Головна » Інтернет для бізнесу

Інтернет для бізнесу

ДЛЯ БІЗНЕСУ

Тарифний план Швидкість доступуАбонплата
Стартдо 40 Мбіт/с400 грн/міс
Стандартдо 60 Мбіт/с 500 грн/міс
Бізнесдо 100 Мбіт/с 600 грн/міс
Бізнес Proдо 250 Мбіт/с 1000 грн/міс

Акція для нових абонентів!
Підключись до мережі LinkCom та заощаджуй до 5000 грн з Акцією “7+5”

ДЛЯ БІЗНЕСУ (ГАРАНТОВАНА ШВИДКІСТЬ)

Тарифний план Швидкість доступуАбонплата
Гарантований 100100 Мбіт/с 1200 грн/міс
Гарантований 200200 Мбіт/с 2200 грн/міс
Гарантований 500500 Мбіт/с 5000 грн/міс
Гарантований 1000 1000 Мбіт/с 9000 грн/міс

Акція для нових абонентів!
Підключись до мережі LinkCom та заощаджуй до 45000 грн з Акцією “7+5”

Швидкість доступу понад 100 Мбіт/сек технічно можлива лише при підключенні оптоволоконним кабелем

• Абоненти, які користуються тарифними планами “Для Бізнесу” та “Гарантованими” тарифними планами мають можливість безкоштовно отримати зовнішню статичну IP адресу.

• Для тарифних планів категорії “Для Бізнесу” та “Гарантований” діє пріоритет на виклик майстра.

 • Що таке IP-адреса і навіщо вона потрібна?

  IP адреса – унікальний номер комп’ютера локальної мережі або мережі Інтернет.

  IP-адреси поділяються на два типи:

  • Внутрішня  (приватна, локальна, “сіра”)
  • Зовнішня (публічна, реальна, “біла”)

  Внутрішні IP-адреси не використовуються в глобальній мережі інтернет. Оскільки доступ до внутрішньої IP-адреси можна отримати лише в межах локальної підмережі, користувач не зможе для прикладу організувати власний WEB/ігровий-сервер, виконати віддалений доступ до ПК/камер відеоспостереження чи інших пристроїв, працювати із зашифрованими даними  тощо.

  Зовнішні (реальні) IP-адреси використовуються в глобальній в мережі інтернет. Тобто, ця ір-адреса є видима та унікальна  у всій мережі, за допомогою якої можна отримати доступ з будь-якої точки глобальної мережі ..  

  Зовнішні ІР адреси можуть бути статичними або динамічними:

  Зовнішня динамічна IP  – надається клієнту на не постійну основу (тобто, може змінюватись при кожному перепідключенні з’єднання). 

  Зовнішня статична IP  (постійна, фіксована) – це виділена IP-адреса, яка закріплюється за конкретним користувачем та не змінюється з кожним перепідключенням з’єднання.

  Маючи статичну зовнішню IP-адресу, користувач зможе:

  • надати доступ на свій комп’ютер з будь-якої точки глобальної мережі.
  • отримати віддалений доступ до камер відеоспостереження та власного ПК.
  • організувати Web-сервер або FTP-сервер;
  • запустити власний ігровий-сервер
  • звертатися до інформаційних ресурсів з обмеженим доступом, де користувач ідентифікується за ІР-адресою (корпоративні мережі та поштові сервери)

  Щоб замовити послугу “зовнішня  ір-адреса” необхідно звернутись в технічну підтримку або написати у повідомлення. 

 • Переваги гарантованого каналу :

  гарантований канал

  1. Гарантована швидкість. Ми гарантуємо, що швидкість інтернету буде відповідати зазначеній у тарифному плані, і в ніякому разі не буде меншою

  2. З’єднання за допомогою оптоволокна. З’єднання за допомогою оптоволоконного кабелю дозволяє Вам працювати “напряму” від серверу, що значно мінімізує шанси на перебої в роботі

  3. Першочерговий пріоритет вирішення заявки. Заявки на ремонт для гарантованих тарифних планів вирішуються першочергово (середній час закриття заявки – до 1,5 год)

  4. Статична зовнішня ІP- адреса у подарунок. Статична зовнішня IP-адреса забезпечує безпечний доступ до закритих ресурсів, дозволяє використовувати IP-відеоспостереження та істотно зменшує шанси появлення CAPTCHA та ін.

  Як підключити інтернет для бізнесу

  1
  Заявка на консультацію через сайт або по телефону
  2
  Консультація щодо строків підключення та вартості послуг
  3
  Фізичне підключення до мережі LinkCom
  4
  Реєстрація в системі LinkCom

  FAQ

 • Підключаємо офіси у Львові!

  Послуги інтернет-провайдера LinkCom дозволяють збільшити швидкість доступу в мережу інтернет для будь-якого офісу в місті. Не секрет, що від якості роботи зв’язку на підприємстві залежить багато і чим більш оперативно співробітники компанії зможуть отримати і відправити інформацію, тим ефективніше буде робочий процес.

  Підключаємо швидко і недорого, пропонуємо комплекс супутніх послуг – при необхідності, збільшення проникної здатності каналів зв’язку і підключення нових філій вашого бізнесу. Залиште заявку на нашому сайті або зв’яжіться за номером телефону для того, щоб підключити швидкісний інтернет від LinkCom вже сьогодні!

  Інтернет-провайдер у Львові, компанія LinkCom, готова забезпечити кожен офіс в місті швидкісним каналом зв’язку. Ми обслуговуємо всі райони міста, серед яких – Галицький, Личаківський, Залізничний,, Шевченківський та Франківський.

  На даному етапі LinkCom є одним з найбільших і провідних постачальників телекомунікаційних послуг, гарантуючи кожному клієнту доступ до швидкісного інтернету 24/7 на найвищій швидкості.

  Перелік послуг, що надаються:

  • Швидкісний інтернет.
  • Цифрове телебачення.

 • Переваги компанії LinkCom

  На даному етапі провайдер використовує передові технології, що задовольняють потребам клієнтів. Підключення по Ethernet, доступ по виділених лініях. У розпорядженні LinkCom – розгорнута волоконно-оптична мережа, а завдяки великим технічним можливостям та високому рівню кваліфікації обслуговуючого персоналу LinkCom, клієнтів можна підключати в найкоротші терміни.

  У своїй роботі LinkCom використовує телекомунікаційну апаратуру від відомих на весь світ виробників. Застосування обладнання найвищого класу дозволяє гарантувати незмінно стабільну швидкість обробки даних.

  Пропонуємо конкурентоспроможні розцінки на наші послуги – підключіть інтернет в офіс з мінімальними витратами! У вас є унікальний шанс використати найбільш вигідний тарифний план виходячи з особливостей свого бізнесу, в тому числі і з гарантованою швидкістю.

  Співпраця з LinkCom – це можливість підключити інтернет по виділеному каналу з постійною IP адрес або окремої підмережі IP адрес на високій швидкості. Таке рішення дозволяє вирішувати будь-які телекомунікаційні завдання.

  Налагоджена робота команди фахівців дозволяє клієнтам компанії LinkCom отримувати перелік переваг:

  • Відсутність перешкод і збоїв в роботі обладнання.
  • Можливість підключити десятки офісних комп’ютерів до мережі, кількість яких обмежує тільки технічні можливості маршрутизатора.
  • Адаптований вибір швидкості, що дозволяє завжди отримувати найвищу швидкість з’єднання для прискореного обміну даними.
  • Наша компанія пропонує своїм клієнтам найвигідніші умови і оперативну технічну підтримку.

 • Від 80 грн / місяць*
   
  Інтернет для бізнесу
  які допоможуть заощаджувати
   
  Інтернет для бізнесу