ПІДКЛЮЧИТИ ОПТОВОЛОКНО
У ЛЬВОВІ ВІД LINKCOM

Перевірити можливість підключення для Вашої адреси

ЩО ТАКЕ ОПТОВОЛОКНО?

Індустрія телекомунікаційного обладнання розвивається дуже стрімкими темпами, а це значить, що на сьогоднішній день майбутнє за оптоволокном, що дозволяє гарантувати швидкісний доступ в мережу інтернет. Завдяки дешевизні технології, підключити на привабливих умовах до швидкісного інтернету у Львові можна як квартиру, так і приватний будинок або офіс.


Трохи про оптоволокно


Коротко про роботу оптоволокна - в основі технології лежать оптичні хвилеводи. Сигнал йде у вигляді світлової хвилі з величезною швидкістю. А так як апаратура, що передає та приймає сигнал, електронна, використовуються перетворювачі електронного сигналу. Це дозволяє гарантувати високу швидкість з'єднання і максимальну надійність.


Велика пропускна здатність оптичного кабелю дозволяє передавати колосальний обсяг інформації за секунди, а навіть при передачі на великі відстані, сигнал не спотворюється і не слабшає. В основі оптоволокна лежить кварц - довговічний, практичний і легкий матеріал, який має перелік переваг над стандартними кабельними мережами.


Переваги оптоволоконного інтернету від LinkCom


Підключаючи оптоволоконний інтернет від LinkCom, у вас повністю виключається можливість будь-якої затримки проходження сигналів. Це далеко не єдине наша перевага:  • Гарантована висока швидкість передачі інформації до 1000 Мбіт / с, навіть в разі пікових навантажень.

  • Інтернет-трафік захищений - врізка в кабель-трасу або індукційне зчитування трафіку неможливо.

  • Захищеність від перешкод і загасання сигналу: в мережі відсутні будь-які активні вузли і проміжні джерела живлення.

  • Прокладка оптоволокна можлива на дуже великі практично необмежені відстані.

  • Невелика вага і габарити обладнання.

  • Довговічне використання, термін служби використовуваного нами оптоволокна перевищує 100 років.

  • Широкий спектр застосування - розгортання охоронної системи, інтерактивного IP ТВ, IP-телефонії.


Сьогодні оптоволокно дає користувачам серйозні переваги - найближчим часом всі великі міста перейдуть на подібні системи зв'язку, а швидкісний інтернет буде доступний в будь-якому населеному пункті.


optical fibre linkcom

Графік роботи

Цілодобово

24/7

Центр обслуговування клієнтів:

м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 102
4 поверх, офіс №11

Години прийому:

Понеділок-П’ятниця 9 00—13 00, 14 00—18 00

Електронна пошта:

linkcom.lv@gmail.com
Мапа сайту

Заповніть форму нижче. Наш менеджер зателефонує Вам в робочий час


“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”


ПЕРЕВІРТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ ІНТЕРНЕТУ ДЛЯ ВАШОЇ АДРЕСИ“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”


Заявка на підключення

Заповніть форму нижче. Наш менеджер зателефонує Вам в робочий час“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”


ДЯКУЄМО!

Ваш запит успішно відправлено!

ВИКЛИК МАЙСТРА“Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. Я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо)”