Якщо Wi-Fi “не ловить”, варто придивитися до свого роутера. Більшою мірою робота мережі залежить саме від маршрутизатора, зокрема його моделі, кількості та потужності антен. Також суттєвими факторами, що впливають на стабільність з’єднання є розташування роутера та кількість перешкод на шляху до сигналу.
Враховуючи вищесказане, розповідаємо про те, як можна покращити сигнал Wi-Fi у квартирі самостійно.
- Розташуйте роутер по центру квартири. Це забезпечить максимально рівномірне покриття Wi-Fi.
- Направте антени роутера вертикально вгору. Це допоможе поширити сигнал Wi-Fi на всі напрямки.
- Поставте роутер на підвищенні (1,5 – 2 метри), якомога далі від металевих предметів та дзеркал. Це покращить силу та якість сигналу, адже ви позбудетесь від усіх можливих перешкод.
До речі, якщо у вас роутер досі стоїть за дверцятами шафи-купе із дзеркалом, то негайно заберіть його звідти. Усі дзеркала є перешкодою, які заважають маршрутизатору повноцінно працювати.
Для того, щоб забезпечити безперебійний сигнал по всій квартирі чи будинку, варто придбати два потужних маршрутизатори від компанії Ruijie. Чому саме їхні роутери? Якщо обрати два простих маршрутизатори, то будь-який ваш під’єднаний пристрій буде постійно перемикатися з одного на інший. Це призведе до постійних розривів інтернет-з’єднання.
Потужні роутери від Ruijie не створюють таких проблем. Перемикання між ними відбувається без синхронних розривів з’єднання. Окрім того, ці маршрутизатори “спілкуються” між собою і самостійно розподіляють рівномірний сигнал серед користувачів у будь-якому місці. Навіть під час пересування до протилежного боку квартири ви не відчуєте, що телефон чи ноутбук під’єднався до іншої мережі.
Це все завдяки вбудованій системі Mesh Wi-Fi. Вона створена для усунення зон зі слабким сигналом та забезпечує стабільне й безшовне покриття у великій квартирі. Також цю систему варто використовувати в помешканнях з товстими стінами, а також, якщо до Wi-Fi під’єднується багато пристроїв. До слова, ці роутери можна придбати на нашому сайті або через лінію підтримки.
Окрім цього, радимо кожному абоненту дотримуватися цих двох “профілактичних порад” для звичайних роутерів:
- перезавантажуйте роутер раз на тиждень;
- час від часу змінюйте канал Wi-Fi, якщо він переповнений (програма WiFi Analyze).
Для роутерів Ruijie “профілактика” не потрібна. Такі маршрутизатори роблять її самостійно.
Сподіваємось, ці поради допоможуть вам вирішити проблему зі слабким сигналом Wi-Fi. Якщо потрібна допомога, звертайтесь на нашу лінію підтримки або пишіть у чат-боти.