Особистий кабінет

Як налаштувати роутер XIAOMI

Xiaomi (Ксіомі) — якісні роутери для дому та бізнес-потреб. Помірна ціна, поєднана з великим вибором моделей та хорошою якістю, роблять такі маршрутизатори одними з найпопулярніших на сучасному ринку. Обрати пристрій можна для будь-яких потреб: домашнього використання, бізнесу, встановлення у громадських місцях. Налаштувати та підключити Wi-Fi роутер Xiaomi можна самостійно. Якщо ваш маршрутизатор — не новий і раніше вже використовувався, потрібно повернути його до налаштувань виробника. Щоб зробити це, увімкніть маршрутизатор в розетку та натисніть кнопку “reset(rst)” . Утримуйте її 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться та буде повернутий до заводських налаштувань. Перед підключенням нового пристрою необхідно на 5 хвилин відключити оптичний перетворювач від електромережі. Покрокова інструкція з налаштування і підключення роутера Xiaomi:

XIAOMI

1. Під’єднайте кабель інтернету від оптичного перетворювача у роз’єм позначений як “WAN”. Знайти його буде легко: найчастіше, він відрізняється кольором від інших портів на маршрутизаторі.

2. Під’єднайте ваш пристрій кабелем до роутера у порт “LAN”.

3. Якщо ви не маєте можливості підключитися за допомогою LAN-порта, використовуйте бездротове з’єднання.

4. Перейдіть до налаштування роутера. Відкрийте браузер та в пошуку введіть: “192.168.31.1”.У деяких пристроях адреса налаштувань може відрізнятись та мати вигляд: “miwifi.com”. Тому потрібно перевірити всі варіанти. Додатково адреса налаштувань також вказана на самому wifi-роутері.

5. Далі ви побачите сторінку з умовами правил користування. Ознайомтеся із ними та натисніть “Agree”.

6. Вкажіть назву та пароль для wifi-мережі. Назву можна вказувати лише латиницею. А пароль обов’язково має бути надійним.

7. Далі створіть пароль для входу в налаштування роутера. Збережіть всі налаштування.

8. Роутер автоматично перезавантажиться.

Після цього, він готовий до використання. Якщо у вас залишилися додаткові питання щодо підключення чи налаштування роутера Xiaomi, телефонуйте. Ми із задоволенням проконсультуємо!

Месенджери