Особистий кабінет

Оберіть тарифний план

Багатоквартирні будинки
(більше 29 квартир)
Багатоквартирні будинки
Малоквартирні будинки
(5-29 квартир)
Малоквартирні будинки
Приватний сектор
(1-4 квартири)
Приватний сектор
Базовий до 100 Мбіт/с
289 грн/міс
Підключитись
Домашній до 350 Мбіт/с
315 грн/міс
Підключитись
Професійний до 1000 Мбіт/с
339 грн/міс
Підключитись
Базовий до 100 Мбіт/с
309 грн/міс
Підключитись
Домашній до 350 Мбіт/с
335 грн/міс
Підключитись
Професійний до 1000 Мбіт/с
359 грн/міс
Підключитись
Базовий до 100 Мбіт/с
325 грн/міс
Підключитись
Домашній до 350 Мбіт/с
349 грн/міс
Підключитись
Професійний до 1000 Мбіт/с
375 грн/міс
Підключитись

Переваги:

Швидкісне з’єднання — до 1000 Мбіт/c.

Така миттєва робота мережі точно покриває усі потреби домашнього користувача інтернету.

Оптика в дім

Використовуємо оптоволокониий кабель (інтернет може працювати, навіть коли у вас немає світла)

Виклик майстра

Надаємо безкоштовну технічну підтримку

Досвід перевірений часом

В штаті LinkCom — лише кваліфіковані фахівці. Маємо величезний досвід у підключенні до мережі та обслуговуванні абонентів

Різні способи оплати

Розраховуйтеся за послуги LinkCom будь-яким зручним способом

Лідери ринку Львова

Маємо найбільше чесних відгуків на Google Maps і найвищий рейтинг серед провайдерів у Львові

Чому ми?

Наша компанія надає послуги підключення інтернету з 2009 року та є лідером львівського телекомунікаційного ринку. LinkCom працює з корпоративними та індивідуальними клієнтами з різних куточків Львова. А наші спеціалісти завжди раді надати кваліфіковану допомогу.

Уявити сучасне життя без інтернету майже неможливо. Дистанційне навчання, робота, перегляд улюблених фільмів, новини та спілкування із друзями — мережа дає нам максимум можливостей щодня. А якщо з’єднання швидке, перебоїв в його роботі немає, а тариф коштує недорого, то отримуємо ще більше переваг. Обравши своїм інтернет-провайдером компанію LinkCom, ви зможете насолоджуватися інтернетом кожного дня!

 • Стабільне покриття в різних районах Львова — ми працюємо в Галицькому, Личаківському, Залізничному, Шевченківському та Франківському районах Львова. Якісний та швидкісний домашній інтернет відтепер доступний всім мешканцям міста.
 • Досвідчені фахівці. Маємо багаторічний досвід в обслуговуванні інфраструктури інтернет-провайдера. Оперативно розв’яжемо всі проблеми наших абонентів.
 • Висока якість обладнання та витратних матеріалів. Наші клієнти отримують лише найкраще.
 • Способи оплати, які будуть зручними для вас. Ви можете розрахуватися за наші послуги через мобільний банкінг, картою на сайті, готівкою та іншими способами. Діє відтермінування платежу для корпоративних клієнтів.
 • Швидке та стабільне з’єднання. Жодні зовнішні фактори не впливатимуть на швидкість вашого інтернету.

Підключення оптоволокном у Львові — якість та стабільність з'єднання

Сучасне житті неможливо уявити без мережі. Адже інтернет став інструментом для роботи, навчання, спілкування та розваг. Він потрібен бізнесу та домашнім користувачам — кожному із нас. Найсучаснішим способом підключення мережі є оптоволокно. Підключення оптоволокном вже доступне користувачам у Львові, й сьогодні ми розповімо вам про особливості цієї технології.

Що таке підключення інтернету оптоволокном?

Оптоволокно — це найшвидший спосіб передачі даних мережею на даний час. Особлива структура кабелю робить можливим одночасне підключення інтернету, ТБ та стаціонарного телефону, якщо така необхідність є. Технологія застосовується як для домашнього використання, так і в бізнес-індустрії.

Щоб краще зрозуміти, що таке підключення оптоволокном, уявіть звичайний провід. Сигнал передається по мідній жилі за допомогою електричного струму. У оптоволокні інформацію переносять світлові хвилі та фотони. Завдяки цьому, зростає швидкість передачі даних.

Саме ж оптоволокно являє собою тонкі нитки з кварцового скла. Товщина кожної — всього 125 мікронів (трохи більше за людську волосину). В одному кабелі — до 96 таких ниток, кожна з яких «плаває» в рідині — гідрофобному гелі. Для захисту, кабель покривають поліетиленовою та пластиковою оболонкою, сталевим дротом чи металевою бронею.

Важлива особливість оптоволоконного кабелю полягає в тому, що він є абсолютно захищеним від загорання. Це дозволяє забезпечити високий рівень пожежної безпеки в багатоквартирному будинку, приватному житлі, в офісах та на підприємствах.

Підключення інтернету оптоволокном від LinkCom

Ми дбаємо про наших клієнтів. Саме тому, пропонуємо підключення інтернету за найсучаснішою технологією — за допомогою оптоволокна. Використовуємо нові розробки в ІТ-сфері задля забезпечення високої якості послуг. Працюємо з корпоративними та індивідуальними клієнтами. У нас є тарифи для бізнесу для дому, які будуть вигідними кожному клієнту.

З додатковим питань стосовно підключення інтернету оптоволокном звертайтеся до наших менеджерів. Просто зателефонуйте нам або залиште заявку на зворотний дзвінок. Насолоджуйтеся якісним інтернетом разом з компанією LinkCom!

FAQ

Як підключити інтернет у Львові?

Підключити інтернет для бізнесу та домашнього користування — дуже просто. Ми гарантуємо високу якість послуг, швидке підключення, обслуговування за потребою та вирішення всіх проблем абонента. Щоб підключити інтернет у Львові, достатньо:

№1: Обрати тарифний план
Ми пропонуємо різні тарифи для домашнього та корпоративного користування. Щоб обрати оптимальний варіант, врахуйте ціль, для якої потрібен інтернет, бажану швидкість інтернет-з’єднання (від 100 до 1000 Мбіт/с). А також кількість користувачів, які будуть одночасно користуватися мережею.

№2: Зателефонувати спеціалістами LinkCom для консультації або залишити заявку на зворотній дзвінок
Попередня консультація наших менеджерів — безкоштовна, й не зобов’язує вас користуватися нашими послугами. Ви зможете поставити питання щодо тарифів, цін, наявності акцій, термінів підключення та іншого.
Ми із задоволенням проконсультуємо вас, допоможемо обрати тариф, розкажемо, як можна зекономити. А також допоможемо обрати комфортну дату для приїзду майстра для підключення інтернету.

№3: Підпишіть договір
Підключення інтернету (особистого та корпоративного), інтернет-телебачення від компанії LinkCom завжди відбувається за офіційним договором. В ньому вказується ваш тариф, його вартість, термін надання послуг, терміни щомісячної оплати. Підписується договір обома сторонами.

№4: Дочекайтеся безпосередньо підключення
Дату та час приїзду майстра ми попередньо узгоджуємо з вами. Майстер приїжджає з усім необхідним обладнанням, підключає інтернет та цифрове телебачення, перевіряє його роботу.

Одразу після цього ви можете користуватися інтернетом на власний розсуд. Лише не забувайте оплачувати послуги вчасно. А якщо виникне така потреба — ви завжди можете зателефонувати нам для оперативного вирішення всіх проблем з мережею.

Чи можна змінювати тариф?

Не хвилюйтеся: якщо ви захочете змінити тариф — це можливо. Для цього зв’яжіться з нашими спеціалістами, повідомте про це та оберіть новий пакет послуг. Всі необхідні зміни ми внесемо максимально швидко, а ви зможете користуватися послугами ще зручніше.

Які переваги підключення оптоволокном від LinkCom?

Раніше для підключення інтернету використовувався телефонний кабелю. Така технологія є досить застарілою. Оптоволокно, у порівнянні з кабелем телефону, відрізняється значно вищою пропускною здатністю. При цьому, коштує воно майже так само: різниці в ціні для звичайного користувача практично нема.

Тож основні переваги підключення інтернету оптоволокном — це:

 • Стабільність роботи. Оптоволокно стійке до радіоперешкод та поганої погоди. Саме тому, ці фактори не впливатимуть на якість вашого з’єднання.
 • Абонентське обладнання захищене від гроз та перепадів напруги. Оскільки кабель, який буде заходити до вашої квартири чи будинку – повністю діелектричний (не пропускає струм).
 • Безпека ваших даних.  Інформація безпосередньо передається з однієї точки в іншу, врізатися в кабель з оптоволокна практично неможливо, відповідно дані не передаються третім особам.
 • Висока пропускна здатність. Це параметр, який вказує на те, скільки інформації можна передавати за допомогою мережі. Пропускна здатність інтернету в багато разів (до 416!) перевищує аналогічний показник в інтернету, підключеного за допомогою телефонного кабелю.
 • Максимальна надійність. З оптоволокном ви отримуєте максимальну якість сигналу, попри перешкоди та зовнішні чинники.
 • Відкритість системи для організації додаткових сервісів — організації телефонії, телебачення.
 • Стійкість до хімічного впливу та абсолютна пожежна безпека.

Також оптоволоконне з’єднання гарантує високий рівень безпеки, що особливо важливо як для корпоративних, так і для домашніх клієнтів. Ваші дані будуть в абсолютній безпеці.

З розвитком технологій, оптоволоконний інтернет стало можливим підключити не лише в багатоквартирних будинках та офісах, а й в приватному секторі. Широке коло сучасних людей має доступ до такої технології, та може насолоджуватися швидкістю, якістю, стабільності роботи інтернет-з’єднання.

Чи є підтримка користувачів?

У штаті інтернет-провайдера LinkCom у Львові працюють досвідчені фахівці, котрі мають великий досвід в обслуговуванні інфраструктури інтернет-провайдера. Це дає можливість постійно підвищувати якість наданої послуги і оперативно вирішувати будь-які проблеми, з якими може зіткнутися абонент.

Якщо з’явилися проблеми зі швидкістю, інтернет працює нестабільно або періодично зникає, зверніться за допомогою до наших майстрів. Зателефонуйте на гарячу лінію 0 800 217 209, або залиште заявку на зворотній дзвінок. Ми зателефонуємо вам одразу ж, надамо консультацію телефоном, і якщо це не вирішить проблему — відправимо до вас кваліфікованого майстра. Робимо все можливе, щоб наші клієнти могли насолоджуватися швидким інтернетом без жодних проблем!

Месенджери