ІНТЕРНЕТ ДЛЯ БІЗНЕСУ
У ЛЬВОВІ ВІД LINKCOM

Перевірити можливість підключення для Вашої адреси
home internet linkcom

ІНТЕРНЕТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Що за бізнес без інтернету?! Важко навіть уявити, адже чи це звичайний маленький офіс, чи велика корпорація - якісний зв'язок є одним з найважливіших його аспектів. З допомогою інтернету ми спостерігаємо за якістю роботи свого персоналу, укладаємо угоди, консультуємо клієнтів і навіть одна хвилина відсутності сигналу може призвести до зупинки робочого процесу. Тому ми дбаємо про те, щоб Ваш бізнес завжди був онлайн. Отже, комерційні клієнти мають пріоритет в обслуговуванні і завдяки цьому при технічних несправностях ми якомога швидше їх усуваємо. Абоненти з гарантованим тарифним планом мають ще ряд окремих переваг для отримання максимально-безперебійної гарантованої швидкості. ( ще ряд переваг серед них найвищий пріоритет в обслуговуванні, безкоштовна статична ір адреса, та незалежність від вузлових точок.

Також наша компанія спільно з ОмегаTV пропонує Вам якісне телебачення для бізнесу. Не менше 120 ліцензійних телеканалів доступні для Вашого закладу.

подати заявку на підключення

Оберіть тариф:

ДЛЯ БІЗНЕСУ

Тарифний план

Швидкість доступу

Абонплата

Бізнес 40*

до 40 Мбіт/С

300 грн/міс

Бізнес 60*

до 60 Мбіт/С

400 грн/міс

Бізнес 100*

до 100 Мбіт/С

550 грн/міс

Бізнес 250**

до 250 Мбіт/С

1000 грн/міс

* - З'єднання через PPPoE

** - З'єднання через PPPoE (статична зовнішня IP адреса). За умови підключення оптоволоконним кабелем

Підключити

ДЛЯ БІЗНЕСУ (ГАРАНТОВАНА ШВИДКІСТЬ)

Тарифний план

Швидкість доступу

Абонплата

Гарантований 50*

50 Мбіт/С

700 грн/міс

Гарантований 100*

100 Мбіт/С

1200 грн/міс

Гарантований 200*

200 Мбіт/С

2200 грн/міс

Гарантований 500*

500 Мбіт/С

5000 грн/міс

Гарантований 1000**

1000 Мбіт/С

9000 грн/міс

* – З’єднання через PPPoE або без PPPoE (статична зовнішня IP адреса. За умови підключення оптоволокном
** – Найвищий пріорітет на ремонт, закриття заявки/виклик майстра

Підключити

Переваги гарантованого каналу :

1. Гарантована швидкість. Ми гарантуємо, що швидкість інтернету буде відповідати зазначеній у тарифному плані, і в ніякому разі не буде меншою

2. З'єднання за допомогою оптоволокна. З'єднання за допомогою оптоволоконного кабелю дозволяє Вам працювати “напряму” від серверу, що значно мінімізує шанси на перебої в роботі Детальніше про переваги оптоволоконного підключення

3. Першочерговий пріоритет вирішення заявки. Заявки на ремонт для гарантованих тарифних планів вирішуються першочергово (середній час закриття заявки - до 1,5 год)

4. Статична зовнішня ІP- адреса у подарунок. Статична зовнішня IP-адреса забезпечує безпечний доступ до закритих ресурсів, дозволяє використовувати IP-відеоспостереження та істотно зменшує шанси появлення CAPTCHA та ін.

Інтернет-провайдер у Львові, компанія LinkCom, готова забезпечити кожен офіс в місті швидкісним каналом зв'язку. Ми обслуговуємо всі райони міста, серед яких - Галицький, Личаківський, Залізничний,, Шевченківський та Франківський.

На даному етапі LinkCom є одним з найбільших і провідних постачальників телекомунікаційних послуг, гарантуючи кожному клієнту доступ до швидкісного інтернету 24/7 на найвищій швидкості.

Перелік послуг, що надаються:


 • Швидкісний інтернет.
 • Цифрове телебачення.

Переваги компанії LinkCom

На даному етапі провайдер використовує передові технології, що задовольняють потребам клієнтів. Підключення по Ethernet, доступ по виділених лініях. У розпорядженні LinkCom - розгорнута волоконно-оптична мережа, а завдяки великим технічним можливостям та високому рівню кваліфікації обслуговуючого персоналу LinkCom, клієнтів можна підключати в найкоротші терміни.

Переваги гарантованого каналу:

 • Гарантована ШВИДКІСТЬ. Ми гарантуємо, что ШВИДКІСТЬ інтернету буде ВІДПОВІДАТИ зазначеній у тарифному плані, і в ніякому разі НЕ буде менше
 • З'єднання за допомогою оптоволокна. З'єднання за допомогою оптоволоконного кабелю дозволяє Вам працювати "напряму" від сервера, что значно мінімізує шанси на перебої в роботі.
 • Першочерговий ПРІОРИТЕТ вирішення проблем користувачів. Заявки на ремонт для гарантованих тарифних планів вирішуються першочергово (середній час закриття заявки - до 1,5 год)
 • Статичні ІP- адреси у подарунок. Статична IP-адреса забезпечує безпечний доступ до закритих акціонерних ресурсів, дозволяє використовувати IP-відеоспостереження та істотно зменшує шанси появи CAPTCHA та ін.
 • Безперебійність і надійність зв'язку забезпечується, головним чином, завдяки налагодженій роботі технічної підтримки, високої надійності обладнання і резервним каналам зв'язку.

У своїй роботі LinkCom використовує телекомунікаційну апаратуру від відомих на весь світ виробників. Застосування обладнання найвищого класу дозволяє гарантувати незмінно стабільну швидкість обробки даних.

Пропонуємо конкурентоспроможні розцінки на наші послуги - підключіть інтернет в офіс з мінімальними витратами! У вас є унікальний шанс використати найбільш вигідний тарифний план виходячи з особливостей свого бізнесу, в тому числі і з гарантованою швидкістю.

Співпраця з LinkCom - це можливість підключити інтернет по виділеному каналу з постійною IP адрес або окремої підмережі IP адрес на високій швидкості. Таке рішення дозволяє вирішувати будь-які телекомунікаційні завдання.

LinkCom - лідируючий інтернет-провайдер Львова, який підключає користувачів до мережі на базі новітнього протоколу IPv6.

Налагоджена робота команди фахівців дозволяє клієнтам компанії LinkCom отримувати перелік переваг:


 • Відсутність перешкод і збоїв в роботі обладнання.
 • Можливість підключити десятки офісних комп'ютерів до мережі, кількість яких обмежує тільки технічні можливості маршрутизатора.
 • Адаптований вибір швидкості, що дозволяє завжди отримувати найвищу швидкість з'єднання для прискореного обміну даними.
 • Наша компанія пропонує своїм клієнтам найвигідніші умови і оперативну технічну підтримку.

Підключаємо офіси у Львові!

Послуги інтернет-провайдера LinkCom дозволяють збільшити швидкість доступу в мережу інтернет для будь-якого офісу в місті. Не секрет, що від якості роботи зв'язку на підприємстві залежить багато і чим більш оперативно співробітники компанії зможуть отримати і відправити інформацію, тим ефективніше буде робочий процес.

Підключаємо швидко і недорого, пропонуємо комплекс супутніх послуг - при необхідності, збільшення проникної здатності каналів зв'язку і підключення нових філій вашого бізнесу. Залиште заявку на нашому сайті або зв'яжіться за номером телефону для того, щоб підключити швидкісний інтернет від LinkCom вже сьогодні!

Графік роботи

Цілодобово

24/7

Центр обслуговування клієнтів:

м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 102
4 поверх, офіс №11

Години прийому:

Понеділок-П’ятниця 9 00—13 00, 14 00—18 00

Електронна пошта:

linkcom.lv@gmail.com
Мапа сайту

Заповніть форму нижче. Наш менеджер зателефонує Вам в робочий час


“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”


ПЕРЕВІРТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ ІНТЕРНЕТУ ДЛЯ ВАШОЇ АДРЕСИ“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”


Заявка на підключення

Заповніть форму нижче. Наш менеджер зателефонує Вам в робочий час“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”


ДЯКУЄМО!

Ваш запит успішно відправлено!

ВИКЛИК МАЙСТРА“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”