Особистий кабінет

Як налаштувати роутер TP-LINK

TP-LINK (ТП-ЛІНК) — найбільший постачальник мережевого обладнання у світі. Саме такі роутери найчастіше обирають для дому та офісу, встановлення у громадських місцях. Обладнання гарантує стабільну швидкість роботи з’єднання, можливість одночасного підключення багатьох користувачів, розширений спектр налаштувань. Враховуючи можливість встановлення “Батьківського контролю” та блокування користувачів, підключених до роутера. З роутером TP-LINK ви можете виконувати велику кількість завдань на високій швидкості, насолоджуватися високою пропускною здатністю бездротової мережі. Про те, як підключити та налаштувати роутер TP-LINK, розкажуть фахівці компанії LinkCom.

TP-LINK

Особливості налаштування маршрутизатора можуть відрізнятися залежно від конкретної моделі, проте стандартна інструкція має наступний вигляд:

1. Якщо роутер використовувався раніше, перед підключенням його необхідно повернути до заводських налаштувань. Увімкніть пристрій в розетку, натисніть “reset(rst)” на задній панелі та утримуйте цю кнопку 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться з налаштуваннями, встановленими виробником.

2. Якщо пристрій — новий, перед його підключенням відключіть на 5 хвилин оптичний перетворювач від мережі.

3. Під’єднайте кабель від оптичного перетворювача у роз’єм на роутері, позначений як “WAN”. Для зручності, він відрізняється за кольором від інших портів на пристрої.

4. Під’єднайте роутер до ПК або ноутбука. Для цього використовуйте кабель та порт “LAN”.

5. Якщо ви бажаєте приєднатися до wifi-мережі, це можна зробити, ввівши назву мережі та пін, вказані на задній панелі пристрою TP-LINK. Назва wifi (стандартно) — SSID, пароль — PIN.

6. Далі необхідно провести налаштування wi-fi роутера. Відкрийте браузер на вашому гаджеті та введіть у пошукове вікно адресу роутера. Найчастіше, це: 192.168.0.1. Перевірити адресу можна на наклейці ззаду роутера.

7. Введіть логін та пароль у діалоговому вікні налаштувань. За замовчуванням компанія “TP-LINK” встановлює логін: admin; пароль: admin.

8. Після авторизації на головній сторінці налаштувань оберіть пункт “Мережа” (Network).

9. У підпункті “WAN” оберіть тип підключення “WAN” – “Динамічна IP-адреса” (DHCP).

10. Натисніть кнопку “Зберегти”. Налаштування завершено.

Тепер ви можете використовувати маршрутизатор та користуватися інтернетом згідно тарифів вашого провайдера.

Як скинути налаштування маршрутизатора Tp-link

Щоб скинути налаштування роутера Tenda та повернутися до заводських значень, слід виконати наступні кроки:

  • Знайдіть кнопку Reset (скидання). Зазвичай, на задній частині роутера є невелика кнопка, позначена як “Reset” або “WPS/Reset”. Іноді це може бути невеликий отвір, який потрібно натискати гострим предметом.
  • Натисніть та утримуйте кнопку Reset протягом приблизно 10-15 секунд.
  • Очікуйте на перезавантаження. Маршрутизатор автоматично перезавантажиться, і налаштування будуть скинуті.
  • Підключіться до мережі знову.

Потрібна допомога з налаштуванням роутера ТП-ЛІНК? Зверніться до наших фахівців. Ми на зв’язку 24/7 та відповімо на усі ваші запитання. 

Месенджери