Особистий кабінет

Tenda

Налаштування роутера Tenda через PPPoE

Якщо роутер не новий і раніше вже використовувався, потрібно повернути його до заводських налаштувань. Для цього увімкніть роутер в розетку та натисніть кнопку “reset(rst)” на задній панелі на 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться та запуститься з налаштуваннями, встановленими виробником.

1. Під’єднайте кабель інтернету у роз’єм позначений як “WAN” (Internet) роутера. Найчастіше він відрізняється кольором від інших портів на роутері.

2. Під’єднайте комп’ютер або ноутбук кабелем до роутера у порт “LAN”. Якщо Ви не маєте такої можливості, приєднайтесь до wifi-мережі. Назва має формат: “Tenda…”.

При підключенні до роутера може відображатись сповіщення про те, що ця мережа є без доступу до Інтернету. Тому потрібно провести налаштування роутера. Відкрийте браузер та в пошуку введіть: “192.168.0.1”.

У деяких пристроях адреса налаштувань може відрізнятись і мати вигляд: “192.168.1.1” або “tendawifi.com”. Тому потрібно перевірити всі варіанти. Додатково адреса налаштувань також вказана на самому wifi-роутері.

Налаштування роутера Tenda через PPPoE

3. Перед Вами з’явиться сторінка налаштувань роутера. Натисніть “Почати”.

4. Оберіть тип підключення “PPPoE”.

5. У полях “User Name” та “Password” введіть логін та пароль від особистого кабінета користувача “LinkCom”.

Додатково Ви можете змінити назву wifi-мережі та вказати пароль для неї.

Натисніть кнопку “Ок”. Роутер має перезавантажитись. Якщо всі дані Ви ввели правильно, доступ до інтернету відновиться.

 

Месенджери