Особистий кабінет

Як підключити роутер NETIS

Netis (Нетіс) — це роутери для дому та бізнес-використання. Широкий модельний ряд, прості налаштування, компактні розміри, економне споживання електроенергії — переваги, які роблять ці маршрутизатори практично ідеальними. Якщо ви хочете підключити роутер Нетіс самостійно — компанія Linkcom вже приготувала для вас детальну інструкцію. Якщо ви бажаєте налаштувати старий роутер (той, який вже був у використанні), спочатку його необхідно скинути до заводських налаштувань. Натисніть кнопку “reset(rst)” на задній панелі, утримуйте її 30 секунд. Це автоматично перезапустить роутер та поверне його до налаштувань, встановлених виробником.

NETIS

1. Увімкніть роутер Netis в електромережу.

2. Приєднайте Ethernet-кабель провайдера до WAN-порту роутера.

3. Підключіть роутер до комп’ютера через LAN-порт.

4. В адресному рядку браузера введіть адресу роутера. За замовчуванням, це — 192.168.1.1.

5. У вікні авторизації вводимо ім’я користувача та пароль, які вказана на корпусі роутера. За замовчуванням: логін: netis; пароль: password.

6. Після авторизації у діалоговому вікні обираємо пункти: “Мережа”- “WAN”. Обираємо наступні параметри: WAN — Провідний; тип підключення WAN- PPPoE; ім’я користувача: — Логін, вказаний при підключенні; пароль — пароль вказаний при підключенні; тип підключення — динамічний.

7. Натискаємо на кнопку “Зберегти”, щоб зберегти налаштування. З’єднання налаштоване.

8. Щоб налаштувати бездротове з’єднання, в меню оберіть “Бездротовий режим” та введіть у діалогове вікно наступні значення: SSID: Назва бездротової мережі; пароль для бездротової мережі: (будь-який); зберігаємо налаштування, натиснувши на кнопку “Зберегти”; перевантажуємо роутер: переходимо в пункт “Система” — “Перезапуск системи” — “Перезапуск”.

Ось і все: роутер Netis налаштовано! Якщо вам знадобиться допомога, ви завжди можете звернутися до фахівців LinkCom. Телефонуйте нам або залишайте свій номер телефону в формі для зворотного зв’язку.

Месенджери