Tenda

Налаштування роутера Tenda

Якщо роутер не новий і раніше вже використовувався, потрібно повернути його до заводських налаштувань. Для цього увімкніть роутер в розетку та натисніть кнопку “reset(rst)” на задній панелі на 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться та запуститься з налаштуваннями, встановленими виробником.

1. Під’єднайте кабель інтернету від оптичного перетворювача у роз’єм позначений як “WAN” (Internet) роутера. Найчастіше він відрізняється кольором від інших портів на роутері.1.

 

2. Під’єднайте комп’ютер або ноутбук кабелем до роутера у порт “LAN”. ЯкщоВи не маєте такої можливості, приєднайтесь до wifi-мережі. Її назва має формат “Tenda…”.

При підключенні до роутера може відображатись сповіщення про те, що ця мережа є без доступу до Інтернету. Тому потрібно провести налаштування роутера. Відкрийте браузер та в пошуку введіть: “192.168.0.1”.

У деяких пристроях адреса налаштувань може бути іншою і мати вигляд: “192.168.1.1” або “tendawifi.com”. Тому потрібно перевірити всі варіанти. Додатково адреса налаштувань також вказана на самому wifi-роутері.

3. Тепер перед Вами має з’явитись сторінка налаштувань Вашого роутера. Натисніть “Почати”.

4. На наступному етапі оберіть тип підключення “Dynamic IP”  (Динамічна ip-адреса, DHCP).

Додатково Ви можете змінити назву wifi-мережі та вказати пароль до неї. 

Натисніть кнопку “Ок”. Роутер має перезавантажитись.

Месенджери