ПІДКЛЮЧИТИ IP-ТЕЛЕБАЧЕННЯ
У ЛЬВОВІ ВІД LINKCOM

Перевірити можливість підключення для Вашої адреси

IP-ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Компанія LinkCom - визнаний лідер на ринку телекомунікаційних послуг у Львові і крім надання високошвидкісного доступу в мережу інтернет, ми пропонуємо послугу цифрового IP-ТВ. Використовуючи вигідні пропозиції, кожен клієнт за гарною ціною, зможе отримати в своє розпорядження більше ніж 100 каналів у відмінній якості.


Наша компанія спільно з OmegaTV пропонує Вам якісне телебачення в HD якості. Для перегляду доступні понад 180 ліцензійних ТВ-каналів. Перегляд каналів телебачення можливий на телевізорах SMART (Samsung, LG, інші), комп'ютерах зі встановленою програмою перегляду (VLC, IPTV Player), медіаприставках (з підтримкою IPTV).


Переваги цифрового телебачення від LinkCom


Найбільша телекомунікаційна компанія Львова пропонує найкращі умови підключення для фізичних і юридичних осіб. До числа незаперечних переваг IP-телебачення від провідного інтернет-провайдера можна віднести наступні:  • Можливість підключення відразу декількох пристроїв, використовуючи тільки один обліковий запис.

  • Насолоджуйтесь контентом на кращих каналах - новинки фільмів, серіалів і розважальних телепередач завжди з вами.

  • Можливість гнучкого управління - продовжуйте перегляд з моменту зупинки, просто поставивши ефір на паузу.

  • Скористайтесь архівом мовлення - якщо ви пропустили улюблену передачу, кілька днів вона буде зберігатися в архіві і бути доступною для перегляду.

  • Ми гарантуємо високу якість сигналу і готові оперативно усунути виникаючі проблеми.


Що підключаємо?


Цифрове ТБ від LinkCom є не тільки на телевізорі, а й на будь-якому типі пристроїв. Насолоджуйтеся незмінно високою якістю мовлення, а також зручними функціями, що дозволяють управляти ефіром.


Ми надаємо все необхідне обладнання та робимо налаштування - майстер встановить все необхідне, вам залишиться тільки взяти пульт і насолоджуватися якісним контентом в будь-який час доби.

iptv linkcom

В даний момент є 4 пакети телеканалів:

Тарифний план

Кількість телеканалів

Абонплата

UA:Новини

безкоштовно

UA:Ефір

80 грн/місяць

На приставках IPTV для коректної роботи бажано з’єднання з джерелом інтернету через кабель, робота через WIFI може викликати некоректне відображення каналів, особливо в HD якості.

Тарифний план

Кількість телеканалів

Абонплата

Преміум

99 грн/місяць

VIP HD

129 грн/місяць

На приставках IPTV для коректної роботи бажано з’єднання з джерелом інтернету через кабель, робота через WIFI може викликати некоректне відображення каналів, особливо в HD якості.

Інструкція по налаштуванню IPTV

Для перегляду IPTV на персональному комп’ютері потрібно:

1) Скачати і встановити один з плеєрів на вибір :
VLC media player https://www.videolan.org/vlc/ або IP-TV player http://borpas.info/iptvplayer/
2) В особистому кабінеті активувати обраний пакет телебачення та натиснути на “добавити плейлист”
3) Завантажити плейлист з каналами з особистого кабінету на ПК та відкрити за допомогою вибраного плеєра

Для перегляду на телевізорах і приставках смартфонах і планшетах на ОС ANDROID потрібно:

На пристрої повинен бути активований обліковий запис від GOOGLE, щоб ви мали змогу завантажити плеєр з Play Market (або іншого в залежності від оболонки).
1) Встановити програму Omega TV з сервісу Play Market
2) В особистому кабінеті активувати обраний пакет телебачення та натиснути на “добавити пристрій”
3) Відкрити додаток омега та вписати цей код активації пристрою.

IP телебачення від “OmegaTV”

Наша компанія спільно з OmegaTV пропонує Вам якісне телебачення в цифровій якості. Для перегляду доступні понад 180 ліцензійних ТВ-каналів. Перегляд каналів телебачення можливий на телевізорах SMART (Samsung, LG, інші), комп’ютерах з встановленою програмою перегляду (VLC, IP-TV Player), медіаприставках (з підтримкою IPTV)

“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”

Графік роботи

Цілодобово

24/7

Центр обслуговування клієнтів:

м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 102
4 поверх, офіс №11

Години прийому:

Понеділок-П’ятниця 9 00—13 00, 14 00—18 00

Електронна пошта:

linkcom.lv@gmail.com
Мапа сайту

Заповніть форму нижче. Наш менеджер зателефонує Вам в робочий час


“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”


ПЕРЕВІРТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ ІНТЕРНЕТУ ДЛЯ ВАШОЇ АДРЕСИ“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”


Заявка на підключення

Заповніть форму нижче. Наш менеджер зателефонує Вам в робочий час“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”


ДЯКУЄМО!

Ваш запит успішно відправлено!

ВИКЛИК МАЙСТРА“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”