Action

Акція "Приведи друга"“Відповідно до вимог Закону України «1Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”


Акція "Приведи друга"

Умови : Запросіть своїх друзів та знайомих приєднатись до мережі "LinkCom" та отримуйте бонуси за їх поповнення !
Для того, щоб отримати бонус, абонент, якого Ви запросили повинен вказати Ваш Персональний Платіжний Код (ППК) в своєму особистому кабінеті під час першого входу\реєстрації.
Одразу після цього Ви та новий користувач отримаєте бонусних 50 грн за активацію. Також впродовж 180 днів Вам буде нараховуватись бонус у розмірі 15% від суми за кожне поповнення запрошеного Вами абонента, який не може перевищувати більше 50 грн в місяць.

УВАГА!!! Активувати акцію потрібно новому абоненту протягом 30 днів від ДАТИ ПРИЄДНАННЯ ДО ПУБЛІЧНОЇ УГОДИ

*Акція доступна тільки для фізичних осіб
*Термін дії акції "Приведи друга - необмежений"
*Сума бонусу за акцію "Приведи друга" не може перевищувати 50 грн на місяць
*Кількість нових абонентів, які будуть запрошені за допомогою акції "Приведи друга" - необмежена

Графік роботи

Цілодобово

24/7

Центр обслуговування клієнтів:

м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 102
4 поверх, офіс №11

Години прийому:

Понеділок-П’ятниця 9 00—13 00, 14 00—18 00

Електронна пошта:

linkcom.lv@gmail.com
Мапа сайту

Заповніть форму нижче. Наш менеджер зателефонує Вам в робочий час


“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”


ПЕРЕВІРТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ ІНТЕРНЕТУ ДЛЯ ВАШОЇ АДРЕСИ“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”


Заявка на підключення

Заповніть форму нижче. Наш менеджер зателефонує Вам в робочий час“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”


ДЯКУЄМО!

Ваш запит успішно відправлено!

ВИКЛИК МАЙСТРА“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”