Особистий кабінет

Totolink

Налаштування роутера Totolink через PPPoE

Якщо роутер не новий і раніше вже використовувався, потрібно повернути його до заводських налаштувань. Для цього увімкніть роутер в розетку та натисніть кнопку “reset(rst)” на задній панелі на 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться та запуститься з налаштуваннями, встановленими виробником.

1. Під’єднайте кабель інтернету у роз’єм позначений як “WAN” (Internet) роутера. Найчастіше він відрізняється кольором від інших портів на роутері.

2. Під’єднайте комп’ютер або ноутбук кабелем до роутера у порт “LAN”. Якщо Ви не маєте такої можливості, приєднайтесь до wifi-мережі. Назва мережі має формат: “Totolink_….”.

3. При підключенні до роутера може відображатись сповіщення про те, що ця мережа є без доступу до Інтернету. Тому потрібно провести налаштування роутера. Відкрийте браузер та в пошуку введіть: “192.168.1.1”

У деяких пристроях адреса налаштувань може відрізнятись і мати вигляд: “192.168.0.1”. Тому потрібно перевірити всі варіанти. Додатково адреса налаштувань також вказана на самому wifi-роутері поряд з назвою wifi та паролем. 

Вам може бути запропонувано ввести логін та пароль або створити власний пароль. Усе це залежить від моделі роутера.

Якщо раніше Ви не змінювали пароль, то він є таким, як за замовчуванням. Ім’я користувача – admin та пароль: admin.

Якщо Ви створюватимете новий пароль, то він має містити 6 латинських символів без пробілів. Також повинна бути велика літера або цифри. Далі потрібно буде увійти в налаштування за паролем, який ви вказали.

4. Якщо у Вас завантажились швидкі налаштування, натисніть на кнопку “Додаткові налаштування”.

5. Оберіть “Основні налаштування”,  “Налаштування WAN”.

Тип підключення оберіть “PPPoE”. Якщо такий пункт відсутній, тоді – “Dual link PPPoE (Dual Access)”. Однак далі нижче оберіть “PPPoE без Dual link”.

Введіть ім’я користувача і пароль від особистого кабінету користувача “LinkCom”. Натисніть кнопку “Застосувати” (Зберегти). 

Роутер автоматично перезавантажиться. Якщо Ви правильно ввели всі дані, доступ до Інтернету відновиться.

 

 

Месенджери