XIAOMI

Налаштування роутера XIAOMI

Якщо роутер не новий і раніше вже використовувався, потрібно повернути його до заводських налаштувань. Для цього увімкніть роутер в розетку та натисніть кнопку “reset(rst)” на задній панелі на 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться та запуститься з налаштуваннями, встановленими виробником.

Перед підключенням нового пристрою потрібно вимкнути на 5-ть хвилин оптичний перетворювач від електромережі.

Під’єднайте кабель інтернету від оптичного перетворювача у роз’єм позначений як “WAN” (Internet) роутера. Найчастіше він відрізняється кольором від інших портів на роутері.

1. Під’єднайте комп’ютер або ноутбук кабелем до роутера у порт “LAN”. Якщо Ви не маєте такої можливості, приєдйтесь до wifi-мережі. Її назва має формат “Xiaomi…”.

2. При підключенні до роутера може відображатись сповіщення про те, що ця мережа є без доступу до Інтернету. Тому потрібно провести налаштування роутера. Відкрийте браузер та в пошуку введіть: “192.168.31.1”.

У деяких пристроях адреса налаштувань може відрізнятись і мати вигляд: “miwifi.com”. Тому потрібно перевірити всі варіанти. Додатково адреса налаштувань також вказана на самому wifi-роутері.

3. У Вас відкриється сторінка, на якій потрібно погодитись з умовами користування та натиснути кнопку “Agree”.

4. На наступному етапі вкажіть назву та пароль для wifi-мережі.

5. Вигадайте свій пароль для входу в налаштуваннях роутера. Запам’ятайте його.

6. Далі створіть пароль для входу в налаштування роутера. Його потрібно запам’ятати для того, щоб надалі мати можливість підключитися.

Роутер перезавантажиться.

Месенджери