Особистий кабінет

 

 

Безперебійний інтернет для фінансових компаній

Якісне підключення до мережі важливе для будь-яких фінансових установ: банків, страхових компаній тощо. Стабільний інтернет забезпечує безперебійне надання послуг клієнтам, легкий доступ до банківських інформаційних ресурсів, обмін даними та роботу онлайн-сервісів. Компанія LinkCom має оптимальні рішення для забезпечення інтернетом фінансового сектора. Понад 13 років ми надаємо телеком-послуги для банківських установ та пропонуємо оптимальні рішення нашим корпоративним клієнтам.

Технології підключення інтернету для фінансового сектору

Компанія LinkCom знає, як забезпечити вашу компанію швидкісним інтернетом, незалежним від відключень світла та захищеним від DDoS атак. Ми використовуємо технологію підключення FTTH (Fiber to the Home), та її підвид — Gigabit Passive Optical Network (GPON). Заведення оптоволоконного кабеля здійснюємо безпосередньо до вашого офісу. Для роботи гігабітної пасивної мережі не потрібне проміжне обладнання, тож ви отримуєте наступні переваги для свого бізнесу:

  • Швидке та стабільне з’єднання. Нашим корпоративним клієнтам доступні тарифні плани зі швидкістю до 1000 Мбіт/с. Завдяки цьому ви зможете забезпечити будь-які потреби компанії, легко передавати та приймати великі обсяги інформації.
  • Захист від DDoS та втрати даних. Оскільки втрутитися в роботу оптоволокна практично неможливо, ваша конфіденційна інформація — під надійним захистом. Ви можете не хвилюватися про те, що доступ до неї отримають сторонні особи.
  • Можливість роботи за умови відключення світла — технологія оптоволоконного з’єднання є незалежною від електрики. Щоб інтернет працював без світла, вам потрібно лише подбати про наявність джерела безперебійного живлення.
  • Стійкість до зовнішніх факторів. Оптоволоконний інтернет стабільно працює за будь-яких погодних умов, незалежно від впливу статичної напруги та інших факторів.

Корпоративним клієнтам LinkCom доступне використання статичних IP-адрес: як мінімум 1 статичну ІР адресу ви гарантовано отримаєте безкоштовно.

Забезпечимо ваш бізнес якісним інтернетом

Компанія LinkCom — лідер на ринку Львова. Ми покриваємо 7 районів міста та маємо понад 1000 корпоративних клієнтів. Постійно працюємо над тим, щоб покращувати якість послуг саме для вас. Тож якщо ви бажаєте підключити якісний інтернет, залишилося зробити декілька простих кроків:

  • Крок №1: вибір тарифного плану. Ознайомитися з умовами тарифів, цінами та особливостями підключення ви можете на нашому сайті.
  • Крок №2: бесіда з менеджером — по телефону або під час особистої зустрічі. З нашими спеціалістами ви можете узгодити всі нюанси надання послуг. Допоможемо знайти оптимальні рішення для вашого бізнесу.
  • Крок №3: підписання договору. З нашими клієнтами ми завжди підписуємо офіційний договір: дотримуємося усіх юридичних нюансів.
  • Крок №4: дочекайтеся підключення. В заздалегідь узгоджені дату та час до вас приїде майстер, щоб підключити швидкий та якісний оптоволоконний інтернет.

Якщо вам необхідна консультація щодо підключення послуг, просто зателефонуйте менеджерам LinkCom. Ми відповімо на усі ваші запитання та зорієнтуємо за тарифами, термінами підключення та іншими нюансами надання послуг.

FAQ

Яка технологія використовується для підключення інтернету для фінансових установ?

Компанія LinkCom знає, як забезпечити вашу компанію швидкісним інтернетом, незалежним від відключень світла та захищеним від DDoS атак. Ми використовуємо технологію підключення FTTH (Fiber to the Home), та її підвид — Gigabit Passive Optical Network (GPON). Заведення оптоволоконного кабеля здійснюємо безпосередньо до вашого офісу. Для роботи гігабітної пасивної мережі не потрібне проміжне обладнання.

Як зробити щоб Wi-Fi мережа фінансової установи працювала без світла?

Необхідно подбати про резервне живлення для модема та роутера, який прийматиме сигнал з оптоволоконного кабеля. У якості джерела резервного живлення можна використовувати навіть павербанк з достатньою потужністю. Час роботи роутера залежить від потужності альтернативного джерела живлення, до якого ви під’єднуєте роутер, тож тут наші фахівці проконсультують вас додатково.

Які переваги інтернету від LinkCom?

Компанія LinkCom понад 10 років працює на ринку Львова. Ми надаємо послуги не лише індивідуальним клієнтам, а й компаніям. Нам довіряють львівські офіси та корпорації, а також тисячі клієнтів по всьому місту. Ми постійно вдосконалюємо якість послуг, використовуємо сучасні розробки в ІТ-сфері та навчаємо наших спеціалістів, щоб ви могли насолоджуватися швидкісним інтернетом кожного дня.

На даному етапі LinkCom працює над переходом на протокол нового покоління – IPv6, перехід на який дає величезну кількість переваг перед IPv4. Серед яких:

  • Збільшення швидкості передачі даних.
  • Зниження навантаження на мережеве обладнання.

Також компанія LinkCom використовує новітнє телекомунікаційне обладнання від таких відомих компаній-розробників, як CiscoSystems, ZyXel, Dell і HP. Не забуваємо і про матеріальну сторону питання – клієнтам пропонуються конкурентоспроможні тарифи і вигідні ціни, що дозволяє гарантувати найвигідніші пропозиції. При необхідності можлива відстрочка платежу в разі витрачання коштів з розрахункового рахунку

Чи є підтримка користувачів?

У штаті інтернет-провайдера LinkCom у Львові працюють досвідчені фахівці, котрі мають великий досвід в обслуговуванні інфраструктури інтернет-провайдера. Це дає можливість постійно підвищувати якість наданої послуги і оперативно вирішувати будь-які проблеми, з якими може зіткнутися абонент.

Якщо з’явилися проблеми зі швидкістю, інтернет працює нестабільно або періодично зникає, зверніться за допомогою до наших майстрів. Зателефонуйте на гарячу лінію 0 800 217 209, або залиште заявку на зворотній дзвінок. Ми зателефонуємо вам одразу ж, надамо консультацію телефоном, і якщо це не вирішить проблему — відправимо до вас кваліфікованого майстра. Робимо все можливе, щоб наші клієнти могли насолоджуватися швидким інтернетом без жодних проблем!

Месенджери