Особистий кабінет

Карта покриття у Львові

Якщо за вашою адресою немає можливості підключення до інтернет-провайдера LinkCom, залиште попередню заявку на сайті і наші фахівці зв’яжуться з вами за вказаним номером телефону.

LinkCom - це

Швидкісне з’єднання — до 1000 Мбіт/c.

Така миттєва робота мережі точно покриває усі потреби домашнього користувача інтернету

Оптика в дім

Ми одразу проводимо оптоволокно та забезпечуємо стабільний високошвидкісний інтернет на роки

Виклик майстра

Надаємо безкоштовну технічну підтримку

Досвід перевірений часом

В штаті LinkCom — лише кваліфіковані фахівці. Маємо величезний досвід у підключенні до мережі та обслуговуванні абонентів

Різні способи оплати

Розраховуйтеся за послуги LinkCom будь-яким зручним способом

Лідери ринку Львова

Маємо найбільше чесних відгуків на Google Maps

Рекомендовані тарифи

Багатоквартирні будинки
(більше 29 квартир)
Багатоквартирні будинки
Малоквартирні будинки
(5-29 квартир)
Малоквартирні будинки
Приватний сектор
(1-4 квартири)
Приватний сектор
Базовий до 100 Мбіт/с
289 грн/міс
Підключитись
Домашній до 350 Мбіт/с
315 грн/міс
Підключитись
Професійний до 1000 Мбіт/с
339 грн/міс
Підключитись
Акція
Спробуй краще до 1000 Мбіт/с
0 грн/міс
Підключитись
Базовий до 100 Мбіт/с
309 грн/міс
Підключитись
Домашній до 350 Мбіт/с
335 грн/міс
Підключитись
Професійний до 1000 Мбіт/с
359 грн/міс
Підключитись
Акція
Спробуй краще до 1000 Мбіт/с
0 грн/міс
Підключитись
Базовий до 100 Мбіт/с
325 грн/міс
Підключитись
Домашній до 350 Мбіт/с
349 грн/міс
Підключитись
Професійний до 1000 Мбіт/с
375 грн/міс
Підключитись
Акція
Спробуй краще до 1000 Мбіт/с
0 грн/міс
Підключитись

Швидкісний інтернет для дому та бізнесу у Львові

Наше сучасне життя неможливо уявити без мережі. Це — не лише спосіб відпочити та поспілкуватися, а й незамінний помічник у роботі та навчанні. Якісне інтернет-з’єднання має бути швидким, працювати без збоїв, а також коштувати помірно. Усі ці переваги пропонує наша компанія.

Ми працюємо з:

  • Індивідуальними клієнтами — підключаємо інтернет для дому, який працюватиме стабільно та даватиме змогу підключити декілька гаджетів до мережі одночасно. Вчіться, працюйте, дивіться улюблені фільми!
  • Бізнесом — якщо вам потрібен якісний, швидкісний інтернет для вашого офісу у будь-якому районі Львова, ви потрапили за адресою. Пропонуємо вигідні та бюджетні тарифи для корпоративних користувачів.

Кожен наш клієнт може обрати вигідний тариф та підписати договір на комфортний для нього період.

Який тариф обрати?

Вибір інтернет-тарифу — це не менш важливе питання, ніж вибір провайдера. Дуже важливо орієнтуватися конкретно на ваші запити та потреби. Ключові аспекти вибору:

  • Швидкість з’єднання. У домашніх тарифах вона варіюється, зазвичай, від 100 Мбіт/с до 1000 Мбіт/c. Чим вища швидкість — тим дорожче коштуватиме тарифний план. Тому у деяких випадках, найвищий варіант є зовсім необов’язковим.
  • Спосіб підключення. Щоб забезпечити стабільність та швидкість роботи, сучасні інтернет-провайдери використовують технології підключення GPON через оптоволокно.
  • Ціна послуг. Вона прямо корелює зі швидкістю інтернету. Тому якщо бажаєте зекономити, доведеться шукати певні компроміси в цьому питанні.

Тож якщо говорити коротко, якісний інтернет у кожному районі Львова — це швидке з’єднання, стабільна роботи мережі, можливість підключення багатьох користувачів. Також — це й помірна вартість, оскільки послуги потрібно буде оплачувати щомісяця. Тому ретельно підходьте до питання вибору тарифу. А якщо вам потрібна допомога — наші менеджери вас із задоволенням проконсультують, дадуть відповіді на усі питання та допоможуть обрати оптимальний варіант.

Якісне інтернет-з’єднання повинне бути доступним кожному клієнту!

FAQ

Підтримка користувачів

У штаті інтернет-провайдера LinkCom у Львові працюють досвідчені фахівці, які мають великий досвід в обслуговуванні інфраструктури інтернет-провайдера. Це дає можливість постійно підвищувати якість наданої послуги і оперативно розбиратися і вирішувати будь-які проблеми, з якими може зіткнутися абонент.

Тільки якісні витратні матеріали, обладнання високого класу, а також впровадження провідних розробок в секторі IT технологій дозволяє забезпечити абонентам LinkCom стабільне і якісне інтернет-з’єднання.

Переваги компанії LinkCom

Розмір зони покриття. Компанія LinkCom покриває 6 районів міста, серед яких: Галицький, Личаківський, Залізничний, Сихівський, Шевченківський та Франківський. Щороку провайдер збільшує власну присутність на ринку Львова, вкладаючи кошти в оновлення обладнання. Ми здійснюємо підключення нових абонентів з усього міста, в тому числі і з використанням інноваційної оптоволоконної технології передачі даних.

Інтернет-провайдер у Львові систематично вдосконалює якість своїх послуг, збільшуючи пропускну здатність каналів, постійно працюючи над впровадженням новітніх технологій, відкриваючи перед абонентами величезну кількість можливостей і надаючи незмінно якісну послугу для розвитку, спілкування, відпочинку та роботи.

На даному етапі LinkCom працює над переходом на протокол нового покоління – IPv6, переклад на який дає величезну кількість переваг перед IPv4. Серед яких:

  • Збільшення швидкості передачі даних.
  • Зниження навантаження на мережеве обладнання.

Також компанія LinkCom використовує новітнє телекомунікаційне обладнання від таких відомих компаній-розробників, як CiscoSystems, ZyXel, Dell і HP. Не забуваємо і про матеріальну сторону питання – клієнтам пропонуються конкурентоспроможні тарифи і вигідні ціни, що дозволяє гарантувати найвигідніші пропозиції. При необхідності можлива відстрочка платежу в разі витрачання коштів з розрахункового рахунку.

Месенджери