Особистий кабінет

Що таке Ping і чи впливає він на швидкість інтернету

14/09/2023
Що таке Ping і чи впливає він на швидкість інтернету

Мало абонентів під час вибору інтернет-провайдера цікавилися про Ping. Чи знаєте ви, шо це означає? Чому так важливо, щоб Ping був низький? Про це розповідаємо в нашому матеріалі.

Отже, Ping – це час, протягом якого пакет даних з ПК відправляється на сервер і повертається назад. Простими словами, це час відгуку сервера.

Наприклад, ви відкриваєте Google і пишете пошуковий запит “інтернет Львів“. Чим нижчий Ping, тим швидше цю інформацію отримає Google і надасть вам відповідь.

Запам’ятайте: чим нижчий Ping, тим краще “думає” інтернет. Якщо цей показник високий, то всі стріми, онлайн-ігри чи онлайн-конференції будуть дуже “гальмувати”. 

І це жодним чином не пов’язано зі швидкістю інтернету, яку надає провайдер. Ping – це окрема характеристика, яку варто брати до уваги. Вона вимірюється, як правило, в милі-секундах (мс або ms). 

Який Ping вважається найкращим? Будь-який, що є меншим за 20 мс. Ось показники з описом:

  • до 20 мс – відмінно. Можете сміливо брати участь в трансляціях і грати онлайн-ігри;
  • від 20 до 50 мс – добре. Різницю між першим і другим показником помітять хіба професійні геймери;
  • від 50 до 100 мс – середньо. З’являються помітні “зависання”;
  • від 100 до 300 мс – погано. Будь-які процеси онлайн будуть дуже “виснути”;
  • понад 300 мс – користуватися інтернетом просто неможливо.

Визначити рівень Ping ви можете в реальному часі  за посиланням. Спробуйте і тоді точно знатимете, чи правильного інтернет-провайдера ви обрали.

 

Гарантований канал: чому це найкраще рішення для вашого бізнесу Гарантований канал: чому це найкраще рішення для вашого бізнесу LinkCom надає безкоштовний інтернет в укриттях: за якими адресами LinkCom надає безкоштовний інтернет в укриттях: за якими адресами Як підключити iptv до телевізора? Як підключити iptv до телевізора?
Месенджери