Особистий кабінет


  Для домуДля бізнесу

  LinkCom - це

  Швидкісне з’єднання — до 1000 Мбіт/c

  Така миттєва робота мережі точно покриває усі потреби домашнього користувача інтернету

  Оптика в дім

  Ми одразу проводимо оптоволокно та забезпечуємо стабільний високошвидкісний інтернет на роки

  Технічна підтримка

  Надаємо безкоштовну технічну підтримку

  Досвід перевірений часом

  В штаті LinkCom — лише кваліфіковані фахівці. Маємо величезний досвід у підключенні до мережі та обслуговуванні абонентів

  Різні способи оплати

  Розраховуйтеся за послуги LinkCom будь-яким зручним способом

  Лідери ринку Львова

  Маємо найбільше чесних відгуків на Google Maps і найвищий рейтинг серед провайдерів у Львові

  Рекомендовані тарифи

  Багатоквартирні будинки
  (більше 29 квартир)
  Багатоквартирні будинки
  Малоквартирні будинки
  (5-29 квартир)
  Малоквартирні будинки
  Приватний сектор
  (1-4 квартири)
  Приватний сектор
  Базовий до 100 Мбіт/с
  289 грн/міс
  Підключитись
  Домашній до 350 Мбіт/с
  315 грн/міс
  Підключитись
  Професійний до 1000 Мбіт/с
  339 грн/міс
  Підключитись
  Базовий до 100 Мбіт/с
  309 грн/міс
  Підключитись
  Домашній до 350 Мбіт/с
  335 грн/міс
  Підключитись
  Професійний до 1000 Мбіт/с
  359 грн/міс
  Підключитись
  Базовий до 100 Мбіт/с
  325 грн/міс
  Підключитись
  Домашній до 350 Мбіт/с
  349 грн/міс
  Підключитись
  Професійний до 1000 Мбіт/с
  375 грн/міс
  Підключитись

  Чому ми?

  Інтернет від LinkCom відтепер у вашому районі

  Бажаєте підключити інтернет для дому чи офісу в ЖК Оберіг? Немає нічого простішого. Просто зателефонуйте нам, або залиште заявку на зворотний дзвінок. Проконсультуємо вас стосовно тарифів, дамо відповіді на всі питання, узгодимо комфортну дату виїзду майстра за вашою адресою!

  Якщо вам потрібно підключити якісний інтернет, ви потрапили за адресою. LinkCom — це ваш надійний провайдер.

  • Покриваємо 6 районів міста — Галицький, Личаківський, Залізничний, Шевченківський, Сихівський та Франківський. Підключайте якісний та швидкісний інтернет, де б ви не мешкали.
  • Чудово знаємо свою справу. В нашому штаті працюють досвідчені фахівці, які знають все про обслуговування інфраструктури інтернет-провайдера. Це гарантує високу якість послуг. А ще — ми оперативно вирішуємо будь-які проблеми абонента.
  • Використання обладнання та витратних матеріалів високого класу. Впроваджуємо у своїй роботі провідні розробки в секторі IT-технологій.
  • Способи оплати, які будуть зручні для кожного. Пропонуємо можливість оплати декількома зручними способами, а також даємо можливість відстрочки платежу.
  • Швидкість та якість з’єднання. Жодних проблем в роботі інтернету, навіть коли до вашої домашньої або офісної мережі одночасно підключено багато користувачів.

  Зверніть увагу: у нас є окремі тарифи для індивідуальних клієнтів та бізнесу. Адже ми прагнемо забезпечити високу якість послуг користувачам з різними потребами. Ознайомитися з ними можна на нашому сайті, або зателефонувавши нам для більш детальної консультації.

  Підключення швидкісного інтернету в ЖК Оберіг

  Ви щойно закінчили ремонт та вже готові переїжджати у свою омріяну квартиру? Потурбуйтеся про інтернет. Адже якісна, стабільна та швидкісна мережа — це такий же важливий елемент комфорту для сучасної людини, як зручне ліжко у спальні чи м’який диван у вітальні. Підключення швидкісного інтернету в ЖК Оберіг потрібне кожному мешканцеві, й ми із задоволенням із цим допоможемо. 

  Інтернет в ЖК Оберіг: тарифи та ціни

  Ми подбали про наявність найвигідніших тарифів домашнього інтернету для кожного нашого клієнта. Обрати тариф ви можете відповідно до власних потреб, орієнтуючись на:

   

  • Бажану швидкість — від 100 Мбіт/с.
  • Вартість — від 239 грн/місяць.
  • Наявність додаткових опцій — до прикладу, ви можете обрати тариф, який поєднує доступ до інтернету та телебачення від MEGOGO.

  Наші менеджери із задоволенням допоможуть вам обрати тариф. Для цього вам необхідно зателефонувати нам або залишити заявку на зворотний зв’язок. Проконсультуємо стосовно всіх питань, які вас цікавлять.

  Як підключити інтернет в ЖК Оберіг?

  Це дуже просто. Адже ми подбали про те, щоб у клієнтів не виникало жодних труднощів з підключенням швидкісного оптоволоконного інтернету в сучасних житлових комплексах. Все, що вам потрібно зробити для підключення:

   

  • Зателефонуйте нам для консультації. Ми зорієнтуємо вас за тарифами, цінами, вартістю підключення, датами виїзду майстра та іншими нюансами, які вас цікавлять. Якщо ви матимете можливість скористатися акціями, ми теж повідомимо про це.
  • Підпишіть договір. Для вашої зручності та забезпечення взаємних гарантій, підключення домашнього інтернету відбувається за офіційним договором. В ньому ми чітко прописуємо права та обов’язки сторін.
  • Дочекайтеся приїзду майстра. Ми заздалегідь узгодимо з вами день та годину, коли наш майстер приїде до вас додому. Підключення займе близько 1 години. Й одразу після цього ви зможете насолоджувати швидким, якісним та надійним інтернетом.

   

  Щоб проблем з мережею не виникало, подбайте про наявність якісного роутера. А також не забувайте оплачувати послуги вчасно — ми пропонуємо для цього цілих 7 способів оплати для вашої зручності. Якщо виникла така необхідність, є можливість відстрочування платежу. Дізнатися про неї більше можете телефоном.

   

  Довірте підключення швидкісного інтернету в “ЖК Оберіг” компанії LinkCom 

  Мрієте про швидку та безперебійну роботу домашнього інтернету? Ви потрапили за адресою. Компанія LinkCom працює з 2009 року, й надає послуги з підключення до мережі для корпоративних та індивідуальних клієнтів. У будь-який час ви можете зв’язатися з нашими майстрами та отримати кваліфіковану допомогу. 

  FAQ

  Підтримка користувачів

  У штаті інтернет-провайдера LinkCom у Львові працюють досвідчені фахівці, які мають великий досвід в обслуговуванні інфраструктури інтернет-провайдера. Це дає можливість постійно підвищувати якість наданої послуги і оперативно розбиратися і вирішувати будь-які проблеми, з якими може зіткнутися абонент.

  Тільки якісні витратні матеріали, обладнання високого класу, а також впровадження провідних розробок в секторі IT технологій дозволяє забезпечити абонентам LinkCom стабільне і якісне інтернет-з’єднання.

  Переваги компанії LinkCom

  Важливо працювати з досвідченими компаніями, які добре зарекомендували себе на ринку та можуть гарантувати клієнтам високу якість послуг. Компанія LinkCom понад 10 років працює на ринку Львова. Ми надаємо послуги не лише індивідуальним клієнтам, а й компаніям. Нам довіряють львівські офіси та корпорації, а також тисячі клієнтів по всьому місту. Ми постійно вдосконалюємо якість послуг, використовуємо сучасні розробки в ІТ-сфері та навчаємо наших спеціалістів, щоб ви могли насолоджуватися швидкісним інтернетом кожного дня. Адже знаємо, що обійтися без підключення до мережі в сучасному житті — практично неможливо. Особливо зараз, коли навчання та робота у багатьох стали дистанційними.

  На даному етапі LinkCom працює над переходом на протокол нового покоління – IPv6, переклад на який дає величезну кількість переваг перед IPv4. Серед яких:

  • Збільшення швидкості передачі даних.
  • Зниження навантаження на мережеве обладнання.

  Також компанія LinkCom використовує новітнє телекомунікаційне обладнання від таких відомих компаній-розробників, як CiscoSystems, ZyXel, Dell і HP. Не забуваємо і про матеріальну сторону питання – клієнтам пропонуються конкурентоспроможні тарифи і вигідні ціни, що дозволяє гарантувати найвигідніші пропозиції. При необхідності можлива відстрочка платежу в разі витрачання коштів з розрахункового рахунку.

  Месенджери