Головна » Інтернет для бізнесу

Інтернет для бізнесу

ДЛЯ БІЗНЕСУ

Тарифний план Швидкість доступуАбонплата
Бізнес 40до 40 Мбіт/с300 грн/міс
Бізнес 60до 60 Мбіт/с400 грн/міс
Бізнес 100до 100 Мбіт/с550 грн/міс
*Бізнес 250до 250 Мбіт/с1000 грн/міс
 

Акція для нових абонентів!
Підключись до мережі LinkCom та заощаджуй до 5000 грн з Акцією “7+5”

ДЛЯ БІЗНЕСУ (ГАРАНТОВАНА ШВИДКІСТЬ)

Тарифний планШвидкість доступуАбонплата
**Гарантований 5050 Мбіт/с700 грн/міс
**Гарантований 100100 Мбіт/с1200 грн/міс
**Гарантований 200200 Мбіт/с2200 грн/міс
**Гарантований 500500 Мбіт/с5000 грн/міс
**Гарантований 10001000 Мбіт/с9000 грн/міс

Акція для нових абонентів!
Підключись до мережі LinkCom та заощаджуй до 45000 грн з Акцією “7+5”

Швидкість доступу понад 100 Мбіт/сек  та тарифи (Гарантована швидкість) можливе лише за підключенням оптоволоконним кабелем
* Зовнішня ір-адреса в подарунок
** Найвищий  пріоритет заявки на виклик майстра

Переваги гарантованого каналу :

гарантований канал

1. Гарантована швидкість. Ми гарантуємо, що швидкість інтернету буде відповідати зазначеній у тарифному плані, і в ніякому разі не буде меншою

2. З’єднання за допомогою оптоволокна. З’єднання за допомогою оптоволоконного кабелю дозволяє Вам працювати “напряму” від серверу, що значно мінімізує шанси на перебої в роботі

3. Першочерговий пріоритет вирішення заявки. Заявки на ремонт для гарантованих тарифних планів вирішуються першочергово (середній час закриття заявки – до 1,5 год)

4. Статична зовнішня ІP- адреса у подарунок. Статична зовнішня IP-адреса забезпечує безпечний доступ до закритих ресурсів, дозволяє використовувати IP-відеоспостереження та істотно зменшує шанси появлення CAPTCHA та ін.

Як підключити інтернет для бізнесу

1
Заявка на консультацію через сайт або по телефону
2
Консультація щодо строків підключення та вартості послуг
3
Фізичне підключення до мережі LinkCom
4
Реєстрація в системі LinkCom

FAQ

 • Підключаємо офіси у Львові!

  Послуги інтернет-провайдера LinkCom дозволяють збільшити швидкість доступу в мережу інтернет для будь-якого офісу в місті. Не секрет, що від якості роботи зв’язку на підприємстві залежить багато і чим більш оперативно співробітники компанії зможуть отримати і відправити інформацію, тим ефективніше буде робочий процес.

  Підключаємо швидко і недорого, пропонуємо комплекс супутніх послуг – при необхідності, збільшення проникної здатності каналів зв’язку і підключення нових філій вашого бізнесу. Залиште заявку на нашому сайті або зв’яжіться за номером телефону для того, щоб підключити швидкісний інтернет від LinkCom вже сьогодні!

  Інтернет-провайдер у Львові, компанія LinkCom, готова забезпечити кожен офіс в місті швидкісним каналом зв’язку. Ми обслуговуємо всі райони міста, серед яких – Галицький, Личаківський, Залізничний,, Шевченківський та Франківський.

  На даному етапі LinkCom є одним з найбільших і провідних постачальників телекомунікаційних послуг, гарантуючи кожному клієнту доступ до швидкісного інтернету 24/7 на найвищій швидкості.

  Перелік послуг, що надаються:

  • Швидкісний інтернет.
  • Цифрове телебачення.

 • Переваги компанії LinkCom

  На даному етапі провайдер використовує передові технології, що задовольняють потребам клієнтів. Підключення по Ethernet, доступ по виділених лініях. У розпорядженні LinkCom – розгорнута волоконно-оптична мережа, а завдяки великим технічним можливостям та високому рівню кваліфікації обслуговуючого персоналу LinkCom, клієнтів можна підключати в найкоротші терміни.

  У своїй роботі LinkCom використовує телекомунікаційну апаратуру від відомих на весь світ виробників. Застосування обладнання найвищого класу дозволяє гарантувати незмінно стабільну швидкість обробки даних.

  Пропонуємо конкурентоспроможні розцінки на наші послуги – підключіть інтернет в офіс з мінімальними витратами! У вас є унікальний шанс використати найбільш вигідний тарифний план виходячи з особливостей свого бізнесу, в тому числі і з гарантованою швидкістю.

  Співпраця з LinkCom – це можливість підключити інтернет по виділеному каналу з постійною IP адрес або окремої підмережі IP адрес на високій швидкості. Таке рішення дозволяє вирішувати будь-які телекомунікаційні завдання.

  Налагоджена робота команди фахівців дозволяє клієнтам компанії LinkCom отримувати перелік переваг:

  • Відсутність перешкод і збоїв в роботі обладнання.
  • Можливість підключити десятки офісних комп’ютерів до мережі, кількість яких обмежує тільки технічні можливості маршрутизатора.
  • Адаптований вибір швидкості, що дозволяє завжди отримувати найвищу швидкість з’єднання для прискореного обміну даними.
  • Наша компанія пропонує своїм клієнтам найвигідніші умови і оперативну технічну підтримку.

 • Вам може бути цікаво