Особистий кабінет

 

 

Безперебійний інтернет для сектора послуг

Якість надання послуг напряму залежить від швидкості обробки інформації та стабільності роботи віддалених сервісів. Іноді навіть хвилинні затримки здатні спричинити великі збитки для вашої компанії. Тож варто заздалегідь подбати про підключення швидкісного інтернету. Організація каналів зв’язку та доступу до мережі для сфери послуг — справа, про яку компанія LinkCom знає все. Ми маємо великий досвід співпраці з корпоративними клієнтами та допоможемо знайти оптимальні рішення для вашого бізнесу.

Сектор послуг: які технології підключення інтернету використовуються?

Високошвидкісний інтернет для сектора послуг ми підключаємо за допомогою оптоволокна. Використовуємо технологію Fiber to Home (FTTH), зокрема її підвид — Gigabit Passive Optical Network (GPON). Вона передбачає заведення оптоволокна безпосередньо у ваш офіс від центрального комутатора. Без проміжних точок та додаткового обладнання, яке потребує живлення. 

Саме тому, наші клієнти отримують:

 • Оптимальну швидкість  інтернету – до 1000 Мбіт/с. Якісне з’єднання допомагає передавати великі обсяги інформації даних без втрати її якості.
 • Турботу про конфіденційність, оскільки втрутитися в роботу оптоволокна майже неможливо. Ваші дані будуть надійно захищені від третіх осіб. 
 • Підключення безпосередньо до офісу —  без проміжних точок. Оптоволокно прокладається в ваш офіс безпосередньо від центрального комутатора. 

Оптоволоконний інтернет стабільно працюватиме навіть у разі відключення електроенергії, а також незалежно від зовнішніх перешкод, дії статичної напруги. Оптоволокно є діелектричним, на нього не впливають грози тощо.

Як підключити швидкий інтернет для сектора послуг?

Усього декілька простих кроків, і ви зможете користуватися безперебійним зєднанням з мережею: 

 • Вибір тарифу. Компанія LinkCom пропонує тарифні плани, адаптовані під потреби різних галузей бізнесу. Ви можете ознайомитися з послугами на нашому сайті, порівняти тарифи На нашому сайті ви можете ознайомитися з умовами тарифів, дізнатися вартість послуг та всі особливості підключення. 
 • Зв’яжіться з менеджером LinkCom. Наші фахівці розкажуть вам про тарифи більше, допоможуть обрати оптимальний пакет послуг та знайдуть індивідуальне рішення для вашого бізнесу. 
 • Підпишіть договір. Ми дбаємо про комфортні, вигідні та прозорі умови договору на надання послуг.
 • Дочекайтеся приїзду майстра. Наш фахівець приїде в заздалегідь узгоджені дату та час, щоб провести підключення оптоволоконного інтернету.

Ось і все: ви можете користуватися послугами без будь-яких обмежень!

Швидкісний та якісний інтернет від компанії LinkCom

Понад 13 років компанія LinkCom успішно працює з корпоративними клієнтами. Ми забезпечуємо безперебійний доступ до мережі, захищеність з’єднання, технічну підтримку та безліч інших переваг для корпоративних клієнтів. 

Переваги компанії LinkCom:

 • Покриття 7 районів міста Львова. Ми забезпечуємо якісним інтернетом абонентів по всьому місту.
 • Тарифи під будь-які потреби — знайдемо оптимальне рішення для кожного клієнта.
 • Швидке підключення. Вам не потрібно стояти в черзі багато тижнів. Ми забезпечуємо вас швидкісним інтернетом оперативно та вчасно. 

Бажаєте отримати консультацію з підключення інтернету? Телефонуйте нам або залишайте заявку на зворотний зв’язок. Фахівці компанії LinkCom з радістю допоможуть!

FAQ

Яка технологія використовується для підключення інтернету для сектора послуг?

Високошвидкісний інтернет для сектора послуг ми підключаємо за допомогою оптоволокна. Використовуємо технологію Fiber to Home (FTTH), зокрема її підвид — Gigabit Passive Optical Network (GPON). Вона передбачає заведення оптоволокна безпосередньо у ваш офіс від центрального комутатора. Без проміжних точок та додаткового обладнання, яке потребує живлення.

Чи можливо, щоб інтернет працював без світла?

Так, адже ми дбаємо про те, щоб відключення електроенергії не впливали на ваші плани. Завдяки технології оптичного з’єднання, ви можете користуватися інтернетом навіть у випадку відключення світла. Важливо лише подбати про джерело безперебійного живлення для маршрутизатора.

Які переваги інтернету від LinkCom?

Компанія LinkCom понад 10 років працює на ринку Львова. Ми надаємо послуги не лише індивідуальним клієнтам, а й компаніям. Нам довіряють львівські офіси та корпорації, а також тисячі клієнтів по всьому місту. Ми постійно вдосконалюємо якість послуг, використовуємо сучасні розробки в ІТ-сфері та навчаємо наших спеціалістів, щоб ви могли насолоджуватися швидкісним інтернетом кожного дня.

На даному етапі LinkCom працює над переходом на протокол нового покоління – IPv6, перехід на який дає величезну кількість переваг перед IPv4. Серед яких:

 • Збільшення швидкості передачі даних.
 • Зниження навантаження на мережеве обладнання.

Також компанія LinkCom використовує новітнє телекомунікаційне обладнання від таких відомих компаній-розробників, як CiscoSystems, ZyXel, Dell і HP. Не забуваємо і про матеріальну сторону питання – клієнтам пропонуються конкурентоспроможні тарифи і вигідні ціни, що дозволяє гарантувати найвигідніші пропозиції. При необхідності можлива відстрочка платежу в разі витрачання коштів з розрахункового рахунку

Чи є підтримка користувачів?

У штаті інтернет-провайдера LinkCom у Львові працюють досвідчені фахівці, котрі мають великий досвід в обслуговуванні інфраструктури інтернет-провайдера. Це дає можливість постійно підвищувати якість наданої послуги і оперативно вирішувати будь-які проблеми, з якими може зіткнутися абонент.

Якщо з’явилися проблеми зі швидкістю, інтернет працює нестабільно або періодично зникає, зверніться за допомогою до наших майстрів. Зателефонуйте на гарячу лінію 0 800 217 209, або залиште заявку на зворотній дзвінок. Ми зателефонуємо вам одразу ж, надамо консультацію телефоном, і якщо це не вирішить проблему — відправимо до вас кваліфікованого майстра. Робимо все можливе, щоб наші клієнти могли насолоджуватися швидким інтернетом без жодних проблем.

Месенджери