Особистий кабінет

Totolink

Налаштування роутера Totolink

Якщо роутер не новий і раніше вже використовувався, потрібно повернути його до заводських налаштувань. Для цього увімкніть роутер в розетку та натисніть кнопку “reset(rst)” на задній панелі на 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться та запуститься з налаштуваннями, встановленими виробником. 

1. Під’єднайте кабель інтернету від оптичного перетворювача у роз’єм позначений як “WAN” (Internet) роутера. Найчастіше він відрізняється кольором від інших портів на роутері.1.

2. Під’єднайте комп’ютер або ноутбук кабелем до роутера у порт “LAN”. Якщо Ви не маєте такої сожливості, приєднайтесь до wifi-мережі. Назва має формат “Totolink_….”.

3. При підключенні до роутера може відображатись сповіщення про те, що ця мережа є без доступу до Інтернету. Тому потрібно провести налаштування роутера. Відкрийте браузер та в пошук введіть: “192.168.1.1”.

У деяких пристроях адреса налаштувань може відрізнятись і мати вигляд: “192.168.0.1”. Тому потрібно перевірити всі варіанти. Додатково адреса налаштувань також вказана на самому wifi-роутері поряд з назвою wifi та паролем. 

4. Вам може запропонувати ввести логін та пароль або створити власний пароль. Усе це залежить від моделі роутера.

Якщо Ви раніше не змінювали пароль, то він буде такий, як за замовчуванням. Ім’я користувача – “admin” та пароль “admin”.

Якщо слід буде вказати новий пароль, то він має складатися не менш ніж з 6 латинських символів без пробілів. Також має бути велика літера або цифри.

Тоді потрібно буде увійти в налаштування за новим паролем, який ви вказали.

5. У Вас має завантажитись сторінка швидких налаштувань.

6. Оберіть тип підключення “DHCP” (динамічна ip-адреса) та натисніть кнопку “Застосувати” (Зберегти). 

Роутер автоматично перезавантажиться.

Месенджери