Особистий кабінет

TP-LINK нова прошивка

Налаштування роутера TP-LINK (нова прошивка) через PPPoE

Якщо роутер не новий і раніше вже використовувався, потрібно повернути його до заводських налаштувань. Для цього увімкніть роутер в розетку та натисніть кнопку “reset(rst)” на задній панелі на 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться та запуститься з налаштуваннями, встановленими виробником.

1. Під’єднайте кабель інтернету у роз’єм позначений як “WAN” (Internet) роутера. Найчастіше він відрізняється кольором від інших портів на роутері.

2. Під’єднайте комп’ютер або ноутбук кабелем до роутера у порт “LAN”. Якщо Ви не маєте такої можливості, приєднайтесь до wifi-мережі. Назва та пароль до неї будуть вказані на Вашому роутері (зазвичай на зворотній стороні). Назва wifi (SSID), пароль (PIN).

3. При підключенні до роутера може відображатись сповіщення про те, що ця мережа є без доступу до Інтернету. Тому потрібно провести налаштування роутера. Відкрийте браузер та в пошуку введіть: “192.168.0.1”

У деяких пристроях адреса налаштувань може відрізнятись і мати вигляд: “tplinkwifi.net”, “192.168.1.1”. Тому потрібно перевірити всі варіанти. Додатково адреса налаштувань також вказана на самому wifi-роутері (дані для входу за замовчуванням).

4.  При першому вході в налаштування Вам буде потрібно створити пароль. Ви будете використовуватись його надалі для входу.

Зауважте, що пароль має містити не менше 6 латинських символів без пробілів. Також має бути велика літера або цифри.

5. Далі Ви потрапите в швидкі налаштування, де в правому верхньому куті зможете змінити мову. Також вкажіть “Часовий пояс” – +2 і натисніть “далі”. 

6. Оберіть тип підключення. Якщо Вам буде запропоновано список провайдерів, достатньо обрати пункт “Встановіть тип з’єднання вручну” і вибрати зі списку PPPoE.

7. Введіть логін та пароль від особистого кабінету користувача “LinkCom”.

8. Оберіть назву та пароль для wifi-мережі. Якщо Ваш роутер дводіапазонний, Ви можете вказати окремі назви та паролі для мереж “2.4ггц” та “5ггц”.

       9. Перед Вами з’явиться загальний список налаштуваннь, які Ви взали. Якщо все вказано правильно, натисніть“Зберегти”.

10. Роутер перезавантажиться. Якщо Ви вказали правильний логін та пароль, доступ до Інтернету має відновитись.

 

Месенджери