Головна » Ip-телебачення

Ip-телебачення

ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Тарифний планКількість телеканалівАбонплата
UA:Новини27 каналівбезкоштовно
UA:Ефір+139 каналів99 грн / місяць
Преміум+175 каналів 118 грн / місяць
VIP HD+204 канали148 грн / місяць

ДЛЯ БІЗНЕСУ

Тарифний планКількість телеканалівАбонплата
«OmegaTV:HoReCa» для
«Комерційних абонентів»*
50 грн/міс
«OmegaTV:HoReCa» для
«Комунальних абонентів»**
500 грн/міс

*тарифний план для кімнат або іншіх приміщень, що використовуються для тимчасового або постійного проживання – тобто не публічні приміщення
**тарифний план для кімнат або приміщень в будівлі, установі або місці (незалежно від того, використовується така кімната або таке приміщення з метою отримання комерційної вигоди або в іншіх цілях), які є громадськими місцями – тобто громадські приміщення

*На приставках IPTV для коректної роботи бажано з’єднання з джерелом інтернету через кабель, робота через WIFI може викликати некоректне відображення каналів, особливо в HD якості.

Переваги Ip-телебачення від Linkcom

Ip-телебачення

Компанія LinkCom – визнаний лідер на ринку телекомунікаційних послуг у Львові і крім надання високошвидкісного доступу в мережу інтернет, ми пропонуємо послугу цифрового IP-ТВ. Використовуючи вигідні пропозиції, кожен клієнт за гарною ціною, зможе отримати в своє розпорядження більше ніж 100 каналів у відмінній якості.

Наша компанія спільно з OmegaTV пропонує Вам якісне телебачення в HD якості. Для перегляду доступні понад 180 ліцензійних ТВ-каналів. Перегляд каналів телебачення можливий на телевізорах SMART (Samsung, LG, інші), комп’ютерах зі встановленою програмою перегляду (VLC, IPTV Player), медіаприставках (з підтримкою IPTV).

Також наша компанія спільно з ОмегаTV пропонує Вам якісне телебачення для бізнесу. Не менше 120 ліцензійних телеканалів доступні для Вашого закладу.

Ip-телебачення

Переваги цифрового телебачення від LinkCom

Найбільша телекомунікаційна компанія Львова пропонує найкращі умови підключення для фізичних і юридичних осіб. До числа незаперечних переваг IP-телебачення від провідного інтернет-провайдера можна віднести наступні: Можливість підключення відразу декількох пристроїв, використовуючи тільки один обліковий запис. 

Насолоджуйтесь контентом на кращих каналах – новинки фільмів, серіалів і розважальних телепередач завжди з вами. Можливість гнучкого управління – продовжуйте перегляд з моменту зупинки, просто поставивши ефір на паузу. Скористайтесь архівом мовлення – якщо ви пропустили улюблену передачу, кілька днів вона буде зберігатися в архіві і бути доступною для перегляду. Ми гарантуємо високу якість сигналу і готові оперативно усунути виникаючі проблеми.

Ip-телебачення

Що підключаємо?

Цифрове ТБ від LinkCom є не тільки на телевізорі, а й на будь-якому типі пристроїв. Насолоджуйтеся незмінно високою якістю мовлення, а також зручними функціями, що дозволяють управляти ефіром.

Ми надаємо все необхідне обладнання та робимо налаштування – майстер встановить все необхідне, вам залишиться тільки взяти пульт і насолоджуватися якісним контентом в будь-який час доби.

Як підключити Ip-телебачення

1
Оберіть який саме тариф Вам підходить
2
Подайте заявку на підключення Ip-телебачення
3
Налаштуйте ТВ самостійно або з допомогою майстра
4
Насолоджуйтесь переглядом каналів від OmegaTV

Вам може бути цікаво