Особистий кабінет

Як налаштувати роутер MERCUSYS

Mercusys (Меркусіс) — роутери, які забезпечують стабільну роботу з’єднання, можливість одночасного підключення багатьох користувачів та високу швидкість передачі даних. Це бюджетне обладнання, представлене моделями під різні запити: для дому, офісу, громадського користування. Головні переваги MERCUSYS — максимальна ефективність підключення, висока швидкість передачі даних, наявність розширених налаштувань, які дозволяють, зокрема встановлювати “Батьківський контроль” та блокувати підключені пристрої. Функціонал роутера може відрізнятися залежно від обраної моделі, але одне залишається незмінним — простота користування. Підключити та налаштувати роутер MERCUSYS можна самостійно, використовуючи кабель, який йде в комплекті.

MERCUSYS

Самостійно налаштувати маршрутизатор цього бренду — під силу для будь-якого користувача. Ось детальна інструкція:

1. Якщо роутер використовувався раніше, перед повторним підключенням поверніть його до заводських налаштувань. Для цього Увімкніть пристрій в розетку, натисніть “reset(rst)” на задній панелі та утримуйте цю кнопку 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться автоматично.

2. Якщо пристрій — новий, перед його підключенням відключіть на 5 хвилин оптичний перетворювач від мережі.

3. Під’єднайте кабель від оптичного перетворювача у роз’єм на роутері, позначений як “WAN”. Для зручності, він відрізняється за кольором від інших портів на пристрої.

4. Під’єднайте роутер до ПК або ноутбука. Для цього використовуйте кабель та порт “LAN”. Також ви можете приєднатись до бездротової мережі. Назва має формат: “Mercusys_XXXX”.

5. Відкрийте браузер та в пошуку введіть: “192.168.1.1”.

6. Ви побачите вікно з проханням змінити пароль для входу в панель управління роутером Mercusys. Пароль має складатися від 6 до 15 символів.

7. Оберіть тип підключення “Динамічна ip-адреса”.

8. Вкажіть назву й пароль Вашої мережі в полі “Ім’я безпровідної мережі” (SSID).

9. Натисніть “Підтвердити налаштування”.

Тепер wi-fi роутер mercusys налаштовано і він готовий до використання. Якщо у вас залишилися додаткові питання — телефонуйте нашим фахівцям. Із задоволенням проконсультуємо!

Як скинути налаштування роутера MERCUSYS mw325r та інших

Для скидання маршрутизатора до заводських налаштувань:

  1. Знайдіть кнопку скидання (Reset). Зазвичай, вона розташована на задній частині вашого роутера. Іноді це може бути маленький отвір, у який можна вставити голку або скріпку.
  2. Використовуйте точку для скидання. Утримуйте її протягом приблизно 30 секунд.
  3. Очікуйте на перезавантаження. За декілька секунд маршрутизатор перезавантажиться, а налаштування стануть заводськими.
  4. Підключіться до мережі. Після скидання налаштувань роутера, можливо, вам доведеться підключитися до нього знову, використовуючи заводські параметри, які стандартно вказані на самому роутері або в його документації.

Примітка: будьте уважні при використанні функції скидання налаштувань, оскільки це призведе до втрати всіх даних і паролів, а пристрій повернеться до початкового стану. Цей процес схожий для більшості роутерів, але настройки та конкретні кроки можуть відрізнятися залежно від моделі. Тож для більш точних інструкцій ознайомтеся з технічною документацією пристрою.

Месенджери