Особистий кабінет

Як підключити iptv до телевізора?

19/02/2024
Як підключити iptv до телевізора?

Інтерактивне телебачення має безліч переваг. Це висока якість картинки та звуку, великий вибір каналів, можливість записувати передачі чи зупиняти перегляд фільму, ставлячи його на паузу. А от налаштування iptv викликає у деяких користувачів труднощі. Як встановити інтерактивне телебачення самостійно? Ми розкажемо просто зараз!

Як встановити iptv: можливі варіанти

Встановити інтерактивне ТБ на телевізор можна декількома способами:

 • через спеціальні пристрої – приставки;
 • через wi-fi роутер;
 • за допомогою мобільного додатка;
 • через браузер.

Для підключення телебачення на телевізорі використовуючи приставки та роутер, для ноутбука чи ПК – браузер або мобільний додаток. 

Як налаштувати iptv: підключення покроково

Розглянемо  всі варіанти підключення iptv на телевізорі по черзі.

Налаштування iptv до телевізора через роутер

Варіант, який підходить для smart tv. Підключення можливе через інтернет-кабель або мережу Wi-Fi.

Підключення за допомогою кабелю:

 • один кінець LAN-кабелю підключіть до порту панелі ТВ, а другий – до роутера;
 • відкрийте меню  налаштувань: “Швидкі налаштування” – “Мережа” – “Проводове підключення”;
 • клікніть “Змінити” – “Автоматично” – “Підключити”.

Після цього підключення надалі відбуватиметься в автоматичному режимі.

Бездротове з’єднання можна налаштувати в меню телевізора “Підключення до мережі Wi-Fi”. Оберіть свою мережу, введіть пароль та клікніть на “Підключити”.

Для Samsung:

 • у налаштуваннях оберіть “Стан мережі” – “Налаштування IP”.
 • в рядку  “Налаштувати DNS” необхідно ввести код 85173089 та клікніть “Ок”.

Далі ви можете завантажити один з додатків сервісу інтернет ТБ та користуватися дивитися iptv без обмежень.

Для смарт телевізорів LG: створіть акаунт в “LG Content Store”. Скачайте та встановіть бажаний медіапрогравач. Після цього ip tv стане доступним.

Підключаємо iptv через приставку

На телевізорах без смарт-можливостей насолоджуватися  ip tv  можна лише через спеціальні приставки, які купуються додатково.  Без таких пристроїв використовувати додатки  iptv на телевізорах неможливо.

Встановлення iptv через приставку:

 • приєднайте  HDMI-кабель в роз’єм на телевізорі та приставці;
 • помістіть патч-корд Ethernet в один із LAN-портів роутера в блок тюнера;
 • увімкніть живлення та клацніть на пульті “Setup”;
 • в меню виберіть “Інші параметри” оберіть параметри відтворення відео та інтернету.

Паралельно на ПК потрібно завантажити VLC Media Player, m3u-плейлист обраних каналів (список каналів) та зберегти це все на флешку. Далі з флешки файли переносяться на телевізор. Після цього відкрийте програвач, оберіть “Додати плейлист”, “Вибрати файли”. Необхідні файли скопіюйте з флешки. Натисніть кнопку “Завершити”. Процес установки закінчено і ви можете насолоджуватися всіма перевагами інтерактивного телебачення.

Встановлення iptv: додаткові поради

Переконайтеся, що ваше Інтернет-підключення має достатню швидкість для передачі відео високої якості. Ідеальною швидкістю для стрімінгу IPTV є принаймні 5-10 Mbps на один пристрій. Якщо ви використовуєте бездротове підключення, впевніться, що ваш телевізор або приставка розташовані ближче до вашого маршрутизатора або використовуйте потужну антену Wi-Fi. Краще використовувати провідне підключення Ethernet там, де це можливо, для стабільної роботи.

Оптимізуйте налаштування відео. В налаштуваннях IPTV або на вашому телевізорі ви можете змінити параметри відео, такі як роздільна здатність та бітрейт, щоб підлаштувати якість відтворення під ваші потреби та можливості мережі. Регулярно перевіряйте наявність оновлень для програмного забезпечення вашого телевізора або IPTV-приставки. Оновлення можуть включати виправлення помилок, поліпшення безпеки та нові функції.

Деякі послуги IPTV можуть мати додаткові функції:  відкладений перегляд, запис відео, електронний програмний гід тощо. Дослідіть можливості саме вашої послуги IPTV для отримання максимального комфорту при перегляді телебачення.

І порада наостанок: перш ніж налаштовувати iptv, ознайомтеся з інструкцією до телевізора та приставки. Адже алгоритм дій може відрізнятися залежно від виробника та моделі вашого телевізора.

Як легко покращити сигнал Wi-Fi у вашій квартирі: професійні поради Як легко покращити сигнал Wi-Fi у вашій квартирі: професійні поради Як однією кнопкою покращити свій інтернет? Як однією кнопкою покращити свій інтернет? Гарантований канал: чому це найкраще рішення для вашого бізнесу Гарантований канал: чому це найкраще рішення для вашого бізнесу
Месенджери