ІНТЕРНЕТ ДЛЯ БІЗНЕСУ
У ЛЬВОВІ ВІД LINKCOM

Перевірити можливість підключення для Вашої адреси
home internet linkcom

ІНТЕРНЕТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Що за бізнес без інтернету?! Важко навіть уявити, адже чи це звичайний маленький офіс, чи велика корпорація - якісний зв'язок є одним з найважливіших його аспектів. З допомогою інтернету ми спостерігаємо за якістю роботи свого персоналу, укладаємо угоди, консультуємо клієнтів і навіть одна хвилина відсутності сигналу може призвести до зупинки робочого процесу. Тому ми дбаємо про те, щоб Ваш бізнес завжди був онлайн. Отже, комерційні клієнти мають пріоритет в обслуговуванні і завдяки цьому при технічних несправностях ми якомога швидше їх усуваємо. Абоненти з гарантованим тарифним планом мають ще ряд окремих переваг для отримання максимально-безперебійної гарантованої швидкості. ( ще ряд переваг серед них найвищий пріоритет в обслуговуванні, безкоштовна статична ір адреса, та незалежність від вузлових точок.

Також наша компанія спільно з ОмегаTV пропонує Вам якісне телебачення для бізнесу. Не менше 120 ліцензійних телеканалів доступні для Вашого закладу.

подати заявку на підключення

Оберіть тариф:

ДЛЯ БІЗНЕСУ

Тарифний план

Швидкість доступу

Абонплата

Бізнес 40*

до 40 Мбіт/С

300 грн/міс

Бізнес 60*

до 60 Мбіт/С

400 грн/міс

Бізнес 100*

до 100 Мбіт/С

550 грн/міс

Бізнес 250**

до 250 Мбіт/С

1000 грн/міс

* - З'єднання через PPPoE

** - З'єднання через PPPoE (статична зовнішня IP адреса). За умови підключення оптоволоконним кабелем

Підключити

ДЛЯ БІЗНЕСУ (ГАРАНТОВАНА ШВИДКІСТЬ)

Тарифний план

Швидкість доступу

Абонплата

Гарантований 50*

50 Мбіт/С

700 грн/міс

Гарантований 100*

100 Мбіт/С

1200 грн/міс

Гарантований 200*

200 Мбіт/С

2200 грн/міс

Гарантований 500*

500 Мбіт/С

5000 грн/міс

Гарантований 1000**

1000 Мбіт/С

9000 грн/міс

* – З’єднання через PPPoE або без PPPoE (статична зовнішня IP адреса. За умови підключення оптоволокном
** – Найвищий пріорітет на ремонт, закриття заявки/виклик майстра

Підключити

Переваги гарантованого каналу :

1. Гарантована швидкість. Ми гарантуємо, що швидкість інтернету буде відповідати зазначеній у тарифному плані, і в ніякому разі не буде меншою

2. З'єднання за допомогою оптоволокна. З'єднання за допомогою оптоволоконного кабелю дозволяє Вам працювати “напряму” від серверу, що значно мінімізує шанси на перебої в роботі Детальніше про переваги оптоволоконного підключення

3. Першочерговий пріоритет вирішення заявки. Заявки на ремонт для гарантованих тарифних планів вирішуються першочергово (середній час закриття заявки - до 1,5 год)

4. Статична зовнішня ІP- адреса у подарунок. Статична зовнішня IP-адреса забезпечує безпечний доступ до закритих ресурсів, дозволяє використовувати IP-відеоспостереження та істотно зменшує шанси появлення CAPTCHA та ін.

Графік роботи

Цілодобово

24/7

Центр обслуговування клієнтів:

м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 102
4 поверх, офіс №11

Години прийому:

Понеділок-П’ятниця 9 00—13 00, 14 00—18 00

Електронна пошта:

linkcom.lv@gmail.com

Заповніть форму нижче. Наш менеджер зателефонує Вам в робочий час


“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”

ПЕРЕВІРТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ ІНТЕРНЕТУ ДЛЯ ВАШОЇ АДРЕСИ“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”

Заявка на підключення

Заповніть форму нижче. Наш менеджер зателефонує Вам в робочий час“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”

ДЯКУЄМО!

Ваш запит успішно відправлено!

ВИКЛИК МАЙСТРА“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”