TP-LINK

Налаштування роутера TP-LINK

Якщо роутер не новий і раніше вже використовувався, потрібно повернути його до заводських налаштувань. Для цього увімкніть роутер в розетку та натисніть кнопку “reset(rst)” на задній панелі на 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться та запуститься з налаштуваннями, встановленими виробником. 

Перед підключенням нового пристрою відключіть на 5-ть хвилин оптичний перетворювач від електромережі.

1. Під’єднайте кабель інтернету від оптичного перетворювача у роз’єм позначений як “WAN” (Internet) роутера. Найчастіше він відрізняється кольором від інших портів на роутері.1.

2. Під’єднайте комп’ютер або ноутбук кабелем до роутера у порт “LAN”. Якщо така можливість відсутня потрібно приєднатись до wifi-мережі. Назва мережі та пароль до неї будуть вказані на Вашому роутері (зазвичай на зворотній стороні). Назва wifi (SSID), пароль (PIN).

3. При підключенні до роутера може відображатись сповіщення про те, що ця мережа є без доступу до Інтернету. Тому потрібно провести налаштування роутера. Відкрийте браузер та в пошукове вікно введіть: “192.168.0.1”.

У деяких пристроях адреса налаштувань може відрізнятись і мати вигляд: “tplinkwifi.net”, “192.168.1.1”. Тому потрібно перевірити всі варіанти. Додатково адреса налаштувань також вказана на самому wifi-роутері (дані для входу за замовчуванням).

 

4. Після цього відкриється сторінка налаштувань, де потрібно ввести логін та пароль роутера. Ця інформація вказана на самому wifi-роутері. За замовчуванням компанія “TP-LINK” встановлює логін: admin, пароль: admin.

5. Далі Ви побачите головну сторінку налаштувань. Оберіть пункт “Мережа” (Network).

6. Автоматично відкриється підпункт “WAN”. Оберіть тип підключення “WAN” – “Динамічна IP-адреса” (DHCP).

7. Натисніть кнопку “Зберегти”. Якщо Ви правильно ввели дані, роутер автоматично перезавантажиться, а доступ до Інтернету відновиться.

Месенджери