Послуги інтернет-провайдера компанії LinkCom

У всіх частинах світу люди різних країн, національностей, станів, професій і достатку вирішують важливу для себе проблему – послугами якого провайдера скористатися, щоб інтернет працював максимально безперебійно, з потрібною швидкістю і за оптимальною ціною. Компанія LinkCom є одним з визнаних лідерів у сфері надання телекомунікаційних послуг населенню м.Львова.

Вам не доведеться шкодувати про свій вибір. Не варто кидатися у вир з головою і відразу вивчати незліченну кількість провайдерів. На першому етапі відкинемо зайве, визначивши, для яких конкретно цілей, як часто і в рамках якого бюджету необхідний інтернет. Уже на цьому етапі відбору коло потенційних провайдерів зменшиться. А в разі звернення в LinkCom все вирішення проблеми зводиться до вибору потрібного тарифного плану:

Якщо планується зрідка відправляти листи і відвідувати невелику кількість сайтів, то цілком підійде трафік з невеликою швидкістю і певним лімітом.

У тому випадку, коли користувач розраховує на активне спілкування за допомогою інтернет, іноді пограти в простенькі ігри, скачати невеликий обсяг інформації, підійде тариф з необмеженим трафіком і невеликою швидкістю.

Якщо ви розраховуєте активно використовувати можливості, що надаються світом інтернет: дивитися в режимі реального часу відео, качати файли різного обсягу, грати в ігри через мережу, то тут вже тариф повинен бути не тільки безлімітним, а й швидкісним.

У разі роботи в мережі інтернет не обійтися без високошвидкісного (від 100 Мбіт / с) безлімітного тарифу.

Вартість тарифу напряму буде залежати від запропонованої провайдером швидкості доступу до мережі інтернет.

На другому етапі вибору провайдера важливо визначитися з типом підключення до інтернету. Наша компанія надає своїм користувачам наступні види підключень:підключення за допомогою FTTH (оптоволокно в оселю), або підключення до мережі інтернет за допомогою мідного кабелю.

Отже, визначившись з типом підключення на третьому етапі, ви телефонуєте до нас та домовляєтесь про час та вартість підключення. Приходити до нас в офіс для укладення договору не обов’язково, договір можна укласти безпосередньо під час підключення.Для цього потрібні лише Ваші паспортні дані та ІПН
У нашій компанії LinkCom ефективно працює техпідтримка, яка ніколи не залишає вас один на один з несподівано проблемою.

 

Переваги телекомунікаційної компанії LinkCom

 

Якщо у вас є потреба в якісному і швидкому інтернеті, то ми із задоволенням вам в цьому допоможемо. Наша компанія LinkCom надає низькі ціни і стабільний Інтернет-з’єднання у Львові. Для підключення до мережі вам достатньо лише набрати наш номер, і ми виконаємо підключення вашого комп’ютера до мережі протягом найближчого часу.

Слід зазначити, що в разі, якщо ви станете нашим абонентом, вас чекає безліч акцій і вигідних пропозицій: ви зможете заощадити багато грошей завдяки нам. Не варто замислюватися, звертайтеся і ми все виконаємо в кращому вигляді. Якщо ви замовите послугу у нас, то протягом найближчих декількох робочих днів ви вже будете підключені, це гарантовано нашим провайдером.

Більше не варто обирати серед купи ненадійних інтернет-постачальників і дорогих тарифів з обмеженням швидкості та обсягу трафіку. У нас все без реклами і криміналу. Підключайтеся з нами компанією LinkCom, і ви ні про що не пошкодуєте! З нами – вигідно, якісно і стабільно!

 

Наші переваги

 

Іноді важко обрати гідного постачальника певних послуг. Кількість інтернет-провайдерів міста досить велика. Кожна компанія, що займається наданням абонентам доступу в інтернет, відрізняється своїми особливими умовами. Іноді бажаючим підключити інтернет важко визначитися з вибором провайдера самостійно, тим більше що багато хто встановлює досить високу вартість підключення.

Наша компанія LinkCom займається підключенням інтернету у всіх районах міста Львова:

  • Багато провайдерів співпрацюють з нами.
  • Підключати інтернет з нашою допомогою вигідно, оскільки для клієнтів завжди діють приємні акції та пропозиції.
  • Провайдерам вигідне залучення нових користувачів, тому роботу наших фахівців оплачує обраний клієнтом постачальник послуг.

Клієнти, які приходять в нашу компанію, можуть насолодитися повноцінним доступом в інтернет вже протягом перших днів з моменту звернення. Перед підключенням кожен клієнт має можливість протестувати запропоновану провайдером швидкість доступу.

Спеціально для вас регулярно проводяться акції від нашої компанії LinkCom і партнерів-провайдерів\операторів. З нашою допомогою будь-який житель міста має можливість обрати для себе самого відповідного постачальника послуг доступу в інтернет.