Особистий кабінет

 

 

Високошвидкісний канал доступу до інтернету для IT компаній

Безперебійна робота мережі, захищеність даних та швидкість передачі інформації — якість інтернету є одною з ключових умов успішного функціонування ІТ-сектору. Провайдер LinkCom допоможе об’єднати офіси вашої IT компанії в єдину локальну мережу та надасть вам високошвидкісний канал доступу до інтернету. Завдяки наявності власної волоконно-оптичної мережі та монтажної бригади ми ефективно впроваджуємо корпоративні рішення для бізнес-клієнтів.

Технології підключення корпоративного інтернету для IT

Фіксована оптична мережа, або FTTH — це оптоволоконне підключення з заведенням кабелю оптики до абонента встановленням у нього оптичного модема. Саме цю технологію ми пропонуємо для наших корпоративних абонентів.А точніше — її підвид, GPON (Gigabit Passive Optical Network- Гігабітна пасивна оптична мережа). Термін “пасивна” означає, що для роботи з’єднання не потрібне проміжне обладнання, яке потребує живлення.

Переваги, які гарантує GPON-мережа:

 • Підключення безпосередньо до офісу — оптоволокно прокладається від центрального комутатора безпосередньо в офіс вашої IT-компаній. Без проміжних точок.
 • Швидке та стабільне з’єднання — швидкість інтернету складає до 1000 Мбіт/с. Це достатній показник, який дозволяє забезпечити будь-які потреби корпоративних користувачів.
 • Захищеність даних — оскільки втрутитися в роботу оптоволокна неможливо, ви можете бути впевнені у захищеності інформації, яку передаєте.
 • Стійкість до зовнішніх факторів — оптоволоконний кабель є діелектричним. Він захищений від статичної напруги, гроз тощо.
 • Робота навіть у випадку відключення світла — завдяки технології оптичного з’єднання, ви можете користуватися інтернетом навіть у випадку, коли немає електрики. Єдине, про що варто подбати — це наявність джерела безперебійного живлення. Цим джерелом може слугувати навіть потужний павербанк.

З оптоволоконним інтернетом за технологією GPON ви отримуєте високу швидкість з’єднання, безперебійний зв’язок незалежно від відключень електроенергії, зовнішніх перешкод та перепадів погоди.

Переваги корпоративного інтернету для ІТ компаній

 • Швидкість каналу передачі даних, орієнтована на потреби вашого бізнесу. Від 1 Мбіт/с до 10 Гбіт/с.
 • Необмежений трафік — можливість передавати та приймати великі обсяги даних.
 • Можливість використання статичних IP-адрес.
 • Резервування корпоративної мережу на рівні обладнання та рівні каналів зв’язку.

Як підключити швидкісний інтернет для IT компаній?

Дуже просто! Компанія LinkCom має великий досвід співпраці з корпоративними клієнтами та дбає про те, щоб робота з нами була легкою, комфортною. Щоб підключити оптоволоконний інтернет, Вам необхідно:

 • Оформити заявку на сайті або зателефонувати у наш контакт-центр.
 • Підтвердити вказані в заявці дані нашому менеджеру.
 • Підписати договір на надання послуги.
 • Дочекатися приїзду монтажної бригади в узгоджені дату та час.

Готово: ви можете розпочинати користування швидким та безперебійним інтернетом від LinkCom. Наші корпоративні клієнти отримують безліч переваг: безкоштовний виклик майстра, технічну підтримку 24/7 та консультації з усіх питань, які стосуються роботи мережі.

Бажаєте отримати консультацію? Фахівці компанії LinkCom із задоволенням вам допоможуть. Телефонуйте нам або замовляйте зворотний зв’язок: відповімо на усі питання щодо організації швидкісного інтернету для ІТ-індустрії, запропонуємо найвигідніші тарифи, узгодимо дату та час підключення!

FAQ

Яка технологія використовується для підключення корпоративного інтернету для IT?

Фіксована оптична мережа, або FTTH — оптоволоконне підключення з заведенням кабелю оптики до абонента встановленням у нього оптичного модема. Саме цю технологію ми пропонуємо для наших корпоративних абонентів. А точніше — її підвид, GPON (Gigabit Passive Optical Network- Гігабітна пасивна оптична мережа). Термін “пасивна” означає, що для роботи з’єднання не потрібне проміжне обладнання, яке потребує живлення.

Які переваги корпоративного інтернету для ІТ компаній?
 • Швидкість каналу передачі даних, орієнтована на потреби вашого бізнесу. Від 1 Мбіт/с до 10 Гбіт/с.
 • Необмежений трафік — можливість передавати та приймати великі обсяги даних.
 • Можливість використання статичних IP-адрес.
 • Резервування корпоративної мережу на рівні обладнання та рівні каналів зв’язку.
Як зробити щоб корпоративна Wi-Fi мережа IT компанії працювала без світла?

Необхідно подбати про резервне живлення для модема та роутера, який прийматиме сигнал з оптоволоконного кабеля. У якості джерела резервного живлення можна використовувати навіть павербанк з достатньою потужністю. Час роботи роутера залежить від потужності альтернативного джерела живлення, до якого ви під’єднуєте роутер, тож тут наші фахівці проконсультують вас додатково.

Які переваги підключення оптоволокном від LinkCom?

Раніше для підключення інтернету використовувався телефонний кабелю. Така технологія є досить застарілою. Оптоволокно, у порівнянні з кабелем телефону, відрізняється значно вищою пропускною здатністю. При цьому, коштує воно майже так само: різниці в ціні для звичайного користувача практично нема.

Тож основні переваги підключення інтернету оптоволокном — це:

 • Стабільність роботи. Оптоволокно стійке до радіоперешкод та поганої погоди. Саме тому, ці фактори не впливатимуть на якість вашого з’єднання.
 • Абонентське обладнання захищене від гроз та перепадів напруги. Оскільки кабель, який буде заходити до вашої квартири чи будинку – повністю діелектричний (не пропускає струм).
 • Безпека ваших даних.  Інформація безпосередньо передається з однієї точки в іншу, врізатися в кабель з оптоволокна практично неможливо, відповідно дані не передаються третім особам.
 • Висока пропускна здатність. Це параметр, який вказує на те, скільки інформації можна передавати за допомогою мережі. Пропускна здатність інтернету в багато разів (до 416!) перевищує аналогічний показник в інтернету, підключеного за допомогою телефонного кабелю.
 • Максимальна надійність. З оптоволокном ви отримуєте максимальну якість сигналу, попри перешкоди та зовнішні чинники.
 • Відкритість системи для організації додаткових сервісів — організації телефонії, телебачення.
 • Стійкість до хімічного впливу та абсолютна пожежна безпека.

Також оптоволоконне з’єднання гарантує високий рівень безпеки, що особливо важливо як для корпоративних, так і для домашніх клієнтів. Ваші дані будуть в абсолютній безпеці.

З розвитком технологій, оптоволоконний інтернет стало можливим підключити не лише в багатоквартирних будинках та офісах, а й в приватному секторі. Широке коло сучасних людей має доступ до такої технології, та може насолоджуватися швидкістю, якістю, стабільності роботи інтернет-з’єднання.

Месенджери