Особистий кабінет

Як правильно перевірити швидкість інтернету?

Вимкніть музику, призупиніть завантаження — це зменшить навантаження на мережу, щоб виміряти швидкість інтернету

Перевірка швидкості інтернету залежить від інтернет кабелю напряму до комп’ютера чи ноутбука — під'єднайте його та буде найточніший тест

Швидкість інтернету перевірити можна від’єднавши від Wi-Fi мережі не потрібні зараз пристрої, якщо тестуєте бездротовий інтернет

Про що ці числа

Очікуваний результат

Показник «Завантаження» для користувачів домашнього інтернету від LinkCom

Завантаження
Як швидко завантажаться сторінки в браузері, файли
з пошти, онлайн-гра. Чим вища швидкість, тим скоріше
отримаєте потрібні файли або дані.
40.0 Mbps
при перевірці через однодіапазонний
роутер 2,4 ГГц
Вивантаження
Як швидко ваші файли опиняються в мережі. Чим вища
швидкість, тим скоріше перенесете файли або дані
в мережу.
95.0 Mbps
при тестуванні через дводіапазонний
роутер на частоті 5 ГГц
Пінг
Стільки ми чекаємо на відповідь від сервера. Чим менший
пінг, тим швидше завантажиться потрібна сторінка.
95.0 Mbps
при перевірці швидкості через
під’єднаний кабель

Підключити швидкий та оптоволоконний інтернет
  Про нас

  Якщо ви мрієте про швидку та безперебійну роботу домашньої мережі, провайдер LinkCom — саме те, що вам потрібно. З 2009 року ми надаємо послуги підключення до мережі для корпоративних та індивідуальних клієнтів, а також здійснюємо професійне обслуговування інтернет-обладнання. У будь-який час ви можете зв’язатися з нашими майстрами та отримати кваліфіковану допомогу.

  Ми знаємо, якого клопоту у 21 столітті завдає повільне з’єднання чи раптове відключення інтернету. Тож забезпечуємо швидкісне підключення та стабільну роботу мережі. Кожен клієнт буде приємно здивований вигідними тарифами та вартістю послуг.

  LinkCom — це:

  1. Покриття 6 районів Львова — Галицького, Личаківського, Залізничного, Шевченківського, Франківського та Сихівського. Де б не знаходився офіс вашої компанії, відтепер ви матимете змогу підключити якісний та швидкісний інтернет.
  2. Досвідчені фахівці. Ми маємо величезний досвід в обслуговуванні інфраструктури інтернет-провайдера. Тому гарантуємо високу якість послуг, оперативне вирішення проблем абонента
  3. Витратні матеріали та обладнання високого класу. Дбаємо про те, щоб наші клієнти отримували лише найкраще. А також впроваджуємо провідні розробки в секторі IT-технологій для ще кращої якості послуг.
  4. Зручні способи оплати. Ви можете розрахуватися за наші послуги будь-яким зручним способом. Також, у разі необхідності, пропонуємо можливість відстрочки платежу.
  5. Швидкісне з’єднання. Наш інтернет для бізнесу покриває усі потреби корпоративних клієнтів. А наявність великої кількості тарифів дозволяє обрати оптимальну пропозицію для компаній та офісів будь-якої сфери діяльності та з різною кількістю працівників.

  Залишилися питання щодо підключення інтернету для бізнесу? Залиште свої дані, і ми зв’яжемося з вами для консультації. Допоможемо обрати тариф, який підійде саме у вашому випадку, проконсультуємо щодо цін, дат підключення, способів оплати та інших нюансів, які зазвичай цікавлять абонентів.

  Якісне інтернет-з’єднання повинне бути доступним кожному клієнту!

  FAQ

  В чому вимірюється швидкість інтернету?

  Швидкість підключення до інтернету — це кількість інформації, яка отримується/відправляється протягом певного часу. За одиницю часу беруть секунду, за одиницю виміру інформації — біт. Саме тому, швидкість інтернету вимірюється в бітах за секунду та його похідних: Кбіт/с, Мбіт/с, Гбіт/с.

  Для прикладу: якщо швидкість з’єднання становить 1 Мбіт/с, це означає, що мережа має пропускну здатність 1000 Кбіт/с.

  Чи можна зробити тест швидкості інтернету онлайн будь-якого провайдера?

  Так. Тест швидкості інтернету відбувається не в залежності який у вас провайдер. Ви можете перевірити швидкість інтернету онлайн саме на цій сторінці.

  Яка має бути швидкість інтернету?

  Оптимальна швидкість з’єднання залежить від того, для яких потреб ви використовуєте інтернет, та скільки гаджетів підключається до мережі одночасно. У середньому, оптимальна швидкість інтернету для домашнього користування становить від 100 до 1000 Мбіт/с. Інтернет для бізнесу, найчастіше, має швидкість 1000 Мбіт/с.

  Від чого залежить швидкість інтернету?

  На швидкість підключення впливають:

  • швидкість, обрана у вашому пакеті послуг;
  • технічні можливості роутера;
  • пропускна здатність мережевої карти;
  • кількість підключених до мережі користувачів;
  • програмне забезпечення, яке використовується на тому чи іншому пристрої.

  Щоб отримати максимальну швидкість інтернету, необхідно враховувати всі вказані технічні характеристики.

  Чому обирають LinkCom?

  Розмір зони покриття. Компанія LinkCom покриває 6 районів міста, серед яких: Галицький, Личаківський, Залізничний, Сихівський, Шевченківський та Франківський. Щороку провайдер збільшує власну присутність на ринку Львова, вкладаючи кошти в оновлення обладнання. Ми здійснюємо підключення нових абонентів з усього міста, в тому числі і з використанням інноваційної оптоволоконної технології передачі даних.

  Інтернет-провайдер у Львові систематично вдосконалює якість своїх послуг, збільшуючи пропускну здатність каналів, постійно працюючи над впровадженням новітніх технологій, відкриваючи перед абонентами величезну кількість можливостей і надаючи незмінно якісну послугу для розвитку, спілкування, відпочинку та роботи.

  На даному етапі LinkCom працює над переходом на протокол нового покоління – IPv6, переклад на який дає величезну кількість переваг перед IPv4. Серед яких:

  • Збільшення швидкості передачі даних.
  • Зниження навантаження на мережеве обладнання.

  Також компанія LinkCom використовує новітнє телекомунікаційне обладнання від таких відомих компаній-розробників, як CiscoSystems, ZyXel, Dell і HP. Не забуваємо і про матеріальну сторону питання – клієнтам пропонуються конкурентоспроможні тарифи і вигідні ціни, що дозволяє гарантувати найвигідніші пропозиції. При необхідності можлива відстрочка платежу в разі витрачання коштів з розрахункового рахунку.

  Виконали, а швидкість менша від заявленої?
  Зверніться до свого провайдера.
  Месенджери