Як налаштувати роутер MERCUSYS

Mercusys (Меркусіс) — роутери, які забезпечують стабільну роботу з’єднання, можливість одночасного підключення багатьох користувачів та високу швидкість передачі даних. Це бюджетне обладнання, представлене моделями під різні запити: для дому, офісу, громадського користування. Головні переваги MERCUSYS — максимальна ефективність підключення, висока швидкість передачі даних, наявність розширених налаштувань, які дозволяють, зокрема встановлювати “Батьківський контроль” та блокувати підключені пристрої. Функціонал роутера може відрізнятися залежно від обраної моделі, але одне залишається незмінним — простота користування. Підключити та налаштувати роутер MERCUSYS можна самостійно, використовуючи кабель, який йде в комплекті.

MERCUSYS

1. Якщо роутер використовувався раніше, перед повторним підключенням поверніть його до заводських налаштувань. Для цього Увімкніть пристрій в розетку, натисніть “reset(rst)” на задній панелі та утримуйте цю кнопку 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться автоматично.

2. Якщо пристрій — новий, перед його підключенням відключіть на 5 хвилин оптичний перетворювач від мережі.

3. Під’єднайте кабель від оптичного перетворювача у роз’єм на роутері, позначений як “WAN”. Для зручності, він відрізняється за кольором від інших портів на пристрої.

4. Під’єднайте роутер до ПК або ноутбука. Для цього використовуйте кабель та порт “LAN”. Також ви можете приєднатись до бездротової мережі. Назва має формат: “Mercusys_XXXX”.

5. Відкрийте браузер та в пошуку введіть: “192.168.1.1”.

6. Ви побачите вікно з проханням змінити пароль для входу в панель управління роутером Mercusys. Пароль має складатися від 6 до 15 символів.

7. Оберіть тип підключення “Динамічна ip-адреса”.

8. Вкажіть назву й пароль Вашої мережі в полі “Ім’я безпровідної мережі” (SSID).

9. Натисніть “Підтвердити налаштування”.

Ось і все: налаштування роутера Mercusys завершено! Тепер він готовий до використання. Якщо у вас залишилися додаткові питання — телефонуйте нашим фахівцям. Із задоволенням проконсультуємо!

Месенджери