Особистий кабінет

Як налаштувати роутер ASUS

Asus (Асус) — популярний виробник комп’ютерного устаткування та гаджетів. Роутери Asus RT, які випускає компанія, чудово підходять для дому та бізнесу. Серед великого різноманіття моделей є бюджетні маршрутизатори з базовим набором характеристик та пристрої преміумкласу, які гарантують широку зону покриття бездротової мережі. Головні переваги роутерів Asus RT — це висока швидкість Wi-Fi підключення до інтернету, значний радіус дії, проста конфігурація та широкий функціонал. В комплекті поставки маршрутизатора є все необхідне для під’єднання. Налаштування роутера Asus (Асус) можна виконати самостійно — у цьому вам допоможе наша інструкція:

ASUS

1. Скиньте роутер до заводських налаштувань, якщо він використовувався раніше. Увімкніть пристрій в розетку, натисніть кнопку “reset(rst)” на задній панелі на 30 секунд. Після цього налаштування роутера будуть скинуті до тих, які встановлені виробником.

2. Вимкніть оптичний перетворювач на 5 хвилин перед підключенням до роутера, якщо пристрій новий.

3. Підключіть до роутера оптичний перетворювач. Використовуйте для цього роз’єм, позначений як “WAN”

4. Підключіть роутер до вашого гаджета (ПК, ноутбук), використовуючи порт “LAN”. Також ви можете приєднатися до Wifi-мережі. Назва буде Asus…
Пароль до неї вказаний на зворотній стороні роутера (PIN).

5. Відкрийте браузер та в адресну строку введіть: “192.168.1.1” та натисніть “Enter”.

6. У вікні налаштування роутера введіть:
Користувач: admin
Пароль: admin.

7. Зліва оберіть пункт “Інтернет”. Встановіть тип “WAN-з’єднання” на значення “Автоматична IP-адреса” (Динамічна IP-адреса, DHCP) та натисніть кнопку “Застосувати”.

8. Для того, щоб змінити назву Вашої мережі, виберіть пункт “Бездротова мережа”. В полі “SSID” напишіть нову назву.

9. Для того, щоб вказати пароль, оберіть “метод перевірки”. Далі натисніть на “WPA-Personal” та вкажіть ключ WPA (бажаний пароль).

Ось і все: роутер Asus налаштовано! Якщо вам знадобиться допомога, ви завжди можете звернутися до фахівців LinkCom. Телефонуйте нам або залишайте свій номер телефону в формі для зворотного зв’язку.

Месенджери