Особистий кабінет

Чому ввечері нижча швидкість з’єднання Wi-Fi?

28/09/2023
Чому ввечері нижча швидкість з’єднання Wi-Fi?

Найчастіше зниження швидкості ввечері помітне саме в багатоквартирних будинках. Причин такого “падіння” може бути декілька – розповідаємо про найпоширеніші.

Швидкість WiFi з’єднання часто погіршується через роботу електроприладів, наприклад, пральної машини або мікрохвильової печі. Вони є своєрідними перешкодами для стабільної роботи Wi-Fi.

Наступна можлива причина, про яку, мабуть, знають усі, – це багато ґаджетів, які підключені до одного роутера. Тобто, якщо до Wi-Fi під’єднані кілька мобільних та ноутбук, це створює навантаження на мережу. 

Ну й останньою і найпоширенішою причиною є надмірна кількість сусідніх мереж Wi-Fi  (якраз те, про що мало хто замислюється). Для того, щоб сторонні “шуми” не впливали на ваше інтернет-з’єднання, рекомендуємо придбати дводіапазонний роутер. Він здатен перейти на потрібну частоту, якщо інша завантажена.

Основні діапазони його роботи – 2,4 і 5 GHz. Якщо оберете перший – сигнал просто буде “діставати” далі. А якщо другий – швидкість Wi-Fi буде набагато краща та працюватиме без перебоїв. Дводіапазонний роутер – це справді рятівник у цій ситуації.

Та не поспішайте нічого купувати. Спершу потрібно знайти справжню причину. Можливо, вона не третя з перелічених. Перевірте всі – з-поміж них ви знайдете ту, що стосується саме вашого випадку. 

Якщо ваш випадок особливий, зверніться до інтернет-провайдера LinkCom, який завжди на зв’язку.

Чому зависає інтернет: 4 найпоширеніші причини нестабільного з’єднання Чому зависає інтернет: 4 найпоширеніші причини нестабільного з’єднання Чому зависає інтернет: 4 найпоширеніші причини нестабільного з’єднання Чому зависає інтернет: 4 найпоширеніші причини нестабільного з’єднання Як легко покращити сигнал Wi-Fi у вашій квартирі: професійні поради Як легко покращити сигнал Wi-Fi у вашій квартирі: професійні поради
Месенджери