ASUS

Налаштування роутера ASUS

Якщо роутер не новий і раніше вже використовувався, потрібно повернути його до заводських налаштувань. Для цього увімкніть роутер в розетку та натисніть кнопку “reset(rst)” на задній панелі на 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться та запуститься з налаштуваннями, встановленими виробником.

1. Перед підключенням нового пристрою вимкніть на 5-ть хвилин оптичний перетворювач від електромережі.

2. Під’єднайте кабель інтернету від оптичного перетворювача у роз’єм позначений як “WAN” (Internet) роутера. Найчастіше він відрізняється кольором від інших портів на роутері.

3. Під’єднайте комп’ютер або ноутбук кабелем до роутера у порт “LAN”. Якщо Ви не маєте такої можливості, приєднайтесь до wifi-мережі. Назва буде “Asus…” Пароль до неї вказаний на зворотній стороні роутера (PIN).

При підключенні до роутера може відображатись сповіщення про те, що ця мережа є без доступу до Інтернету. Тому потрібно провести налаштування роутера. Відкрийте браузер та в адресну строку введіть: “192.168.1.1”.

4. Після під’єднання до роуера відкрийте браузер і в пошуку напишіть “192.168.1.1” та натисніть “Enter”.

5. З’явиться вікно авторизації. Користувач: admin. Пароль: admin.

6. Зліва оберіть пункт “Інтернет”. Встановіть тип “WAN-з’єднання” на значення “Автоматична IP-адреса” (Динамічна IP-адреса, DHCP) та натисніть кнопку “Застосувати”.

7. Для того, щоб змінити назву Вашої мережі, виберіть пункт “Бездротова мережа”. В полі “SSID” напишіть нову назву.

8. Для того, щоб вказати пароль, оберіть “метод перевірки”. Далі натисніть на “WPA-Personal” та вкажіть ключ WPA (бажаний пароль).

Месенджери