PPPoE

Windows 7 Windows 10 Windows 11 UBUNTU Автоматичне отримання IP

Щоб налаштувати підключення за допомогою широкосмугового протоколу PPPoE на Windows 7, Вам необхідно підключити кабель інтернету до комп’ютера або ноутбука без роутера та виконати наступні дії:

1. Відкрийте меню “Пуск” -> “Панель керування”

2. У вікні “Настроювання параметрів комп’ютера” натисніть “Переглянути за: “Дрібні піктограми” та оберіть “Центр мережевих підключень і спільного доступу”.

3. У вікні “Центр мережевих підключень і спільного доступу” виберіть “Налаштувати нове підключення або мережу”.

4. Оберіть пункт “Підключитися до Інтернету” та натисніть “Далі”.

5. У вікні “Яким чином підключитися?” оберіть пункт “Широкосмугове (PPPoE)” :

6. В полях “Ім’я користувача” та “Пароль” введіть логін та пароль, що надані Вам провайдером. В полі “Назва підключення” введіть довільну назву (наприклад, “Internet”) та натисніть “Підключити”.

7. Якщо Ви все зробили правильно, перед Вами з’явиться інформаційне вікно “Комп’ютер підключено до Інтернету”. Там Ви можете натиснути “Перейти до перегляду Інтернет сторінок”, після чого відкриється вікно Вашого браузера по замовчуванню.

 

Щоб налаштувати підключення за допомогою широкосмугового протоколу PPPoE на Windows 10, Вам необхідно підключити кабель інтернету до комп’ютера або ноутбука без роутера та виконати наступні дії:

1. Натисніть кнопку «Пуск» та оберіть пункт «Налаштування».

2. У вікні, що відкрилося, оберіть пункт «Мережа й Інтернет».

3. Натисніть на пункт “Комутоване з’єднання ” і “Установити нове підключення”.

4. Оберіть«Підключитися до Інтернету» й«Далі».

5. Натисніть «Широкосмугове  (РРРоЕ)».

6. В полях “Ім’я користувача” та “Пароль” введіть логін та пароль, що надані Вам. В полі “Назва підключення” введіть довільну (наприклад, “Internet”) та натисніть “Підключити”.

7. Якщо Ви все зробили правильно, перед Вами з’явиться інформаційне вікно “Комп’ютер підключено до Інтернету”. Там Ви можете натиснути “Перейти до перегляду Інтернет сторінок”, після чого відкриється вікно Вашого браузера по замовчуванню.

 

 

Щоб налаштувати підключення за допомогою широкосмугового протоколу PPPoE на Windows 11, Вам необхідно підключити кабель інтернету до комп’ютера або ноутбука без роутера та виконати наступні дії:

1. В правому нижньому куті екрану натисніть правою кнопкою миші на піктограму мереж та відкрийте “Налаштування мережі й інтернету”

2. У Вас відкриється вікно налаштувань мережевих параметрів. Оберіть “Комутоване з’єднання”. 

3. В наступному вікні оберіть “Центр мережних підключень і спільного доступу”.

4. Натисніть “Налаштувати нове підключення або мережу”.

5. Оберіть “Підключитися до інтернету” та натисніть кнопку “Далі. 

6. Оберіть тип підключення “Широкосмугове (PPPoE)”.

7. В полях “Ім’я користувача” та “Пароль” введіть логін та пароль. В полі “Назва підключення” введіть довільну назву та натисніть “Підключити”.

8. Зачекайте поки Windows перевірить підключення до інтернету. На цьому етапі не потрібно здійснювати жодних дій.

9. Після закінчення перевірки система повідомить Вам, що комп’ютер підключено до інтернету. Налаштування завершено.

 

 

 

1. Запустіть консоль (термінал), з головного меню (або за допомогою швидкого запуску: Alt+F2 та впишіть gnome-terminal).

2. В терміналі виконайте команду pppoeconf. Перед командою вкажіть sudo, щоб завантажити її з правами адміністратора.

3. Програма покаже Вам знайдені мережеві інтерфейси. Серед них повинна бути Ваша мережева плата (eth0, eth1, …). Натисніть “Так” для продовження.

4. Буде здійснено пошук провайдера на усіх існуючих мережевих інтерфейсах.

5. Якщо мережевий кабель правильно підключено до Вашого комп’ютера, програма швидко перевірить, що підключення можливе, і запропонує внести певні зміни в налаштування підключення. Погодьтесь, натисненням “Так”.

6. Вам буде запропоновано ввести ім’я користувача. Ім’я та пароль зазначені у договорі на підключення інтернету .

7. Введіть свій пароль.

8. Програма запропонує автоматично додавати в систему адресу DNS-сервера, отриману від провайдера, після підключення. Погодьтесь, натиснувши “Так”.

9. Програма запропонує змінити максимальний розмір сегменту пакету TCP/IP. Погодьтесь, виберіть “Так”.

10. Налаштування завершено! Програма перепитає, чи бажаєте Ви, щоб з’єднання відбувалось автоматично під час входу в систему. Виберіть потрібний варіант відповіді.

11. Програма перепитає, чи бажаєте Ви з’єднатись зараз. Оберіть “Так”.

Ваш комп’ютер намагається під’єднатись до Інтернету. Натисніть “Гаразд”.

Приємного користування.

 

 

За замовчуванням в операційній системі Windows для мережних адаптерів встановлено режим автоматичного отримання IP-адреси, але якщо Ви змінили це налаштування, повернути його можна наведеним нижче способом.

У Windows 7 зайдіть у меню “Пуск > Панель керування > Центр керування мережами та спільним доступом” і клацніть на посилання “Підключення по локальній мережі”. 

У Windows 10 натисніть “Пуск > Панель керування > Мережа й Інтернет > Центр керування мережами та спільним доступом > Змінити настройки адаптера”.

У списку мережних підключень виберіть те підключення, за допомогою якого виконується підключення до провайдера (бездротове або по локальній мережі). Двічі клвцніть лівою кнопкою миші по “Підключенню”.

У вікні, що відкриється, натисніть кнопку “Властивості”.

Виберіть “IP версії 4 (TCP/IPv4)” та натисніть кнопку “Властивості”.

У вікні властивостей протоколу виберіть “Отримати IP-адресу автоматично”.

Месенджери