Особистий кабінет

Оберіть тарифний план

Багатоквартирні будинки
(більше 29 квартир)
Багатоквартирні будинки
Малоквартирні будинки
(5-29 квартир)
Малоквартирні будинки
Приватний сектор
(1-4 квартири)
Приватний сектор
Базовий до 100 Мбіт/с
289 грн/міс
Підключитись
Домашній до 350 Мбіт/с
315 грн/міс
Підключитись
Професійний до 1000 Мбіт/с
339 грн/міс
Підключитись
Базовий до 100 Мбіт/с
309 грн/міс
Підключитись
Домашній до 350 Мбіт/с
335 грн/міс
Підключитись
Професійний до 1000 Мбіт/с
359 грн/міс
Підключитись
Базовий до 100 Мбіт/с
325 грн/міс
Підключитись
Домашній до 350 Мбіт/с
349 грн/міс
Підключитись
Професійний до 1000 Мбіт/с
375 грн/міс
Підключитись

Замовити консультацію

  Інтернет без світла — як це працює

  Відключення електроенергії — нові реалії, до яких потрібно адаптовуватися. Щоб зручно працювати, навчатися та переглядати улюблений контент онлайн, варто подбати про безперебійний доступ до інтернету навіть тоді, коли немає світла. Це можливо завдяки оптичному з’єднанню. Про те, як воно працює, розкажуть фахівці компанії LinkCom.

  Як продовжувати користуватися інтернетом без електрики?

  Оптоволокно — це сучасне рішення, яке забезпечує безперебійний доступ до мережі, незалежно від погодних умов та відключень електроенергії тощо. На відміну від телефонного кабеля, оптоволоконний має значно вищу пропускну здатність. Він забезпечує стабільну передачу даних та не чутливий до радіоперешкод.

  Що треба для підключення оптоволоконного інтернету?

  Найперше, що вам знадобиться — пристрій для безперебійне живлення. Це може бути звичайний павербанк, ДБЖ (UPS), генератор або акумулятор

  Для вас компанія LinkCom пропонує MARSRIVA KP3 Smart Mini DC UPS – є джерелом безперебійного живлення для маршрутизаторів та інтернет-пристроїв.
  Щодо характеристик:

  • Вхідна потужність – DC 12V/2.0A
   Вихідна потужність – DC 12V/1.5A, DC 9V/2A, DC 5V/2A, USB 5V/2A
  • Ємкість батареї – 37Wh (3.7/10000mAh)
  • Наявний порт USB 5V/2.0A – можна ще зарядити смартфон
  • Сумарний вихід – 18W (Max)
  • Розмір пристрою 115мм83мм27мм
   Тип батареї – Літій-іонний акамулятор
   Захищений від перепаду напруги

  При підключення роутера і перетворюча, якщо повністю заряджена батарея, працює орієнтовно 7 год, відповідно такий час і заряджається.

  • Вартість міні ДБЖ – 2800грн◾️

  MARSRIVA KP3 – працює за принципом звичайного ДБЖ, він підключається через блок живлення в розетку 220В, а вже в нього підключаються через кабель роутер або ONU термінал або відразу 2 пристрої.

  Таким чином при відключенні світла Ваш термінал отримує інтернет від провайдера передає на роутер, а з роутера ви користуєтеся інтернетом.

  Як використовувати мережеве обладнання з павербанком?

  Напруга павербанків відрізняється від напруги, яка потрібна для живлення мережевого обладнання. Тому Вам знадобляться кабелі-перетворювачі USB з роз’ємом DC 5,5 мм (2 шт). Вони підвищуватимуть напругу з 5 В до 9 В або 12 В. Адже більшість роутерів та ONU мають саме таку напругу.

  Для ONU від LinkCom потрібен перетворювач з напругою 12 В. Дізнатися напругу вашого роутера можна на його зворотному боці. Вона може бути навіть нестандартною: 5 В, 14.4 В, 19 В, 24 В тощо.

  Також зверніть увагу на характеристики, які зазначені на вашому павербанку. Це потрібно для того, щоб зрозуміти, чи його потужності вистачить для одночасної роботи роутера та ONU. Наприклад, для обладнання нашої компанії потрібна така потужність (Вт):

  • оптичний термінал – 12 В*0.2А = 3 Вт;
  • роутер 100 Мбіт/с – 12 В*0.6А = 7 Вт;
  • роутер 1000 Мбіт/с – 12 В*1А = 12 Вт.

  Під’єднайте перехідники до роутера та ONU, а тоді – до павербанка. Почекайте, поки інтернет з’явиться.

  Є ще один спосіб отримати інтернет, заощадивши заряд павербанка. Ви можете заживити лише ONU та під’єднати мережевий кабель безпосередньо до ноутбука.

  Бажаєте отримати консультацію з підключення інтернету, який працює без світла? Телефонуйте нам або залишайте заявку на зворотний зв’язок. Фахівці компанії LinkCom запропонують сучасні рішення для домашнього користування та бізнесу.

  FAQ

  Як користуватися інтернетом без світла?

  Є два способи забезпечення електроенергією в умовах тимчасового відключення електроенергії. Це:

  • Доступ xDSL — технологія передачі цифрового сигналу по аналоговій мідній телефонній лінії. Ефективно працює під час відключень електрики, якщо спеціальний модем та Wi-Fi роутер абонента заживлені від резервного джерела
  • Оптична технологія PON. Це сучасний метод високошвидкісної передачі даних по оптоволоконних лініях зв’язку. Технологія може працювати без світла, оскільки на шляху від АТС до кінцевого споживача немає пристроїв, які постійно потребують електроенергії. Це надійний, простий в обслуговуванні спосіб підключення до мережі.

  Своїм користувачам ми пропонуємо оптоволоконне підключення  —  стабільне, надійне та швидкісне. Це оптимальне рішення для приватних користувачів, офісів, підприємств  —  будь-яких будівель, де потрібен швидкий та стабільний інтернет.

  Як зробити щоб Wi-Fi мережа працювала без світла?

  Необхідно подбати про резервне живлення для модема та роутера, який прийматиме сигнал з оптоволоконного кабеля. У якості джерела резервного живлення можна використовувати навіть павербанк з достатньою потужністю. Час роботи роутера залежить від потужності альтернативного джерела живлення, до якого ви під’єднуєте роутер, тож тут наші фахівці проконсультують вас додатково.

  Які переваги підключення оптоволокном від LinkCom?

  Раніше для підключення інтернету використовувався телефонний кабелю. Така технологія є досить застарілою. Оптоволокно, у порівнянні з кабелем телефону, відрізняється значно вищою пропускною здатністю. При цьому, коштує воно майже так само: різниці в ціні для звичайного користувача практично нема.

  Тож основні переваги підключення інтернету оптоволокном — це:

  • Стабільність роботи. Оптоволокно стійке до радіоперешкод та поганої погоди. Саме тому, ці фактори не впливатимуть на якість вашого з’єднання.
  • Абонентське обладнання захищене від гроз та перепадів напруги. Оскільки кабель, який буде заходити до вашої квартири чи будинку – повністю діелектричний (не пропускає струм).
  • Безпека ваших даних.  Інформація безпосередньо передається з однієї точки в іншу, врізатися в кабель з оптоволокна практично неможливо, відповідно дані не передаються третім особам.
  • Висока пропускна здатність. Це параметр, який вказує на те, скільки інформації можна передавати за допомогою мережі. Пропускна здатність інтернету в багато разів (до 416!) перевищує аналогічний показник в інтернету, підключеного за допомогою телефонного кабелю.
  • Максимальна надійність. З оптоволокном ви отримуєте максимальну якість сигналу, попри перешкоди та зовнішні чинники.
  • Відкритість системи для організації додаткових сервісів — організації телефонії, телебачення.
  • Стійкість до хімічного впливу та абсолютна пожежна безпека.

  Також оптоволоконне з’єднання гарантує високий рівень безпеки, що особливо важливо як для корпоративних, так і для домашніх клієнтів. Ваші дані будуть в абсолютній безпеці.

  З розвитком технологій, оптоволоконний інтернет стало можливим підключити не лише в багатоквартирних будинках та офісах, а й в приватному секторі. Широке коло сучасних людей має доступ до такої технології, та може насолоджуватися швидкістю, якістю, стабільності роботи інтернет-з’єднання.

  Чи є підтримка користувачів?

  У штаті інтернет-провайдера LinkCom у Львові працюють досвідчені фахівці, котрі мають великий досвід в обслуговуванні інфраструктури інтернет-провайдера. Це дає можливість постійно підвищувати якість наданої послуги і оперативно вирішувати будь-які проблеми, з якими може зіткнутися абонент.

  Якщо з’явилися проблеми зі швидкістю, інтернет працює нестабільно або періодично зникає, зверніться за допомогою до наших майстрів. Зателефонуйте на гарячу лінію 0 800 217 209, або залиште заявку на зворотній дзвінок. Ми зателефонуємо вам одразу ж, надамо консультацію телефоном, і якщо це не вирішить проблему — відправимо до вас кваліфікованого майстра. Робимо все можливе, щоб наші клієнти могли насолоджуватися швидким інтернетом без жодних проблем!

  Месенджери