Як налаштувати роутер Tenda

Маршрутизатори Tenda належать до категорії бюджетних пристроїв з хорошими експлуатаційними характеристиками. Виробник пропонує великий вибір моделей, сучасну комплектацію маршрутизаторів для дому та бізнес-потреб. У комплекті з пристроєм ви отримуєте все необхідне для його підключення: антену (або декілька, залежно від моделі), комутаційний шнур та блок живлення. Зрозумілий інтерфейс та зручне меню налаштувань дозволяють підключити роутер Тенда самостійно. Якщо ваш роутер — не новий і раніше вже використовувався, потрібно повернути його до заводських налаштувань. Щоб зробити це, увімкніть маршрутизатор в розетку та натисніть кнопку “reset(rst)” . Утримуйте її 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться та буде повернутий до заводських налаштувань. Покрокове підключення маршрутизатора Тенда та початкове налаштування:

Tenda

1. Під’єднайте до роутера кабель інтернету. Його необхідно підключити у роз’єм позначений як “WAN”. Він, зазвичай, позначений контрастним кольором для більшої зручності.

2. Під’єднайте комп’ютер або ноутбук кабелем до роутера у порт “LAN”. Також ви можете підключитися до роутера за допомогою бездротового зєднання (Wi-fi).

3. В адресному рядку браузера на підключеному пристрої введіть адресу роутера. Найчастіше, це 192.168.0.1”. Перевірити адресу налаштувань можна на самому пристрої, вона вказується на його корпусі.

4. Тепер ви побачите сторінку налаштувань вашого роутера Tenda. Натисніть на кнопку “Почати”.

5. Оберіть тип підключення “Dynamic IP” (Динамічна ip-адреса, DHCP). Також у налаштуваннях ви можете змінити назву мережі та встановити до неї новий, надійніший пароль.

6. Після того, як ви змінили всі необхідні дані, натисніть кнопку “Ок”. Роутер після цього перезавантажиться, й ви зможете користуватися інтернетом.

Потрібна консультація з налаштування роутера Тенда? Зверніться до фахівців LinkCom, ми із задоволенням допоможемо!

Месенджери