Особистий кабінет

Чи впливає кількість підключених пристроїв на швидкість інтернету

18/12/2023
Чи впливає кількість підключених пристроїв на швидкість інтернету

На жаль, не кожна людина знає принцип роботи інтернету. Багато хто думає, що коли підключить найдешевший тариф з мінімальною швидкістю, ним зможе користуватися вся сім’я. Проте це не так.

Кількість під’єднаних пристроїв впливає на швидкість інтернету. Зазвичай, це справді так і доволі суттєво. Річ у тім, що швидкість розподіляється між всіма під’єднаними пристроями. Тобто, у сім’ї може виникнути ситуація, коли у всіх користувачів інтернет буде вантажити просто жахливо. Вихід тут тільки один – підключити тариф з більшою швидкістю.

Чим більше пристроїв одночасно під’єднані, тим вища швидкість необхідна. Якщо ви плануєте підключати до роутера і телефон, і ноутбук, а ще користуватися інтернет-телебаченням, то швидкості 100 чи 350 Мбіт/с може бути замало. Те саме стосується і сім’ї, коли до інтернету підключаються кілька людей. Під’єднаних пристроїв у такому випадку може бути вдвічі більше.

Спеціалісти кажуть, що оптимально буде виділити на кожен пристрій близько 50-70 Мбіт/с за умови, що не на всіх одночасно завантажуються файли чи ввімкнене відео. У такому випадку найкраще обирати тариф з максимальною швидкістю 1000 Мбіт/с. Тоді інтернету точно вистачить на всіх.

Наша компанія пропонує оптичний інтернет зі швидкістю 1000 Мбіт/с, який не лише швидкісний, а ще й може працювати без світла. Це саме те, що треба для домашніх зимових вечорів, які можуть псувати блекаути.

Гарантований канал: чому це найкраще рішення для вашого бізнесу Гарантований канал: чому це найкраще рішення для вашого бізнесу LinkCom надає безкоштовний інтернет в укриттях: за якими адресами LinkCom надає безкоштовний інтернет в укриттях: за якими адресами Як підключити iptv до телевізора? Як підключити iptv до телевізора?
Месенджери