Компанія LinkCom – провайдер №1 у Львові

З кожним роком, всесвітня глобальна мережа інтернет стає все більш поширеною і затребуваною у всіх верств населення. Саме тому, кількість інтернет провайдерів, тобто компаній, що надають послуги доступу до глобальної мережі, стає все більше і більше. Компанія LinkCom надає широкий спектр телекомунікаційних послуг і зокрема високошвидкісного інтернету жителям Львова.

Отримання доступу в інтернет через провайдера виконується за допомогою спеціальних пристроїв – модемів, які наша компанія передає своїм клієнтам, які уклали договір на обслуговування.

Користувач має право використовувати власний пристрій підключення, якщо у нього є на те причини, попередньо погодивши це питання з провайдером. Наша компанія пропонують своїм користувачам доступ до інтернету за допомогою цифрових абонентських ліній, за допомогою DSL технологій. Принцип роботи даних технологій заснований на підвищенні пропускної здатності загальних абонентських телефонних ліній для конкретного, підключеного користувача.

 

Особливості підключення до інтернету через провайдера

 

Щоб цифрова абонентська лінія могла передавати інтернет з’єднання абоненту, використовуються спеціальні пристрої маршрутизатори, звані модемами. На сьогоднішній день, модеми стрімко модернізуються і розвиваються, грунтуючись на нинішніх тенденціях в сфері комп’ютерних технологій, значна частина маршрутизаторів працює в бездротовому режимі, проте підключення до локальної мережі все одно відбувається за допомогою, того самого, кабелю.

Основний вид діяльності нашої компанії – забезпечення безперешкодного доступу до глобальної мережі з використання технологій обробки цифрових даних. LinkCom пропонує своїм користувачам:

  • “Гарантовані” тарифи для бізнесу;
  • виділені лінії, високошвидкісний інтернет;
  • послуги IP-телебачення.

Варто зазначити, що самі провайдери можуть бути первинними і вторинними, а тому і послуги у них дещо відрізняються.

 

Різновиди провайдерів

 

Первинний провайдер надає доступ до інтернету, а також додаткові супутні послуги щодо забезпечення надійного каналу зв’язку виключно організаціям, які займаються роздачею інтернет сигналу населенню. По суті, він здає свої канали зв’язку, яких може бути більше сотні, більш дрібним компаніям. Ця організація не надає свої послуги звичайним рядовим користувачам.

Безпосередній доступ в інтернет звичайним людям надають, як раз таки, дрібні провайдери-орендарі. Оскільки ці «орендарі» є звичайними постачальниками зв’язку – операторами, основний провайдер видає їм ліцензію на надання даних послуг населенню. Наша компанія працює безпосередньо з населенням і має відповідну ліцензію.

Примітно, що дрібні організації купують у головного провайдера безлімітний доступ до мережі з можливістю його роздачі на своїх умовах. Наша компанія пропонує своїм клієнтам обслуговування на основі вигідного договору. До стандартного переліку послуг відноситься наявність декількох тарифних планів, для оптимального задоволення різних потреб своїх абонентів та оптично-волоконний зв’язок.

 

Різновиди послуг провайдерів

 

Оскільки основною послугою нашої компанії є надання доступу в інтернет своїм абонентам, ми пропонуємо своїм користувачам безліч тарифних планів:

  • безлімітний доступ до інтернету за певну щомісячну плату;
  • причому цей тарифний пакет в свою чергу може поділятися на кілька різновидів, залежно від швидкості інтернету!

Оскільки до послуг інтернет провайдерів відноситься не тільки надання доступу в інтернет абонентам, але і обслуговування мережі, необхідно вибирати надійну компанію. LinkCom гарантує точне виконання своїх зобов’язань. Крім установки обладнання абоненту, провайдер надає послуги:

  • по зміні тарифного плану;
  • заміні або ремонту цифрового обладнання, в тому випадку, коли воно видавалося провайдером при підключенні інтернету;
  • ремонт самої лінії.

Саме тому, не слід віддавати перевагу надійним провайдерам. Крім усього іншого, важливим фактором є рівень покриття мережі. Компанія LinkCom забезпечує максимально повне покриття всіх районів міста Львова.