Особистий кабінет

Чому зависає інтернет: 4 найпоширеніші причини нестабільного з’єднання

08/05/2024
Чому зависає інтернет: 4 найпоширеніші причини нестабільного з’єднання

Часто висне інтернет, і вам вже просто набридло це терпіти? Причин є безліч, і всі вони різні. Розповідаємо, через що найчастіше виникають проблеми зі з’єднанням. На щастя, більшість з них можна швидко визначити та вирішити самостійно. 

Причина 1. Старий роутер

Старі роутери важко справляються з роздаванням сигналу Wi-Fi, особливо у великій квартирі чи будинку, і коли до мережі під’єднані кілька пристроїв. Тобто є ймовірність, що ваш роутер просто не витримує навантаження. 

Подивіться, який стандарт Wi-Fi підтримує ваш роутер, бо від цього залежить швидкість передавання даних. Роутери, які підтримують тільки Wi-Fi 4 вже є застарілими; ті, що Wi-Fi 5 – наразі достатні для повсякденного користування. Найкращим варіантом буде роутер зі стандартом Wi-Fi 6. Розгляньте можливість придбати сучасний маршрутизатор, що пропонує більший радіус дії.

Причина 2. Неправильне розташування роутера.

На стабільність з’єднання впливає розташування роутера та кількість перешкод на шляху до сигналу. Запам’ятайте: роутер краще ставити в центрі помешкання – це забезпечить рівномірне покриття. Антени маршрутизатора мають бути направлені вертикально вгору для правильного поширення сигналу.

“Ворогами” роутера є металеві предмети та дзеркала. Якщо ваш маршрутизатор досі стоїть за дверцятами шафи-купе із дзеркалом, то треба переставити його в інше місце.

Причина 3. Завантажений канал Wi-Fi

Wi-Fi мережі здатні впливати одна на одну, через що погіршується якість з’єднання. Можливо, ваш канал просто завантажений, і потрібно знайти альтернативний. Це можна легко зробити за допомогою налаштувань роутера та програми Wi-Fi Analyze. Детальніше читайте тут.

Причина 4. Проблеми на лінії інтернет-провайдера

Якщо проблему не вдалося вирішити, зверніться до свого інтернет-провайдера. Можливо, на лінії виникла технічна помилка, про яку ви не знали. Якщо ж з боку провайдера все гаразд, то розкажіть про свою проблему операторам чи технічним спеціалістам. Вони допоможуть знайти причину.

Не дозволяйте нестабільному інтернету псувати вашу роботу чи відпочинок. В інтернет-провайдері LinkCom працює цілодобова лінія підтримки. Наші фахівці з радістю проконсультують вас у будь-який час і допоможуть вирішити всі проблеми, що пов’язані з нестабільним з’єднанням.

Залишайте заявку на підключення на нашому сайті. Стабільний і швидкісний інтернет у Львові гарантований.

Увага! Важлива інформація Увага! Важлива інформація Що робити, коли інтернет дуже повільний: ці поради вам точно допоможуть Що робити, коли інтернет дуже повільний: ці поради вам точно допоможуть Як легко покращити сигнал Wi-Fi у вашій квартирі: професійні поради Як легко покращити сигнал Wi-Fi у вашій квартирі: професійні поради
Месенджери