Особистий кабінет

Гарантований канал: чому це найкраще рішення для вашого бізнесу

01/03/2024
Гарантований канал: чому це найкраще рішення для вашого бізнесу

Уявіть, що на роботі ви користуєтеся інтернетом із завжди стабільним і безперебійним з’єднанням. Тобто він ніколи не глючить і не зникає. Якщо вам це здалося нереальним, то поквапимось заперечити, що це цілком можливо навіть зараз. Адже LinkCom надає спеціальну послугу, яка має назву “Гарантований”.

Як ви вже зрозуміли, гарантованим називається канал із гарантованою, тобто безперебійною швидкістю передачі даних. Окрім того, ця швидкість відповідає тій, що зазначена в тарифному плані. Як ми її забезпечуємо?

Наші спеціалісти будують для клієнта канали зв’язку, які проводять безпосередньо до офісу. Це будуть дві оптичні лінії з’єднання – основна та резервна – які не залежатимуть одна від одної. Сигнал подаватиметься з різних OLT (серверних частин) – мережевих комутаторів. У випадку технічних несправностей з’єднання з основної лінії миттєво перемкнеться на резервну. Це відбудеться настільки швидко, що абонент навіть не помітить жодних змін.

З клієнтами, які обрали послугу “Гарантований”, ми підписуємо додаткову SLA-угоду про рівень якості послуг. Що це означає? Наші спеціалісти будуть постійно перевіряти якість з’єднання і максимально швидко усуватимуть технічні несправності, якщо такі виникатимуть. 

А ще LinkCom може розглянути будь-яке індивідуальне замовлення, як-от підключення інтернету зі швидкістю 10 Гбіт/с, підбере тариф та обладнання відповідно до потреб клієнта.

То які переваги гарантованого каналу від LinkCom?

  • Гарантована швидкість. Забезпечуємо заявлену швидкість інтернету на 99,9%.
  • Інтернет без перебоїв. Дві незалежні лінії з’єднання, коли основна перемикається на резервну за лічені секунди в разі технічних несправностей.
  • Індивідуальний підхід. Якщо ви обираєте послугу “Гарантований”, то ми шукаємо індивідуальний підхід конкретно до вашого бізнесу.
  • Моніторинг якості. Ми будемо постійно перевіряти якість з’єднання на обох лініях, що передбачено в умовах SLA-договору.
  • Виїзд спеціаліста. До користувачів гарантованого каналу наші спеціалісти виїжджають першочергово та оперативно.

Послуга “Гарантований” – справді найкраще рішення для вашого бізнесу. Безперебійний і швидкісний інтернет – запорука якісної роботи та бажаного результату. Детальніше читайте тут або телефонуйте за номером 0 800 217 209.

 

Павербанк чи ДБЖ: що обрати, щоб був інтернет без світла? Павербанк чи ДБЖ: що обрати, щоб був інтернет без світла? Як перевірити пропускну здатність на ноутбуці: дізнайтеся свою максимальну швидкість Як перевірити пропускну здатність на ноутбуці: дізнайтеся свою максимальну швидкість Потужні роутери Ruijie: переваги маршрутизаторів та як керувати ними дистанційно Потужні роутери Ruijie: переваги маршрутизаторів та як керувати ними дистанційно
Месенджери