Особистий кабінет

TP-LINK

Налаштування роутера TP-LINK через PPPoE

Якщо роутер не новий і раніше вже використовувався, потрібно повернути його до заводських налаштувань. Для цього увімкніть роутер в розетку та натисніть кнопку “reset(rst)” на задній панелі на 30 секунд. Після цього роутер перезавантажиться та запуститься з налаштуваннями, встановленими виробником.

1. Під’єднайте кабель інтернету у роз’єм позначений як “WAN” (Internet) роутера. Найчастіше він відрізняється кольором від інших портів на роутері.

2. Під’єднайте комп’ютер або ноутбук кабелем до роутера у порт “LAN”. Якщо Ви не маєте такої можливості, приєднайтесь до wifi-мережі. Назва та пароль до неї будуть вказані на Вашому роутері (зазвичай на зворотній стороні). Назва wifi (SSID), пароль (PIN).

3. При підключенні до роутера може відображатись сповіщення про те, що ця мережа є без доступу до Інтернету. Тому потрібно провести налаштування роутера. Відкрийте браузер та в пошуку введіть: “192.168.0.1”

4. У деяких пристроях адреса налаштувань може відрізнятись і мати вигляд: “tplinkwifi.net”, “192.168.1.1”. Тому потрібно перевірити всі варіанти. Додатково адреса налаштувань також вказана на самому wifi-роутері (дані для входу за замовчуванням).

5. Після цього відкриється сторінка налаштувань, де потрібно ввести логін та пароль роутера. Ця інформація вказана на самому wifi-роутері, за замовченням компанія “TP-LINK” встановлює логін: admin, пароль: admin.

6. Далі Ви побачите головну сторінку налаштувань. Потрібно обрати пункт “Мережа” (Network).

 7. Автоматично відкриється підпункт “WAN”. Потрібно обрати тип підключення “WAN – PPPOE”. Введіть ім’я та пароль від особистого кабінету користувача “LinkCom”.

8. Натисніть кнопку “Зберегти”. Роутер автоматично перезавантажиться. Якщо Ви правильно ввели всі дані, доступ до Інтернету відновиться.

Месенджери