Особистий кабінет

Оренда статичної IP-адреси

Оренда статичної IP-адреси дозволяє отримати додатковий захист у деяких послугах та сервiсах. Оренда статичної IP-адреси Замовити

Опис послуги:

Послуга Статична IP-адреса дозволить Вам отримати спеціальний ідентифікатор (IP-адресу), який використовується для адресації комп’ютерів в мережі Інтернет та дозволяє отримати доступ до закритих ресурсів, локальної мережі та фінансових сервісів.

Основні можливості
Використовуючи послугу Ви зможете:

  • Звертатись до інформаційних ресурсів з обмеженим доступом, де користувач ідентифікується за IP-адресою (корпоративні мережі та поштові сервіси);
  • Організувати власний ігровий та/або WEB-сервер, організувати постійний доступ до систем відеонагляду.
  • Статична IP-адреси значно знижує ризики блокування на ресурсах.

Вартість оренди Статичної IP-адреси складає 70.00 грн. на місяць.

Де і як можна замовити послугу?

Замовити послугу достатньо просто – необхідно лише зв’язатися з нами за номером 0 800 217 209 чи залишити заявку на сайті.

Що таке IP-адреса?

Це унікальний ідентифікатор, пов’язаний з вашою активністю в інтернеті. Використовується IP для адресації пристроїв у мережі. Кожного разу, коли ви користуєтеся інтернетом — здійснюєте покупки, читаєте новини, переглядаєте пошту — ви надсилаєте запит на доступ до певного пункту призначення в мережі. У відповідь отримуєте інформацію саме завдяки наявності власної IP-адреси. Цей інтернет-протокол визначає стандарти та правила для маршрутизації даних та під’єднання мережі.

Як взнати свій IP?

Для того, щоб дізнатися власну IP-адресу, у налаштуваннях вашого ПК натисніть Network & Internet — Wi-Fi, а потім виберіть мережу Wi-Fi, до яких ви підключені. Зайдіть у розділ “Властивості”. Ваша IP-адреса відображатиметься в списку біля пункту IPv4-адреса.

Як зробити статичний IP?

Зробити статичну IP-адресу за невелику додаткову плату для клієнтів пропонують інтернет-провайдери. Тому якщо вам необхідна така послуга — LinkCom із задоволенням допоможе.

Як зробити динамічний IP?

Ваша IP-адреса є динамічною за замовчуванням. Навіть якщо ви користуєтесь інтернетом лише вдома, IP вашого будинку може змінитися. Цьому сприяє навіть перезапуск роутера.

Месенджери