TP-LINK (нова прошивка)

Налаштування роутера TP-LINK (нова прошивка)

Якщо роутер не новий і раніше вже використовувався, потрібно повернути його до заводських налаштувань. Для цього увімкніть роутер в розетку та натисніть кнопку “reset(rst)” на задній панелі на 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться та запуститься з налаштуваннями, встановленими виробником. 

1. Під’єднайте кабель інтернету від оптичного перетворювача у роз’єм позначений як “WAN” (Internet) роутера. Найчастіше він відрізняється кольором від інших портів на роутері.

2. Під’єднайте комп’ютер або ноутбук кабелем до роутера у порт “LAN”. Якщо Ви не маєте такої можливості,  приєднайтесь до wifi-мережі. Назва та пароль до неї будуть вказані на Вашому роутері (зазвичай на зворотній стороні). Назва wifi (SSID), пароль (PIN).

3. При підключенні до роутера може відображатись сповіщення про те, що ця мережа є без доступу до Інтернету. Тому потрібно провести налаштування роутера. Відкрийте браузер та в пошук введіть: “192.168.0.1”.

У деяких пристроях адреса налаштувань може відрізнятись і мати вигляд: “tplinkwifi.net”, “192.168.1.1”. Тому потрібно перевірити всі варіанти. Додатково адреса налаштувань також вказана на самому wifi-роутері (дані для входу за замовчуванням).

При першому вході в налаштування Вам буде потрібно створити пароль. Його Ви і надалі будете використовувати для входу.

Зауважте, що пароль має містити не менше 6 латинських символів без пробілів. Також має бути велика літера або цифри. 

4. Якщо пароль створено, Ви потрапите в швидкі налаштування. Там у правому верхньому куті можна змінити мову та вказати “Часовий пояс” – +2. Потім натисніть “Далі”.

5. Оберіть тип підключення “PPPoE”. Якщо Вам буде запропоновано список провайдерів, натисніть на пункт “Встановіть тип з’єднання вручну” і оберіть у списку “Динамічна IP-адреса” (DHCP). 

 

6. Якщо ви обрали правильний тип з’єднання, Вам буде запропоновано клонувати MAC-адресу. Цього робити не потрібно, обирайте пункт “Не клонувати”.

7. На наступному етапі Ви можете обрати назву та пароль для wifi-мережі. Якщо Ваш роутер двохдіапазонний Ви можете вказати окремі назви та паролі для мереж 2.4ггц та 5ггц.

8. На останньому етапі Ви побачите загальний список налаштуваннь. Якщо все вказано правильно, натисніть “Зберегти”.

9. Роутер перезавантажиться.

 

Месенджери