ПІДКЛЮЧИТИ ОПТОВОЛОКНО
У ЛЬВОВІ ВІД LINKCOM

Перевірити можливість підключення для Вашої адреси

ЩО ТАКЕ ОПТОВОЛОКНО?

Усім відомо, що з кожним роком вимоги до швидкості та стабільності інтернету значно зростають. Тому, щоб надавати якісний та швидкісний інтернет - на заміну мідному кабелю приходить оптоволокно, яке має ряд важливих переваг:

Оптоволокно - це одна з найдосконаліших технологій для передачі інформації. Воно володіє високою ємністю передачі даних та великим потенціалом для подальшого збільшення пропускної здатності.

Переваги оптоволоконного підключення:

- висока швидкість передачі даних (можливість швидкості 1000 мбіт/с);
- передача даних на великій відстані без втрат швидкості;
- значна мінімізація втрат інтернет-з’єднання (відсутність проміжних активних вузлів, дає змогу не залежати від інших проміжних точок, живлення тощо);
- висока електробезпека (оптоволоконна лінія не пропускає електричний струм, що робить пасивну оптичну мережу надійною та захищеною від природних явищ (захищає обладнання від згоряння під час грози);
- абсолютна незалежність від електромагнітних і радіочастотних перешкод;
- тривалий термін експлуатації лінії (оптоволокно стійке до дії агресивних середовищ і не окислюється від вологи).

optical fibre linkcom

Графік роботи

Цілодобово

24/7

Центр обслуговування клієнтів:

м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 102
4 поверх, офіс №11

Години прийому:

Понеділок-П’ятниця 9 00—13 00, 14 00—18 00

Електронна пошта:

linkcom.lv@gmail.com

Заповніть форму нижче. Наш менеджер зателефонує Вам в робочий час


“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”

ПЕРЕВІРТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ ІНТЕРНЕТУ ДЛЯ ВАШОЇ АДРЕСИ“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”

Заявка на підключення

Заповніть форму нижче. Наш менеджер зателефонує Вам в робочий час“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”

ДЯКУЄМО!

Ваш запит успішно відправлено!

ВИКЛИК МАЙСТРА“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”