Особистий кабінет

Як однією кнопкою покращити свій інтернет?

25/03/2024
Як однією кнопкою покращити свій інтернет?

Сторінки не завантажуються, трансляції перебиває, а онлайн-ігри дуже глючать – мабуть, усі відчувають роздратування, читаючи ці рядки. Насправді це можна легко виправити самостійно. Від повільного до швидкісного інтернету насправді всього лише один крок. 

Розповідаємо про чарівну кнопку, яку навіть використовують спеціалісти, коли приїжджають на виклик до абонентів.

Уявіть, що ваш канал Wi-Fi – це дорога. Чим більше людей на шляху, тим сильніші затори. Що ви будете робити у випадку заторів? Правильно, спробуєте знайти інший шлях. Так само й у випадку з інтернетом – варто просто змінити канал Wi-Fi на менш завантажений.

Як це зробити? Існує багато програм для сканування Wi-Fi, які допомагають знайти альтернативний канал. Наприклад, ви можете скористатися WiFi Analyze.

  • Завантажте програму на свій телефон.
  • Відкрийте її та проаналізуйте, який канал має найменшу кількість підключень.
  • Увійдіть в інтерфейс роутера та в налаштуваннях оберіть найменш переповнений канал.
  • Збережіть налаштування.

Спробуйте, і якість інтернету одразу стане кращою. Зміна каналу Wi-Fi – це легко!

Чому зависає інтернет: 4 найпоширеніші причини нестабільного з’єднання Чому зависає інтернет: 4 найпоширеніші причини нестабільного з’єднання Чому зависає інтернет: 4 найпоширеніші причини нестабільного з’єднання Чому зависає інтернет: 4 найпоширеніші причини нестабільного з’єднання Як легко покращити сигнал Wi-Fi у вашій квартирі: професійні поради Як легко покращити сигнал Wi-Fi у вашій квартирі: професійні поради
Месенджери