Особистий кабінет

 

 

Інтернет для онлайн-бізнесу

Інтернет-магазини, навчальні платформи, сервіси — компанії, які пропонують послуги на онлайн-майданчиках, потребують якісного та швидкого інтернету. А провайдер LinkCom знає, як його забезпечити. Ми гарантуємо стабільне підключення, необмежені можливості для передачі даних, захищеність вашої інформації та технічну підтримку. Адже працюємо з корпоративними клієнтами вже понад 13 років.

Технології підключення інтернету для онлайн-бізнесу

Забезпечити вашу компанію інтернетом, який працюватиме незалежно від зовнішніх факторів, відключень електроенергії та погодних умов — головне завдання LinkCom. Саме тому, ми використовуємо технологію підключення FTTH (Fiber to the Home), а точніше, її підвид — Gigabit Passive Optical Network (GPON).

Гігабітна пасивна оптична мережа передбачає заведення кабеля оптики безпосередньо до вашого офісу. А “пасивна” означає, що для роботи з’єднання не потрібне проміжне обладнання, яке потребує живлення. Завдяки цьому, ви отримуєте важливі переваги для вашого онлайн-бізнесу:

  • Швидкість та стабільна робота з’єднання. Ви можете обрати тарифний план зі швидкістю до 1000 Мбіт/с та отримати послугу яка забезпечить будь-які потреби вашої компанії. Необмежений трафік дозволяє передавати великі обсяги інформації без втрати її якості.
  • Захист від DDoS і витоку даних. Втрутитися в роботу оптоволокна практично неможливо. Саме тому ваша інформація буде під надійним захистом. Ви можете не хвилюватися про те, що доступ до неї отримають треті особи.
  • Робота без електрики — завдяки технології оптичного з’єднання, ви можете користуватися інтернетом навіть у випадку відключення світла. Важливо лише подбати про джерело безперебійного живлення для маршрутизатора.
  • Стійкість до будь-яких факторів. На роботу оптоволокна не впливають погодні умови, вплив статичної напруги, грози тощо. Інтернет завжди працюватиме стабільно та швидко.

Наші корпоративні клієнти мають можливість користуватися статичними ІР адресами. Як мінімум 1 статичну ІР адресу ви отримуєте безкоштовно.

Все, що вам залишилося зробити — це обрати тарифний план, який підійде саме вам. Якщо ви бажаєте отримати консультацію з вибору тарифного плану, телефонуйте нам або замовляйте зворотний зв’язок: відповімо на усі питання щодо організації швидкісного інтернету для онлайн-бізнесу запропонуємо найвигідніші тарифи, узгодимо дату та час підключення!

Як підключити швидкісний інтернет для онлайн-бізнесу?

Ми дбаємо про комфортні умови підключення для наших клієнтів. Хочемо, щоб співпраця з нами була комфортною та вигідною. Працюємо з корпоративними клієнтами за офіційним договором — з дотриманням усіх юридичних нюансів. Для того, щоб підключити оптоволоконний інтернет для онлайн-бізнесу, вам необхідно:

  • Оформити заявку на сайті або телефоном.
  • Поспілкуватися з менеджером для уточнення деталей.
  • Підписати договір у нашому офісі.
  • Дочекатися приїзду монтажної бригади в узгоджені дату та час.

Ось і все: ваш бізнес забезпечений швидким, якісним та стабільним інтернетом. Клієнтам LinkCom завжди доступний безкоштовний виклик майстра, технічна підтримку 24/7 та консультації з усіх питань, які стосуються роботи мережі.

FAQ

Яка технологія використовується для підключення інтернету для онлайн-бізнесу?

Забезпечити вашу компанію інтернетом, який працюватиме незалежно від зовнішніх факторів, відключень електроенергії та погодних умов — головне завдання LinkCom. Саме тому, ми використовуємо технологію підключення FTTH (Fiber to the Home), а точніше, її підвид — Gigabit Passive Optical Network (GPON).

Гігабітна пасивна оптична мережа передбачає заведення кабеля оптики безпосередньо до вашого офісу. А “пасивна” означає, що для роботи з’єднання не потрібне проміжне обладнання, яке потребує живлення. Завдяки цьому, ви отримуєте важливі переваги для вашого онлайн-бізнесу.

Чи можливо, щоб інтернет працював без світла?

Так, адже ми дбаємо про те, щоб відключення електроенергії не впливали на ваші плани. Завдяки технології оптичного з’єднання, ви можете користуватися інтернетом навіть у випадку відключення світла. Важливо лише подбати про джерело безперебійного живлення для маршрутизатора.

Які переваги інтернету від LinkCom?

Компанія LinkCom понад 10 років працює на ринку Львова. Ми надаємо послуги не лише індивідуальним клієнтам, а й компаніям. Нам довіряють львівські офіси та корпорації, а також тисячі клієнтів по всьому місту. Ми постійно вдосконалюємо якість послуг, використовуємо сучасні розробки в ІТ-сфері та навчаємо наших спеціалістів, щоб ви могли насолоджуватися швидкісним інтернетом кожного дня.

На даному етапі LinkCom працює над переходом на протокол нового покоління – IPv6, перехід на який дає величезну кількість переваг перед IPv4. Серед яких:

  • Збільшення швидкості передачі даних.
  • Зниження навантаження на мережеве обладнання.

Також компанія LinkCom використовує новітнє телекомунікаційне обладнання від таких відомих компаній-розробників, як CiscoSystems, ZyXel, Dell і HP. Не забуваємо і про матеріальну сторону питання – клієнтам пропонуються конкурентоспроможні тарифи і вигідні ціни, що дозволяє гарантувати найвигідніші пропозиції. При необхідності можлива відстрочка платежу в разі витрачання коштів з розрахункового рахунку

Чи є підтримка користувачів?

У штаті інтернет-провайдера LinkCom у Львові працюють досвідчені фахівці, котрі мають великий досвід в обслуговуванні інфраструктури інтернет-провайдера. Це дає можливість постійно підвищувати якість наданої послуги і оперативно вирішувати будь-які проблеми, з якими може зіткнутися абонент.

Якщо з’явилися проблеми зі швидкістю, інтернет працює нестабільно або періодично зникає, зверніться за допомогою до наших майстрів. Зателефонуйте на гарячу лінію 0 800 217 209, або залиште заявку на зворотній дзвінок. Ми зателефонуємо вам одразу ж, надамо консультацію телефоном, і якщо це не вирішить проблему — відправимо до вас кваліфікованого майстра. Робимо все можливе, щоб наші клієнти могли насолоджуватися швидким інтернетом без жодних проблем!

Месенджери