Особистий кабінет

Який провайдер кращий: рейтинг провайдерів у Львові та поради з вибору

30/11/2023
Який провайдер кращий: рейтинг провайдерів у Львові та поради з вибору

Хочете підключити інтернет, але маєте труднощі з вибором постачальника послуг? Чудово розуміємо. Та ми готові вам допомогти. Розглянемо ключові фактори, які варто враховувати при виборі провайдера: швидкість інтернету, ціну, якість обслуговування клієнтів та надійність з’єднання. А ще — наведемо короткий огляд інтернет-провайдерів Львова!

Огляд інтернет-провайдерів

У Львові є декілька десятків інтернет-провайдерів — як мережевих, так і локальних. Головна різниця — у технологіях підключення, швидкості інтернету та доступних тарифах. Оптоволоконне підключення на разі пропонують далеко не всі компанії. Така технологія доступна для абонентів LinkCom, Астра та ще короткого списку інтернет-провайдерів.

Щодо доступних тарифів, то тут все дуже по різному. Ціни стартують від 250 грн на місяць, а швидкість — від 100 Мбіт/с.

11 інтернет-провайдерів Львова та швидкість завантаження, яку вони забезпечують:

LinkCom — від 50 до 250 Мбіт/с;
Lanet – 94,3 Мбіт/с;
Triolan – 65,5 Мбіт/с;
Freenet – 57 Мбіт/с;
Volia – 55 Мбіт/с;
Tenet – 54,7 Мбіт/с;
Datagroup – 50,9 Мбіт/с;
Fregat – 46,8 Мбіт/с;
«Київстар» – 45,3 Мбіт/с;
«Уарнет» – 44,4 Мбіт/с;
«Укртелеком» – 26,8 Мбіт/с.

Фактори, які слід враховувати при виборі провайдера

Щоб не помилитися з вибором, врахуйте:

 • Швидкість інтернету. Це, мабуть, найважливіший фактор. Оцініть ваші потреби у швидкості залежно інтенсивності та цілей використання інтернету. Якщо ви працюєте з дому, граєте онлайн-ігри, дивитесь потокове відео, то найкращим вибором стане гігабітний інтернет.
 • Технологія підключення. Найкращий варіант — оптоволоконний інтернет. Така технологія забезпечує стабільну роботу мережі, незалежно від погодних умов, відключень світла та інших факторів.
 • Надійність. Важливо вибрати провайдера, який має хорошу репутацію у вашому регіоні та працює давно.
 • Ціна. Порівняйте плани та ціни різних провайдерів, але пам’ятайте, що найнижча ціна не завжди означає найкращу угоду.

Як вибрати інтернет-провайдера?

Почніть з дослідження інтернет-провайдерів у вашому районі. Дізнайтеся про тарифні плани, ціни, способи підключення, почитайте відгуки. Так, саме відгуки від інших користувачів можуть дати реальне уявлення про якість послуг.

Що ще важливо:

 • Перевірка покриття. Переконайтеся, що обраний провайдер доступний у вашому районі та забезпечує стабільний зв’язок.
 • Умови контракту. Уважно читайте договір, особливо щодо тривалості контракту, штрафів за дострокове розірвання та зміну тарифного плану.
 • Додаткові послуги. Розгляньте, чи пропонує провайдер додаткові послуги. Наприклад безкоштовний антивірус, роутер у подарунок тощо.
 • Технічна підтримка та обслуговування. Переконайтеся, що провайдер пропонує надійну та доступну технічну підтримку.

Поради щодо отримання найкращої продуктивності в інтернеті

Швидкість та якість з’єднання залежить не лише від провайдера. Для того, щоб інтернет-серфінг був швидшим та приємнішим:

 • Вибір правильного тарифного плану. Оберіть інтернет-план, який відповідає вашим потребам. Якщо ви часто дивитесь відео високої якості або граєте в онлайн-ігри, вам може знадобитися план з вищою швидкістю.
  Використовуйте потужний роутер та розмістіть його у правильному місці вдома. Там, де перешкоди не заважатимуть якісному сигналу.
 • Зменшіть навантаження на вашу мережу, відключивши пристрої, які не використовуються.
 • Вибір правильного інтернет-провайдера та оптимізація вашої домашньої мережі може значно покращити ваш досвід користування інтернетом.

Залишилися питання? Зателефонуйте менеджерам LinkCom: ми із задоволенням проконсультуємо вас щодо підключення якісного й швидкісного інтернету.

Гарантований канал: чому це найкраще рішення для вашого бізнесу Гарантований канал: чому це найкраще рішення для вашого бізнесу LinkCom надає безкоштовний інтернет в укриттях: за якими адресами LinkCom надає безкоштовний інтернет в укриттях: за якими адресами Як підключити iptv до телевізора? Як підключити iptv до телевізора?
Месенджери