебачення.
Для комерції більше не буде діяти тариф за 150 грн – 20 мбіт/сек.
Після зміни абонплати, наша компанія буде проводити модернізацію обладнання для покращення роботи мережі та розширення персоналу операторів і техніків для суттєвого покращення оперативності обслуговування.
Хочемо ще звернути увагу на те, що наш провайдер проводить активну заміну технології FTTB на FTTH (оптоволокно в будівлю на оптоволокно в квартиру) по привабливій акційній пропозиції, що має ряд значних переваг. Детальніше тут
Приносимо свої вибачення за невтішні новини, але просимо глянути на ситуацію з нашого боку, так як з періоду падіння курсу гривні в 4.5 рази ціни на інтернет суттєво не піднялися, а затрати на обслуговування виросли пропорційно з ростом валюти. Дякуємо за розуміння. З повагою адміністрація.