Особистий кабінет

Оберіть тарифний план

Багатоквартирні будинки
(більше 29 квартир)
Багатоквартирні будинки
Малоквартирні будинки
(5-29 квартир)
Малоквартирні будинки
Приватний сектор
(1-4 квартири)
Приватний сектор
Базовий до 100 Мбіт/с
289 грн/міс
Підключитись
Домашній до 350 Мбіт/с
315 грн/міс
Підключитись
Професійний до 1000 Мбіт/с
339 грн/міс
Підключитись
Акція
Спробуй краще до 1000 Мбіт/с
0 грн/міс
Підключитись
Базовий до 100 Мбіт/с
309 грн/міс
Підключитись
Домашній до 350 Мбіт/с
335 грн/міс
Підключитись
Професійний до 1000 Мбіт/с
359 грн/міс
Підключитись
Акція
Спробуй краще до 1000 Мбіт/с
0 грн/міс
Підключитись
Базовий до 100 Мбіт/с
325 грн/міс
Підключитись
Домашній до 350 Мбіт/с
349 грн/міс
Підключитись
Професійний до 1000 Мбіт/с
375 грн/міс
Підключитись
Акція
Спробуй краще до 1000 Мбіт/с
0 грн/міс
Підключитись

Підключити домашній інтернет від LinkCom - це

Швидкісне з’єднання — до 1000 Мбіт/c.

Така миттєва робота мережі точно покриває усі потреби домашнього користувача інтернету.

Оптика в дім

Використовуємо оптоволокониий кабель (інтернет може працювати, навіть коли у вас немає світла)

Виклик майстра

Надаємо безкоштовну технічну підтримку

Досвід перевірений часом

В штаті LinkCom — лише кваліфіковані фахівці. Маємо величезний досвід у підключенні до мережі та обслуговуванні абонентів

Різні способи оплати

Розраховуйтеся за послуги LinkCom будь-яким зручним способом

Лідери ринку Львова

Маємо найбільше чесних відгуків на Google Maps

Про нас

Наша компанія надає послуги підключення інтернету з 2009 року та є лідером львівського телекомунікаційного ринку. LinkCom працює з корпоративними та індивідуальними клієнтами з різних куточків Львова. А наші спеціалісти завжди раді надати кваліфіковану допомогу.

Уявити сучасне життя без інтернету майже неможливо. Дистанційне навчання, робота, перегляд улюблених фільмів, новини та спілкування із друзями — мережа дає нам максимум можливостей щодня. А якщо з’єднання швидке, перебоїв в його роботі немає, а тариф коштує недорого, то отримуємо ще більше переваг. Обравши своїм інтернет-провайдером компанію LinkCom, ви зможете насолоджуватися інтернетом кожного дня!

5 причин обрати інтернет від LinkCom:

 1. Стабільне покриття 6 районів Львова — Галицького, Личаківського, Залізничного, Сихівського, Шевченківського та Франківського. Тож де б ви не мешкали, відтепер матимете можливість підключитися до швидкісного інтернету.
 2. 10+ років досвіду. У нас працюють лише досвідчені фахівці, які мають величезний досвід у підключенні до мережі, а також налаштування цифрового ТБ. Гарантуємо вирішення всіх проблем, які пов’язані з інтернетом!
 3. Висока швидкість з’єднання. Інтернет від нашої компанії покриває усі потреби домашнього та корпоративного користувача.
 4. Лише якісне обладнання. Впроваджуємо провідні розробки в секторі IT-технологій у своїй роботі. Для того, щоб ви могли насолоджуватися високою якістю послуг.
 5. Зручні способи оплати. Розраховуйтеся за послуги LinkCom способом, який підійде саме вам.

Наші менеджери допоможуть обрати тариф, зорієнтують за ціною та термінами підключення. Для цього ви можете залишити заявку для зворотнього зв’язку. Ми зв’яжемося з вами для консультації.

Домашній інтернет: все, що потрібно знати

Вчитися, дізнаватися цікаву інформацію, слухати музику, дивитися улюблені фільми, працювати чи спілкуватися з друзями — мережа відкриває для нас необмежені можливості. А щоб з’єднання було якісним, важливо правильно обрати провайдера та тарифний план. Іноді це здається дуже важким завданням. Адже звичайний користувач часто не знає, які параметри є важливими для вибору та на що потрібно орієнтуватися.

Тонкощі вибору провайдера домашнього інтернету

Домашній інтернет у Львові підключає більше десятка компаній. І їх кількість постійно росте. Деякі абоненти звертають увагу лише на ціну послуг. Такий підхід має право на існування, але його навряд чи можна назвати комплексним. Тож щоб не помилитися, обов’язково врахуйте:

 • Яку технологію підключення використовує провайдер? Здебільшого провайдери підключають за технологією FTTB, що означає оптоволоконний кабель заходить в будівлю, а до кінцевого споживача прокладається вита пара, що на сьогоднішній день вже вважається застарілою технологією.
  Ми ж під’єднуємо оптоволокно безпосередньо в приміщення, що дозволяє зменшити ймовірність збоїв на лінії та суттєво збільшити швидкість.
 • Які тарифи доступні у Львові? Зазвичай, різні тарифи відрізняються між собою за вартістю підключення (щомісячною абонентською платою) та швидкістю з’єднання.
 • Які додаткові послуги пропонує провайдер? Важливою є наявність цілодобової  клієнтської підтримки 24/7/365.
 • Скільки коштують послуги у порівнянні з ринком? Якщо ціни на інтернет дуже низькі, то це часто свідчить про:
  – штучне заниження ціни провайдером, щоб захопити ринок;
  – неякісні послуги.

Це не менш складне питання, ніж вибір провайдера. Адже дуже важко зрозуміти, який варіант буде оптимальним конкретно у вашому випадку. Щоб не помилитися, звертайте увагу на наступне:

 • Швидкість з’єднання. У домашніх тарифах вона варіюється, зазвичай, від 100 Мбіт/с до 1000 Мбіт/c. І зазвичай діє правило, що чим вища швидкість — тим дорожче вам обійдеться тарифний план.  Якщо ж мережею одночасно та активно користуватимуться з декількох пристроїв, то 100 Мбіт/с може бути не достатньо.
 • Тип підключення. Рекомендуємо надавати перевагу сучасним способам підключення, а саме оптоволокном (технологією GPON), так як цей спосіб має суттєві переваги над іншими.
 • Вартість. Як ми вже зазначили вище, ціна послуг прямо корелює зі швидкістю та якістю інтернету. Тому якщо бажаєте зекономити, тут доведеться шукати певні компроміси.

У підсумку, тариф домашнього інтернету має забезпечувати хорошу швидкість з’єднання, стабільність роботи мережі, можливість підключення декількох користувачів. А також коштувати не надто дорого: адже послуги доведеться оплачувати кожного місяця.

FAQ

Як підключити домашній інтернет у Львові?

Підключити домашній інтернет дуже просто. Ми гарантуємо високу якість послуг, швидке підключення, обслуговування за потребою та вирішення всіх проблем абонента. Щоб підключити інтернет у Львові, достатньо:

№1: Оформіть заявку на підключення
Оформлення заявки на сайті або за номерами нашого контакт-центру 0 800 217 209. При оформленні оберіть швидкість. Ми пропонуємо різні тарифи для домашнього та корпоративного користування. Щоб обрати оптимальний варіант, врахуйте ціль, для якої потрібен інтернет, бажану швидкість інтернет-з’єднання (від 100 до 1000 Мбіт/с). А також кількість користувачів, які будуть одночасно користуватися мережею.

№2: Очікуйте підтвердження заявки від менеджера
Ви можете самостійно зв’язатися зі спеціалістами компанії для консультації та підтвердження заявки, або з вами сконтактуйються особисто. Під час попередньої консультації ви можете отримати відповіді на усі питання, які вас цікавлять. До прикладу, щодо тарифів, цін, наявності акцій, термінів підключення та іншого.

№3: Підпишіть договір
Підключення інтернету (особистого та корпоративного), інтернет-телебачення від компанії LinkCom завжди відбувається за офіційним договором. В ньому вказується ваш тариф, його вартість, термін надання послуг, терміни щомісячної оплати. Підписується договір обома сторонами.

№4: Дочекайтеся безпосередньо підключення
Дату та час приїзду майстра ми попередньо узгоджуємо з вами. Майстер приїжджає з усім необхідним обладнанням, підключає інтернет та перевіряє його роботу.

Одразу після цього ви можете користуватися інтернетом, лише не забувайте оплачувати послуги вчасно. А якщо виникнуть додаткові питання — ви завжди можете зателефонувати нам для оперативного вирішення всіх проблем з мережею.

Чи можна змінювати тариф?

Не хвилюйтеся: якщо ви захочете змінити тариф — це можливо. Для цього зв’яжіться з нашими спеціалістами, повідомте про це та оберіть новий пакет послуг. Всі необхідні зміни ми внесемо максимально швидко, а ви зможете користуватися послугами ще зручніше.

Які переваги інтернету від LinkCom?

Компанія LinkCom понад 10 років працює на ринку Львова. Ми надаємо послуги не лише індивідуальним клієнтам, а й компаніям. Нам довіряють львівські офіси та корпорації, а також тисячі клієнтів по всьому місту. Ми постійно вдосконалюємо якість послуг, використовуємо сучасні розробки в ІТ-сфері та навчаємо наших спеціалістів, щоб ви могли насолоджуватися швидкісним інтернетом кожного дня.

На даному етапі LinkCom працює над переходом на протокол нового покоління – IPv6, перехід на який дає величезну кількість переваг перед IPv4. Серед яких:

 • Збільшення швидкості передачі даних.
 • Зниження навантаження на мережеве обладнання.

Також компанія LinkCom використовує новітнє телекомунікаційне обладнання від таких відомих компаній-розробників, як CiscoSystems, ZyXel, Dell і HP. Не забуваємо і про матеріальну сторону питання – клієнтам пропонуються конкурентоспроможні тарифи і вигідні ціни, що дозволяє гарантувати найвигідніші пропозиції. При необхідності можлива відстрочка платежу в разі витрачання коштів з розрахункового рахунку

Чи є підтримка користувачів?

У штаті інтернет-провайдера LinkCom у Львові працюють досвідчені фахівці, котрі мають великий досвід в обслуговуванні інфраструктури інтернет-провайдера. Це дає можливість постійно підвищувати якість наданої послуги і оперативно вирішувати будь-які проблеми, з якими може зіткнутися абонент.

Якщо з’явилися проблеми зі швидкістю, інтернет працює нестабільно або періодично зникає, зверніться за допомогою до наших майстрів. Зателефонуйте на гарячу лінію 0 800 217 209, або залиште заявку на зворотній дзвінок. Ми зателефонуємо вам одразу ж, надамо консультацію телефоном, і якщо це не вирішить проблему — відправимо до вас кваліфікованого майстра. Робимо все можливе, щоб наші клієнти могли насолоджуватися швидким інтернетом без жодних проблем!

Месенджери