Особистий кабінет

Як налаштувати роутер ASUS

Asus (Асус) — популярний виробник комп’ютерного устаткування та гаджетів. Роутери Asus RT, які випускає компанія, чудово підходять для дому та бізнесу. Серед великого різноманіття моделей є бюджетні маршрутизатори з базовим набором характеристик та пристрої преміумкласу, які гарантують широку зону покриття бездротової мережі. Головні переваги роутерів Asus RT — це висока швидкість Wi-Fi підключення до інтернету, значний радіус дії, проста конфігурація та широкий функціонал. В комплекті поставки маршрутизатора є все необхідне для під’єднання. Налаштування роутера Asus (Асус) можна виконати самостійно — у цьому вам допоможе наша інструкція:

Asus

Пристрої Asus Україна мають зрозумілий інтерфейс, тож налаштувати такий роутер — дуже й дуже легко. Ви можете впоратися із цим завданням самостійно, не звертаючись до спеціалістів. Перейдімо до інструкції для налаштування маршрутизатора Asus:

1. Скиньте роутер до заводських налаштувань, якщо він використовувався раніше. Увімкніть пристрій в розетку, натисніть кнопку “reset(rst)” на задній панелі на 30 секунд. Після цього налаштування роутера будуть скинуті до тих, які встановлені виробником.

2. Вимкніть оптичний перетворювач на 5 хвилин перед підключенням до роутера, якщо пристрій новий.

3. Підключіть до роутера оптичний перетворювач. Використовуйте для цього роз’єм, позначений як “WAN”

4. Підключіть роутер до вашого гаджета (ПК, ноутбук), використовуючи порт “LAN”. Також ви можете приєднатися до Wifi-мережі. Назва буде Asus…
Пароль до неї вказаний на зворотній стороні роутера (PIN).

5. Відкрийте браузер та в адресну строку введіть: “192.168.1.1” та натисніть “Enter”.

6. У вікні налаштування роутера введіть:
Користувач: admin
Пароль: admin.

7. Зліва оберіть пункт “Інтернет”. Встановіть тип “WAN-з’єднання” на значення “Автоматична IP-адреса” (Динамічна IP-адреса, DHCP) та натисніть кнопку “Застосувати”.

8. Для того, щоб змінити назву Вашої мережі, виберіть пункт “Бездротова мережа”. В полі “SSID” напишіть нову назву.

9. Для того, щоб вказати пароль, оберіть “метод перевірки”. Далі натисніть на “WPA-Personal” та вкажіть ключ WPA (бажаний пароль).

У розділі Wi-Fi встановіть параметри бездротової мережі. Оберіть стандарт Wi-Fi (наприклад, 802.11ac) та налаштуйте параметри шифрування.

Якщо бажаєте гарантувати додатковий рівень безпеки для мережі, налаштуйте фільтрацію за MAC-адресами. Це дозволить обмежити доступ до інтернету лише визначеним пристроям. А якщо ви користуєтеся багатьма пристроями в мережі, налаштуйте QoS (якість обслуговування), щоб передавати пріоритетні дані та забезпечити кращу продуктивність для важливих застосунків.

Після завершення налаштування, збережіть всі параметри та перезавантажте маршрутизатор.

Ось і все: налаштування пристрою завершені! Ви можете користуватися роутером повноцінно, використовувати бездротову мережу та насолоджуватися швидкісним інтернетом.

Як скинути налаштування на роутері Asus

Щоб скинути налаштування маршрутизатора, знайдіть кнопку скидання (Reset). Зазвичай, вона розміщена на задній частині роутера. Іноді це може бути невеличкий отвір з написом “Reset”. Утримуйте кнопку скидання протягом 30 секунд. Після цього Asus router перезавантажиться та матиме заводські значення налаштувань. Після скидання налаштувань роутера, можливо, доведеться підключитися до нього знову за допомогою заводських параметрів, які зазвичай вказані на самому роутері або в його документації.

Примітка: будьте обережні зі скиданням налаштувань, адже ця опція скидає всі параметри та паролі, повертаючи ваш пристрій до початкового стану.

Якщо вам знадобиться допомога, зверніться до фахівців LinkCom. Наша служба підтримки радо надасть відповіді на усі ваші запитання. Зв’яжіться з нами телефоном або залиште свої контакти в формі.

Месенджери