Особистий кабінет

Як користуватися інтернетом без світла, якщо у вас оптичне з’єднання?

Автор: Марта Кушка
Час читання: 4 хв
16/12/2022
Як користуватися інтернетом без світла, якщо у вас оптичне з’єднання?

Оптичне з‘єднання дає кожному абонентові унікальну можливість – користуватися інтернетом навіть тоді, коли немає світла. Що для цього потрібно та як підключити – читайте в нашому матеріалі.

Найперше, що треба мати, – це пристрій, який забезпечить безперебійне живлення. Ним може бути павербанк, ДБЖ (UPS), генератор, акумулятор тощо. Наша компанія пропонує три типи ДБЖ:

  • ДБЖ 3А + Акум 7.2Ah = 3000 грн (працює 9 год без світла,  заряджається 9 год);
  • ДБЖ 5А + Акум 9Ah = 3500 грн (працює 12 годин  без світла, заряджається 12 год);
  • ДБЖ 10А + Акум 18Ah = 5000 грн (працює 24 год без світла, заряджається 15 год).*Орієнтовний час зарядки та роботи акумуляторів (при підключеному роутері (TP-LINK Archer C64) та абонентському терміналі ZTE.

Якщо Ви вже придбали один з пристроїв, треба підключити його до своїх абонентських пристроїв: роутера та ONU.

UPS та генератор підключити дуже легко, адже вони мають таку ж напругу, як і ваша розетка. Просто вставте блоки живлення роутера та ONU у відповідні отвори на UPS чи генераторі. Зачекайте, поки інтернет з’явиться.

Що стосується павербанків, то тут є нюанс. Їхня напруга відрізняється від напруги, яка потрібна для живлення мережевого обладнання. Тому Вам треба буде придбати спеціальні кабелі-перетворювачі USB з роз’ємом DC 5,5 мм (2 шт).

Вони будуть підвищувати напругу з 5 В до 9 В або 12 В. Адже більшість роутерів та ONU мають саме таку напругу.

Для ONU нашої компанії потрібен перетворювач з напругою 12 В. Напругу роутера, як і будь-якого іншого абонентського пристрою, можна подивитись на його зворотному боці.

Зауважте! Напруга, необхідна для роботи роутера, може бути нестандартною: 5 В, 14.4 В, 19 В, 24 В тощо. Тому уважно дивіться, бо в таких випадках попередні перехідники Вам вже не підійдуть.

Також зверніть увагу на характеристики, які зазначені на Вашому павербанку. Це потрібно для того, щоб зрозуміти, чи його потужності вистачить для одночасної роботи роутера та ONU. Наприклад, для обладнання нашої компанії потрібна така потужність (Вт):

  • оптичний термінал – 12 В*0.2А = 3 Вт;
  • роутер 100 Мбіт/с – 12 В*0.6А = 7 Вт;
  • роутер 1000 Мбіт/с – 12 В*1А = 12 Вт.

Під’єднайте перехідники до роутера та ONU, а тоді – до павербанка. Почекайте, поки інтернет з’явиться.

Є ще один спосіб отримати інтернет, заощадивши заряд павербанка. Ви можете заживити лише ONU та під’єднати мережевий кабель безпосередньо до ноутбука.

Ось і все! Обирайте те, що зручно для Вас, та насолоджуйтеся інтернетом без світла. Час роботи залежить від потужності Ваших пристроїв. Адже LinkCom забезпечує з‘єднання зі свого боку 24/7.

Павербанк чи ДБЖ: що обрати, щоб був інтернет без світла? Павербанк чи ДБЖ: що обрати, щоб був інтернет без світла? Як перевірити пропускну здатність на ноутбуці: дізнайтеся свою максимальну швидкість Як перевірити пропускну здатність на ноутбуці: дізнайтеся свою максимальну швидкість Потужні роутери Ruijie: переваги маршрутизаторів та як керувати ними дистанційно Потужні роутери Ruijie: переваги маршрутизаторів та як керувати ними дистанційно
Месенджери