Особистий кабінет

Netis

Налаштування роутера NETIS через PPPoE

Якщо роутер не новий і раніше вже використовувався, потрібно повернути його до заводських налаштувань. Для цього увімкніть роутер в розетку та натисніть кнопку “reset(rst)” на задній панелі на 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться та запуститься з налаштуваннями, встановленими виробником.

1. Під’єднайте кабель інтернету у роз’єм позначений як “WAN” (Internet) роутера. Найчастіше він відрізняється кольором від інших портів на роутері.

2. Під’єднайте комп’ютер або ноутбук кабелем до роутера у порт “LAN”. Якщо у Вас немає такої можливості, приєднайтесь до wifi-мережі. Назва та пароль до неї будуть вказані на Вашому роутері (зазвичай на зворотній стороні). Назва wifi (SSID), пароль (password).

3. При підключенні до роутера може відображатись сповіщення про те, що ця мережа є без доступу до Інтернету. Тому потрібно провести налаштування роутера. Відкрийте браузер та в адресну строку введіть: “192.168.1.1”.

У деяких пристроях адреса налаштувань може відрізнятись і мати вигляд: “netis.cc”, “192.168.1.254”, “192.168.0.1”. Тому потрібно перевірити всі варіанти. Додатково адреса налаштувань також вказана на самому wifi-роутері поряд з назвою wifi та паролем.

4. У вас має відкритись сторінка налаштувань роутера. Якщо він новий або був зведений до заводських налаштувань, то Вам запропонують швидкі налаштування.

Там у розділі “Тип підключення до Інтернету” оберіть “PPPoE” та введіть логін і пароль від особистого кабінету користувача “LinkCom”.

В розділі “Налаштування бездротової мережі” можна вказати SSID (назву wifi-мережі) та пароль до неї.

 

5. Натисніть “Зберегти”.

Якщо роутер попередньо був налаштований, то відкриються повні налаштування. Там потрібно обрати розділ “Network” (Мережа), “Wan”. Оберіть тип з’єднання (WAN Connection Type) “PPPoЕ”. Введіть логін та пароль від особистого кабінету користувача “LinkCom”.

6. Знову натисніть “Зберегти”.

Месенджери