Особистий кабінет

Налаштування IP TV

Що таке IP TV та як воно працює?

Бажаєте насолоджуватися улюбленими фільмами та телепередачами без обмежень? IP TV — вдалий вибір. Це технологія, яка дозволяє переглядати цікавий відеоконтент через інтернет. При цьому — з будь-якого зручного девайса! Телевізор, телефон, планшет чи комп’ютер — вирішувати лише вам. На даний час, технологія IP TV — найбільш популярна, адже забезпечує користувачу безліч плюсів.

Переваги IP TV:

  • можна переглядати програми, які вже показувалися на телебаченні;
  • висока якість та роздільна здатність зображення;
  • телеканали на будь-який смак;
  • контент українською мовою;
  • улюблений контент без реклами;
  • величезний вибір контенту — телепередач, фільмів, серіалів;
  • онлайн-відеомагазини з контентом;
  • можливість створювати плей-листи з телеканалами, які цікавлять саме вас;
  • можна замовити додатковий жорсткий диск для запису контенту.

А ще — IP TV можна використовувати для музики, покупок, перегляду пошти та багатьох інших завдань! Саме тому, така технологія є найкращою альтернативою звичайному супутниковому або кабельному ТБ.

Технологія IP TV (Internet Protocol Television) — це цифрове інтерактивне телебачення. Воно працює завдяки передачі даних протоколом IP: це і є головна відмінність технології від супутникового, кабельного та наземною ТБ. З IP TV ви можете переглядати будь-які телепередачі та фільми без обмежень, насолоджуватися швидким завантаженням контенту, високою якістю зображення й звуку.

Важлива особливість IP TV — потокове мультимедіа. Для зв’язку з різними девайсами, IP TV використовує спеціальні приставки, які підключаються до маршрутизатора. Таким чином, ви можете насолоджуватися контентом на будь-якому пристрої: навіть на мобільному телефоні.

Цифрове телебачення від LinkCom

Ми дбаємо про те, щоб насолоджуватися улюбленими фільмами ви могли ще простіше. Тож якщо бажаєте підключити IP TV — просто звертайтеся до нас. Оберемо необхідне обладнання, запропонуємо найбільш вигідний пакет послуг, допоможемо підключити та налаштувати ТБ. Наша компанія офіційно співпрацює з MEGOGO — одним з найбільших провайдерів цифрового телебачення в Україні. З нами ви отримуєте доступ до понад 300 ліцензійних телеканалів та вільний вибір пакетів телебачення, орієнтуючись на власні вподобання. А ще — завжди високу якість послуг, помірні ціни, технічну підтримку!

Щоб зв’язатися з нами для консультації, телефонуйте або залишайте контакти в формі зворотного зв’язку.

Месенджери