Особистий кабінет

Як дивитися телебачення через інтернет

Автор: Олександра Левицька
Час читання: 3 хв
06/02/2023
Як дивитися телебачення через інтернет

Один із різновидів сучасного цифрового телебачення — це інтернет-ТБ. Особливість технології полягає в тому, що цифровий телевізійний сигнал передається по інтернет-каналах та може розгалужуватися бездротовим способом відразу на декілька пристроїв — телевізор, планшет та смартфон. Детальніше про те, як це працює, розкажуть фахівці компанії LinkCom.

Що таке інтернет-телебачення?

Iнтернет-ТБ —  вдала альтернатива аналоговому телебаченню. Це новий тип ТБ, який поєднує доступ до телеканалів та можливості інтернет-мережі. Ви отримуєте велику свободу у виборі телеканалів, доступ до фільмів та передач у будь-який час. А також можете переглядати контент з різних девайсів.

Така технологія дозволяє реалізувати наступні функції:

  • Запис та пошук минулих телевізійних передач для перегляду.
  • Пауза для телеканалу в режимі реального часу.
  • Можливість відкладеного перегляду, запису телепередач та фільмів.
  • Індивідуальне керування пакетом підписки.

Таким чином ви отримуєте безліч каналів на будь-який смак та необмежений доступ до телебачення з будь-якого пристрою.

Особливості та переваги цифрового телебачення

Цільова аудиторія інтернет-ТБ — дуже різноманітна. Це і батьки з дітьми, і молоді активні люди, і пенсіонери. Все тому, що на відміну від класичного телебачення, така послуга пропонує необмежений вибір контенту: лише ви обираєте, що та коли дивитися.

Додатковими перевагами цифрового телебачення є:

  • Доступ до контенту з будь-якого девайса. Ви можете дивитися фільми, серіали, телепередачі не лише на телевізорі, а й з телефона, комп’ютера чи планшета.
  • Різноплановий контент. Від телепередач до футбольних матчів та новинок кіно.
  • Доступні тарифи — оформивши підписку, ви можете користуватися телебаченням та інтернетом за дуже помірні гроші.

Як підключити цифрове телебачення?

Цю послугу пропонують інтернет-провайдери. Розроблені спеціальні тарифи для домашніх користувачів, які поєднують послуги інтернету та телебачення в одному пакеті. Тож щоб дивитися телебачення через інтернет, вам потрібно:

  • Обрати провайдера, ознайомитися з тарифами та цінами.
  • Обрати та оплатити пакет послуг.
  • Дочекатися майстра, який підключить та налаштує інтернет-ТБ.

Бажаєте дізнатися про можливості підключення цифрового телебачення більше? Телефонуйте нам або залишайте заявку на зворотний зв’язок. Спеціалісти LinkCom із задоволенням вас проконсультують.

Чому зависає інтернет: 4 найпоширеніші причини нестабільного з’єднання Чому зависає інтернет: 4 найпоширеніші причини нестабільного з’єднання Чому зависає інтернет: 4 найпоширеніші причини нестабільного з’єднання Чому зависає інтернет: 4 найпоширеніші причини нестабільного з’єднання Як легко покращити сигнал Wi-Fi у вашій квартирі: професійні поради Як легко покращити сигнал Wi-Fi у вашій квартирі: професійні поради
Месенджери