Особистий кабінет

Що краще: мобільний чи домашній інтернет?

28/08/2023
Що краще: мобільний чи домашній інтернет?

Про мобільний та домашній інтернет відгукуються по-різному. Одні користувачі можуть хвалити мобільний, а інші – будуть казати, що він просто жахливий. Щоб дійти певного висновку, LinkCom пропонує оцінити переваги та недоліки обох варіантів.

Найважливішою для всіх є швидкість. Якщо бути об’єктивними, то домашній інтернет тут перемагає повністю. Якщо обрати тарифний план з високою швидкістю і підключити інтернет за допомогою кабелю, то він взагалі літатиме. 

А от мобільний інтернет доволі нестабільний, навіть якщо у вас 4G. У Львові досі є багато районів або квартир, де дуже погана мережа, а отже – обіцяної швидкості немає. Ба більше, часом це взагалі важко назвати інтернетом.

Окрім того, мобільний інтернет має обмеження денного чи місячного трафіку. Це сковує, адже користувачі постійно думають, чи вистачить їм мегабайтів, чи ні. І що найгірше, часто вони закінчуються тоді, коли найбільше потрібен інтернет.

Багато хто думає, що мобільний інтернет перемагає над домашнім через вартість тарифного плану. Це не так, адже для комфортного користування мобільним інтернетом потрібно обрати безліміт, який дуже дорого коштує. 

Єдина перевага мобільного інтернету в тому, що ним можна користуватися поза домом. Проте домашній інтернет має значно більше плюсів, зокрема шалену швидкість. А якщо це оптичний інтернет, то він ще й працює, коли немає світла. 

Отже, домашній інтернет кращий та надійніший. Це стає зрозуміло з вищеперелічених переваг.

Павербанк чи ДБЖ: що обрати, щоб був інтернет без світла? Павербанк чи ДБЖ: що обрати, щоб був інтернет без світла? Як перевірити пропускну здатність на ноутбуці: дізнайтеся свою максимальну швидкість Як перевірити пропускну здатність на ноутбуці: дізнайтеся свою максимальну швидкість Потужні роутери Ruijie: переваги маршрутизаторів та як керувати ними дистанційно Потужні роутери Ruijie: переваги маршрутизаторів та як керувати ними дистанційно
Месенджери