Види тарифів для бізнесу
Гарантована швидкість
Старт до 40 Мбіт/с
400 грн/міс
Підключитись
Стандарт до 60 Мбіт/с
500 грн/міс
Підключитись
Бізнес до 100 Мбіт/с
600 грн/міс
Підключитись
Бізнес Pro до 250 Мбіт/с
1000 грн/міс
Підключитись
Гарантований 100 Мбіт/с
1200 грн/міс
Підключитись
Гарантований 200 Мбіт/с
2200 грн/міс
Підключитись
Гарантований 500 Мбіт/с
5000 грн/міс
Підключитись
Гарантований 1000 Мбіт/с
9000 грн/міс
Підключитись
Абоненти, які використовують тарифний план для бізнесу, мають можливість отримати безкоштовно зовнішню статичну IP-адресу

Оптика в приміщення

Завдяки новітнім технологіям забезпечуємо стабільний та якісний інтернет

Швидкість до 1000 Мбіт/с

Не вистачає швидкості? Ми зможемо це виправити!

7 способів оплати

Оплачувати інтернет легко і доступно кожному

Інтернет для бізнесу

LINKCOM – партнер для малого та середнього бізнесу, HoReCa, Online магазинів, забудовників, ОСББ.

Переваги гарантованого каналу:

Гарантована швидкість

Ми гарантуємо, що швидкість інтернету буде відповідати зазначеній у тарифному плані, і в ніякому разі не буде меншою

Першочерговий пріоритет вирішення заявки

Заявки на ремонт для гарантованих тарифних планів вирішуються першочергово (середній час закриття заявки – до 1,5 год)

З’єднання за допомогою оптоволокна

З’єднання за допомогою оптоволоконного кабелю дозволяє Вам працювати “напряму” від серверу, що значно мінімізує шанси на перебої в роботі

Статична зовнішня ІP- адреса у подарунок

Статична зовнішня IP-адреса забезпечує безпечний доступ до закритих ресурсів, дозволяє використовувати IP-відеоспостереження та істотно зменшує шанси появлення CAPTCHA та ін.

Замовити консультацію

  Чому ми?

  Роботу сучасних компаній різного напрямку неможливо уявити без доступу до мережі. Стабільне, якісне інтернет в офіс необхідний як малому, так і середньому та великому бізнесу. А гарантувати це для вашого бізнесу може компанія LinkCom.

  Ми забезпечуємо підключення для корпоративних клієнтів до високошвидкісного інтернету, пропонуємо вигідні тарифи, різні способи оплати та цілодобову підтримку наших абонентів. Тож обирайте тариф, замовляйте безкоштовну консультацію та насолоджуйтеся всіма перевагами співпраці з інтернет-провайдером LinkCom!

  LinkCom — це:

  1. Покриття 6 районів Львова — Галицького, Личаківського, Залізничного, Шевченківського, Франківського та Сихівського. Де б не знаходився офіс вашої компанії, відтепер ви матимете змогу підключити якісний та швидкісний інтернет.
  2. Досвідчені фахівці. Ми маємо величезний досвід в обслуговуванні інфраструктури інтернет-провайдера. Тому гарантуємо високу якість послуг, оперативне вирішення проблем абонента
  3. Витратні матеріали та обладнання високого класу. Дбаємо про те, щоб наші клієнти отримували лише найкраще. А також впроваджуємо провідні розробки в секторі IT-технологій для ще кращої якості послуг.
  4. Зручні способи оплати та технічна підтримка. Ви можете розрахуватися за наші послуги будь-яким зручним способом. Також, у разі необхідності, пропонуємо можливість відстрочки платежу.
  5. Швидкісне з’єднання. Наш інтернет для бізнесу покриває усі потреби корпоративних клієнтів. А наявність великої кількості тарифів дозволяє обрати оптимальну пропозицію для компаній та офісів будь-якої сфери діяльності та з різною кількістю працівників.

  Залишилися питання щодо підключення інтернету для вашого бізнесу? Залиште свої дані, і ми зв’яжемося з вами для консультації. Допоможемо обрати тариф, який підійде саме у вашому випадку, проконсультуємо щодо цін, дат підключення, способів оплати та інших нюансів, які зазвичай цікавлять абонентів.

  Якісне інтернет-з’єднання повинне бути доступним кожному клієнту!

  Проводимо інтернет в офіс: що врахувати?

  Послуги інтернет-зв’язку є основою для бізнесу. Мережа — це ресурс для комунікації, інструмент продажів, за допомогою інтернету виконується велика кількість важливих бізнес-операцій. Навантаження на мережу інтернет в офіс, на заводі, в кафе та ресторані — надзвичайно велике, а будь-які збої в роботі є дуже небажаними. Тому обираючи інтернет-провайдера та тариф, за яким ви бажаєте підключити інтернет, важливо врахувати безліч нюансів. Зокрема:

  • Тип підключення. Для забезпечення стабільності та швидкості роботи, найчастіше використовують технології GPON (оптоволокно).
  • Покриття. Чим більшу географічну зону покриває інтернет-провайдер, тим краще.
  • Швидкість підключення та передачі даних. Саме ці параметри є ключовими не лише для корпоративних, а й для індивідуальних клієнтів. Оптимальна швидкість залежить від майбутнього навантаження на мережу та завдань, для яких інтернет буде використовуватися. У кожному конкретному випадку необхідна індивідуальна консультація.
  • Додатково. Корпоративним клієнтам варто врахувати терміни підключення та вартість послуг. Чудова можливість зекономити — це пакетні тарифи, а також різноманітні акції.

  FAQ

  Інтернет для бізнесу від LinkCom

  Бажаєте підключити якісний інтернет для бізнесу? Ви потрапили за адресою. Компанія LinkCom — ваш надійний провайдер. Гарантуємо швидкісне з’єднання, стабільну роботу мережі, вигідні тарифи та ціни, якими ви будете приємно здивовані. Адже знаємо, що швидкий, безперебійний інтернет — в пріоритеті для корпоративних користувачів.

  • Це важливо: наявність офіційного договору про підключення інтернету, підписаного двома сторонами, надзвичайно важлива для корпоративних клієнтів. Ми надаємо усі необхідні документи для звітності та ведення бухгалтерії.
  Переваги компанії LinkCom

  Розмір зони покриття. Компанія LinkCom покриває 6 районів міста, серед яких: Галицький, Личаківський, Залізничний, Сихівський, Шевченківський та Франківський. Щороку провайдер збільшує власну присутність на ринку Львова, вкладаючи кошти в оновлення обладнання. Ми здійснюємо підключення нових абонентів з усього міста, в тому числі і з використанням інноваційної оптоволоконної технології передачі даних.

  Інтернет-провайдер у Львові систематично вдосконалює якість своїх послуг, збільшуючи пропускну здатність каналів, постійно працюючи над впровадженням новітніх технологій, відкриваючи перед абонентами величезну кількість можливостей і надаючи незмінно якісну послугу для розвитку, спілкування, відпочинку та роботи.

  На даному етапі LinkCom працює над переходом на протокол нового покоління – IPv6, переклад на який дає величезну кількість переваг перед IPv4. Серед яких:

  • Збільшення швидкості передачі даних.
  • Зниження навантаження на мережеве обладнання.

  Також компанія LinkCom використовує новітнє телекомунікаційне обладнання від таких відомих компаній-розробників, як CiscoSystems, ZyXel, Dell і HP. Не забуваємо і про матеріальну сторону питання – клієнтам пропонуються конкурентоспроможні тарифи і вигідні ціни, що дозволяє гарантувати найвигідніші пропозиції. При необхідності можлива відстрочка платежу в разі витрачання коштів з розрахункового рахунку

  Підтримка користувачів

  У штаті інтернет-провайдера LinkCom у Львові працюють досвідчені фахівці, котрі мають великий досвід в обслуговуванні інфраструктури інтернет-провайдера. Це дає можливість постійно підвищувати якість наданої послуги і оперативно вирішувати будь-які проблеми, з якими може зіткнутися абонент.

  Тільки якісні витратні матеріали, обладнання високого класу, а також впровадження провідних розробок в секторі IT технологій дозволяє забезпечити абонентам LinkCom стабільне і якісне інтернет-з’єднання.

  Месенджери